Esileht Ilu ja tervis Milline magneesium parim?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Milline magneesium parim?

Postitas:

Kas Magne B6 või Magnex? Magnes on mingi magneesiumlaktaatdihüdraat, millest ei ole ma kuulnudki ja Magnexis on magneesiumsitraat mis minu teada imendub väga hästi? Millist tarbida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen võtnud hoopis sellist, mis sisaldab magneesiumkelaati

https://apteek.apotheka.ee/product/485/kelasin-mg-tbl-n200

rasedate foorumist lugesin, et see olevat kõige parem ja mulle see toimis igal juhul. Aga sul on võib-olla teistsugused vajadused, siis on olemas üldse ka mingid magneesiumiõlid…

ehk konsulteeriksid apteekriga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Kelasin on hea tõesti, aga seda peab jube palju võtma. Ma ise kasutan Puru magnexi mustsõstramaitselisi närimistablette, on ka päris head, peab ainult ühe päevas võtma. Mulle õlid üldse ei meeldi, vastikuks sügelevaks jätab naha, nagu oleks palju higistanud. B-vitamiinidega variandid ajavad iiveldama. On veel üks hea, mis on selline pulber, mis suhu kallatakse pakist, see on ka hea, aga üsna kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelasin muidugi. Kõige parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.04 15:03; 22.04 15:32; 22.04 15:45; 22.04 16:05; 22.04 23:53; 23.04 12:33; 23.04 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seesama mille link on ongi kõige parem. Võtta tuleb korraga 4 tbl õhtul, soovitavalt 4 tundi peale viimast söögikorda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 15:04; 22.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kelasin on nii võigas, et mina seda neelata ei suuda. Lasin perekoolikatel endale kehva soovituse teha.
Ise võtan sellist:
http://apteegiinfo.ee/search/p…..0TAB%20N90

Hea hinnaga ning mõnus võtta.

Kui sulle on oluline ainult hea hind ja mõnus võtmine siis muidugi, vali selle järgi. Kui aga oluline on ka see kas asi mõjub või mitte, siis vast tasub teiste näitajate järgi valik teha. Magneesium on selline aine mis väga kehvasti imendub, kelasin on selles mõttes kindla peale minek.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 15:04; 22.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koige parem on teha magneesiumihelvestega jalavanni, läbi jalapohja imendub koige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kelasin on nii võigas, et mina seda neelata ei suuda. Lasin perekoolikatel endale kehva soovituse teha.
Ise võtan sellist:
http://apteegiinfo.ee/search/p…..0TAB%20N90

Hea hinnaga ning mõnus võtta.

Kui sulle on oluline ainult hea hind ja mõnus võtmine siis muidugi, vali selle järgi. Kui aga oluline on ka see kas asi mõjub või mitte, siis vast tasub teiste näitajate järgi valik teha. Magneesium on selline aine mis väga kehvasti imendub, kelasin on selles mõttes kindla peale minek.

Mina tegin ikka põhjaliku uurimistöö enne, kui endale õige toote välja valisin. Kusjuures seda Kelasini soovitatakse ainult siin perekoolis. Mingil põhjusel muu maailm seda solki ei võta.
Seega neela neid võikaid tablette edasi ning kiida pealegi. Imestan isegi, kas siin perekoolis on mingi Kelasini müügimees, kes seda pidevalt reklaamib. Ütlen ausalt, et suutsin neid tablette ainult mõni päev võtta ning visaksin siis ülejäänud lihtsalt minema.
Ja suureks üllatuseks mõjuvad ka teised tooted- see tähendab võtavad ära krambid jm magneesiumi puuduse sümptomid.

Minule soovitas neid füsioterapeudist ja sõudjast sõbranna juba mitu aastat tagasi. Olen neid kasutanud kolme raseduse ajal ning mitte iga päev, vaid paarinädalaste kuuridena. Tablette ei neela, vaid purustan lusikaga ja lisan smuuti sisse. Nii pole maitset tundagi.
See, et kelaat on üks paremini omastatav magneesiumi vorm, on vast kõigile teada tõde.
See et sina ei suuda tablette neelata, ei tee sellest lisandist veel halba toidulisandit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.04 15:03; 22.04 15:32; 22.04 15:45; 22.04 16:05; 22.04 23:53; 23.04 12:33; 23.04 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kelasin on nii võigas, et mina seda neelata ei suuda. Lasin perekoolikatel endale kehva soovituse teha.
Ise võtan sellist:
http://apteegiinfo.ee/search/p…..0TAB%20N90

Hea hinnaga ning mõnus võtta.

