Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milleks on vaja krediitkaarti? (ajaviiteteema)

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Milleks on vaja krediitkaarti? (ajaviiteteema)

Postitas:

Sa ajad midagi väga segamini. See ei ole ju krediitkaart, kust summa kohe peale makse sooritamist maha läheb. Vaba tagasimaksega krediitkaardil lähevad summad maha siiski alles teatud aja möödudes, reeglina on see ajavahemik 30 päeva.

ei aja midagi segamini.
swedbangas on ni: sul on tavaline a/a, millega on seotud tavalised kaardid. ja lisaks on eraldi krediitkaardiarve, millega on seotud krediitkaart.
mõlema arvega saab teha internetipangas ka ülekandeid.
kui krediitkaardiga maksta nii, et sisestad netipoes krediitkaardi numbri, siis läheb summa broneeringusse (vaba jääk väheneb), summa ise läheb krediitkaardi arvelt maha alles kuu aega hiljem.
kui aga kasutad krediitkaardikontot tavalise internetimakse tegemiseks või makstes mõnes eesti veebipes (või maksuametis) veebilingiga, siis kreediitkaardi andmeid ei sisestata ning makse summa läheb krediitkaardi kontolt maha koheselt.
nagu öeldud, mina olen seda võimalust korduvalt kasutanud juhtudel, kui maksesumma, mida pean tegema, ületab mu tavalise arveldusarve päevalimiiti: kõigepealt mõned tuhanded tavaarvelt krediitkaardikontole ja siis ülekanne sealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 21:38; 22.04 12:12; 24.04 11:56; 27.04 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ajad midagi väga segamini. See ei ole ju krediitkaart, kust summa kohe peale makse sooritamist maha läheb. Vaba tagasimaksega krediitkaardil lähevad summad maha siiski alles teatud aja möödudes, reeglina on see ajavahemik 30 päeva.

ei aja midagi segamini.
swedbangas on ni: sul on tavaline a/a, millega on seotud tavalised kaardid. ja lisaks on eraldi krediitkaardiarve, millega on seotud krediitkaart.
mõlema arvega saab teha internetipangas ka ülekandeid.
kui krediitkaardiga maksta nii, et sisestad netipoes krediitkaardi numbri, siis läheb summa broneeringusse (vaba jääk väheneb), summa ise läheb krediitkaardi arvelt maha alles kuu aega hiljem.
kui aga kasutad krediitkaardikontot tavalise internetimakse tegemiseks või makstes mõnes eesti veebipes (või maksuametis) veebilingiga, siis kreediitkaardi andmeid ei sisestata ning makse summa läheb krediitkaardi kontolt maha koheselt.
nagu öeldud, mina olen seda võimalust korduvalt kasutanud juhtudel, kui maksesumma, mida pean tegema, ületab mu tavalise arveldusarve päevalimiiti: kõigepealt mõned tuhanded tavaarvelt krediitkaardikontole ja siis ülekanne sealt.

Mina pean seda kõige ehtsamaks kilpluseks. Selle asemel, et oma deebetkonto igapäevaarvelduste limiiti tõsta, teed sa selle asemel mitu liigutust ehk tõstad raha ühelt kontolt teisele. Ma ei näe ühtki loogilist põhjust, miks ma peaksin tahtma oma elu keerulisemaks teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 19:22; 23.04 19:25; 26.04 23:05; 28.04 12:50; 28.04 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ajad midagi väga segamini. See ei ole ju krediitkaart, kust summa kohe peale makse sooritamist maha läheb. Vaba tagasimaksega krediitkaardil lähevad summad maha siiski alles teatud aja möödudes, reeglina on see ajavahemik 30 päeva.

Misasja… Vaba summa kaardil ju väheneb, kui midagi ostad, koheselt.

Sa ei tea ilmselgelt, misasi on krediit kaart ja krediidikonto? Krediidikontolt ei lähe ostusumma reeglina kohe maha, vaid olenevalt kaardi liigist alles 30-40 päeva möödudes ostu sooritamisest. Kuni sinnani näitab krediidikonto väljavõte sinna kantud summat saldona. Selles ju krediidikonto mõte ongi, et inimeseks saaksid maksta soovitud kauba või teenuse eest ka siis, kui neil hetkel nii palju raha ei ole.
Deebetkontol väheneb see tõesti koheselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 19:22; 23.04 19:25; 26.04 23:05; 28.04 12:50; 28.04 12:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milleks on vaja krediitkaarti? (ajaviiteteema)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.