Esileht Beebi ja mitmikud Millal poe piimaga putru andsite?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Millal poe piimaga putru andsite?

Postitas:

Mul on laps 11 kuune. Kas ma võiksin juba hakata tegema talle putru 3,5% piimaga?
Praegu teen veega ja segan lõpus Hipp piimaseguga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minahakkasin umb 10-kuuselt harjutama. Nii et alguses tegin pudru veeg avalmis ja siis valasin törtsu piima juurde. Laps sõi kohe palju isukamalt (ma eelnevalt mingi piimaseguga ei jännanud). Ja siis tasapisi tõstsin piima kogust. Praegugi kui laps on 2, meeldib mulle enim, kui vesi ja piim pudrus 50/50, mitte puhtalt piimaga. Pealegi on lastega ju ikka nii, et vaja toimetada ja kui pingsalt pliidi ääres ei seisa, kõrbeb piim ruttu ära, seetõttu panen esmalt vee keema ja kui vesi keeb, siis valan pudruhelbed sisse ja piima juurde – nii ei ole muret, et kui ma kohe ei märka, et vesi keeb või pühin keemhakkamise hetkel lapse tagumikku vmt 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9-kuuselt sõi meiega sama putru st piimaga keedetult. 11-kuuks oli praktiliselt kõiki toiduaineid saanud. Allergiaid polnud kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võib teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piimasegu poleks küll lapsel enam vaja. Sega 3,5% piim pooleks veega ja pane pudru sisse võid ka, siis on eriti hea maitsega. Kui su lapsel just laktoositalumatust pole, siis selle aja peale peaks tema organism juba suutma piimavalku edukalt lagundada ja läbikeedetud lehmapiima on niikuinii kergem seedida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal poe piimaga putru andsite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.