Kui sulle on oluline ainult hea hind ja mõnus võtmine siis muidugi, vali selle järgi. Kui aga oluline on ka see kas asi mõjub või mitte, siis vast tasub teiste näitajate järgi valik teha. Magneesium on selline aine mis väga kehvasti imendub, kelasin on selles mõttes kindla peale minek.

PS. Sulle teadmiseks – Kelasini toimeaine on magneesiumkelaat. Kui lugeda inglise keelseid arvustusi, siis ei ole see toimeaine just kõige paremas nimekirjas imevuse osas.

Kas sa Magnesium Kelasini koostisosi oled lugenud? Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) Magneesiumdiglütsinaat 69%; magneesiumoksiid; mahuaine tselluloos (E460); paakumisvastane aine ränidioksiid; emulgaator rasvhapete magneesiumsoolad.

Nüüd ole hea ja vaata, kas see ikka on halva imendumisega ja tee endale palun selgeks, mida tähendab termin “kelaatimine”. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.04 15:03; 22.04 15:32; 22.04 15:45; 22.04 16:05; 22.04 23:53; 23.04 12:33; 23.04 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole mõtet vaielda võhikuga. Usun, et igaüks kes tahab, on võimeline ise leidma info mida tähendab kelaatimine ja miks see magneesiumi paremini omastatavaks teeb. Muidugi ka konkreetselt selle toote koostise (mille kopeerisin ka siia).
Tõsi ta on, et mõttekam on toidulisandeid osta välismaalt. Suurem valik ja odavam ka. https://www.iherb.com/search?kw=magnesium+chelate Siin on terve suur valik. Saab lugeda ka inimeste arvustusi. Mina nt kasutan üldjuhul Solgari brändi tooteid ja olen siiani väga rahule jäänud.
Olen ka seda kasutanud: https://www.iherb.com/pr/Trace-Minerals-Research-Mega-Mag-Natural-Ionic-Magnesium-with-Trace-Minerals-400-mg-4-fl-oz-118-ml/23262 Aitas väga hästi ja mugav tarbida, aga keegi on seal midagi elavhõbedasisalduse kohta vihjanud. Tegi ettevaatlikuks. Samas eks see võib ka nende vandenõuteooriate alla minna, nagu seegi et siin keegi Kelasini käib müümas 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.04 15:03; 22.04 15:32; 22.04 15:45; 22.04 16:05; 22.04 23:53; 23.04 12:33; 23.04 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) Magneesiumdiglütsinaat 69%; magneesiumoksiid; mahuaine tselluloos (E460); paakumisvastane aine ränidioksiid; emulgaator rasvhapete magneesiumsoolad.
https://apteek.apotheka.ee/product/485/kelasin-mg-tbl-n200
Mõni vist pime?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 16:09; 25.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ikka põhjaliku uurimistöö enne, kui endale õige toote välja valisin.

Peale põhjalikku uurimistööd jõutakse välja ikka nende välispidiselt tarvitatavate magneesiumite juurde – sprei või siis helbed jalavannideks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 18:24; 22.04 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ikka põhjaliku uurimistöö enne, kui endale õige toote välja valisin.

Peale põhjalikku uurimistööd jõutakse välja ikka nende välispidiselt tarvitatavate magneesiumite juurde – sprei või siis helbed jalavannideks.

Selles on muidugi õigus, aga ma otsisin just tableti või pulbrina manustatavaid. Ma lihtsalt ei viitsiks jalavannitada.

No viitsimine viitsimiseks, kuid kas olulisim pole siiski, et magneesium imenduks? Suukaudset tarbimist ei saa magneesiumi puhul ju välispidide kasutamisega võrrelda – viimane on efektiivseim.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 18:24; 22.04 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) Magneesiumdiglütsinaat 69%; magneesiumoksiid; mahuaine tselluloos (E460); paakumisvastane aine ränidioksiid; emulgaator rasvhapete magneesiumsoolad.
https://apteek.apotheka.ee/product/485/kelasin-mg-tbl-n200
Mõni vist pime?

Me räägime hetkel toimeainest. Tee endale mõisted selgeks. Ei viitsi lollikestega vaielda.

