Esileht Ilu ja tervis Milline juuksevärv katab hallid juuksed ,kas heledam või tume

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Milline juuksevärv katab hallid juuksed ,kas heledam või tume

Postitas:

Siin foorumis saab ehk rohkem vastuseid .Kasutan garnier olia värvi. Värv numbriga 7,13 kas katab halli ära ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea. Aga see on selge, et heleda kõrvalt on halli pealekasvu vähem näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hall ehk pigmendita karv peaks igasuguse värvi hästi sisse võtma, ma ise kasutan poolpüsivärve ja neil on lausa hoiatus, et hallidel juustel on intensiivsem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tumedam, seda paremini katab. Väljakasv jääb muidugi seda kontrastsemalt näha. Ise värvin nr 6-ga (juuksuris), see katab kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katab, aga peab veidi kauem peal hoidma. Tavaline 25-30 min ei kata, 40 min juba katab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

garnieri numbritest ei tea ma midagi, ju 7 on tumedus nagu juuksuri juuksevärvidel.
värv katab, kui kasutada halli katmiseks 0- tooni lisaks moetoonile ja 6protsendilist vesinikku.
kui ikka palju halli, soovitan juukseid värvida heledamate toonidega, siis väljakasv pole nii märgatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aastaid värvinud, ka Garnieriga üksvahe. Viimasel ajal Syossiga. Olen eri toone kasutanud, šokolaad, helepruun, tumeblond, meeblond. Minu meelest nad katavad kõik ühtmoodi hästi. Aga heledama värviga saab vahet pidada 6 nädalat. Tumedaga venitab hädapärast paar päeva üle 4 nädala ja juba hakatakse küsima: oi, sul on juuksed puha hallid ju! St väljakasv on tumedas juukses palju paremini nähtav, kui heledas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Milline juuksevärv katab hallid juuksed ,kas heledam või tume

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.