Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal tuleb peale raseda tunne?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Millal tuleb peale raseda tunne?

Postitas:

Olen 17 nädalat rase, liigutusi veel muidugi ei tunnne – ehk seepärast aga pole mingit raseda tunnet peal ja vahel unustan lausa ära, et rase olen.
Kas peaks muretsema, et kõik pole ikka korras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal oli sama teema aga kui kõht kasvab, siis tuleb tunne rohkem peale.
Ise ka unustasin ka pabistasin aga kõik oli ikka korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa mõtled ‘raseda’ tunde all? Mingit erilist tunnet ei pruugi tullagi. Ma kolmandat korda rase ja ei ole tekkinud mingit erilist tunnet. Vahel keegi kõhus liigutab (loode enamasti magab 90-95% ööpäevast, vbl 5-10% ajast on üleval) – see on tunda. Kõht väga suur pole, eriti ei sega igapäevast elu – püksinööp küll enam kinni ei lähe (6.kuu ka juba), aga muud esemed lähevad veel kenasti selga. Ja nii kuni sünnituseni välja (kõht peaks veel paarikümne cm võrra suurenema).
Ma hakkasin seekord liigutusi alles 20+n tundma – tavaliselt korduvrasedad tunnevad varem. Nähtav kõht tuli ette ka alles 21+n – oleks pool rasedust täiesti mitterasedana esineda saanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks muutus laps reaalsemaks ja rasedus nauditavamaks siis, kui hakkasin selgelt liigutusi tundma. Nüüd, lõpurase olles, tahaks tunda mitteraseda tunnet, sest imelikul kombel enam ei mäleta, mis tunne oli kõndida taarumata ja pöörata ennast voodis ilma, et see tunduks ettevõtmisena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe hakkas rasedatunne- metsik iiveldus, rinnad tundlikud ja vohamine igast kandist ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal tuleb peale raseda tunne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.