Kas sa, inimene, saad aru, mida tähendab mõiste “kelaat” või “kelaatimine”? Millest sa aru ei saa? 😀 Mis uurimustööst sa räägid kui sa pole põhitõdesid endale selgeks teinud. Su uurimustöö seisnes vist hinnas – valisid odavaima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.04 15:03; 22.04 15:32; 22.04 15:45; 22.04 16:05; 22.04 23:53; 23.04 12:33; 23.04 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see lehekülg. Siin küll lahatud iherbi tooteid, aga erinevate magneesiumite head-vead ka kõik kirjas:

http://vitamiiniabc.blogspot.com.ee/search/max-results=8?q=magneesium

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lööb magneesium kõhu lahti. Peaks kas neid helbeid või õli proovima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 11:05; 23.04 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju https://goo.gl/hLvmYi

Ärge avage seda linki. Keegi napakas promob siin igas teemas mingit suvalist väga algelist foorumit või ma ei tea miks seda linki vaja igale poole toppida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.04 15:03; 22.04 15:32; 22.04 15:45; 22.04 16:05; 22.04 23:53; 23.04 12:33; 23.04 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lööb magneesium kõhu lahti. Peaks kas neid helbeid või õli proovima.

Magneesium ajab kõhu lahti kui sul seda organismis liiga palju on. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.04 15:03; 22.04 15:32; 22.04 15:45; 22.04 16:05; 22.04 23:53; 23.04 12:33; 23.04 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesium ajab kõhu lahti kui sul seda organismis liiga palju on. ????

Tegelikult pole ka see päris õige. Halvemini imenduvad mg vormid just tekitavad kõhulahtisust, sest soolestikus saab seda rohkem kui vaja, samas kehasse ta väga ei imendu. Kelaadid-tsitraadid jms imendub hästi ja nendega tekib kõhulahtisus alles palju hiljem. Seega kes soovib lahtistavat efekti, peaks kasutama just oksiide ja muid odavamaid-halvemini imenduvaid asju kui nt teine, kes võtab mg jalakrampide vastu.

“Liigne magneesium viiakse üldiselt neerudega välja, kehas magneesiumiliiga väga kergesti ei teki. Kui aga tekib, kaasnevad sellega kõhulahtisus, iiveldus ja kõhukrambid. Eriti põhjustavad neid nähusid sellised magneesiumivormid nagu magneesiumkarbonaat, -kloriid, -glükonaat ja -oksiid tänu mitteimendunud magneesiumisoolade osmootilisele toimele ja soole peristaltika intensiivistumisele. Seetõttu kasutatakse magneesiumit nii lahtistina kui ka antatsiidina ehk maohappe langetamise vahendina.”
http://tervisekool.ee/tervisekool/failid/File/lugemist/vit%20min/Magneesiumilisandid.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:29; 23.04 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlemata on magneesium tsitraat hästi imenduv vorm magneesiumist. Samamoodi võib võtta ka Mg malaati, kelaati, threonaati, glütsinaati, tauraati jne. Kõik sõltub ju sellest, mis eesmärgil keegi Mg võtab. Mõistagi ei ole kõigile ühtseks soovituseks mg kelasin, nagu perekoolis mõni oma ainutõde raiuda tahab 😀
http://www.drdeborahmd.com/supplements/choosing-right-magnesium

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan 100 mg sisalduseg tsitraati ja juba ühest tabletist läheb kõht lahti.
Hommikul võtan ja paari tunni pärast jooksen vetsu. Sellepärast tahangi õli või helbeid proovida. Mees muide võtab sama ja ei juhtu midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 11:05; 23.04 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahune maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:29; 23.04 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

imendumisest ja magn eri liikidest on põhjalikult juttu siin:
http://www.aigarsade.com/Mg_ja_depressioon_I_osa.pdf

väga efektiivne vahend magneesiumitaseme tõstmiseks on magneesiumihelvestega jalavannid või ülekehavannid.
https://iidnemagneesium.eu/images/flyers/MG_Flyer.pdf
aga magn helbeid saab ka igast hästi varustatud apteegist.

lai valik häid magneesiumipreparaate on saidil iherb.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem on kasutada joogiveena normaalset põhjavett, mis tuleb kraanist. See sisaldab piisavalt magneesiumi.

Mitte mingil juhul, isegi mitte relva ähvardusel, ei tohi panna oma maja veevärki veepehmendajat, see imeb magneesiumi veest välja. Ja kui mõni on pannud veepehmendaja, siis käsi kohe maha võtta või võta ise jõuga maha. Inimeste tervis on miljon korda olulisem kui mingite idikate-ärikate jutt stiilis “pehme vesi ei tekita katlakivi ja nii hoiame aastas sada eurot kokku”. Pehmendaja maksumus on palju kallim, ravikuludest ja igaveseks rikutud tervisest rääkimata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 13:41; 25.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ma seda põhjavett kasutan kui vesi Ülemiste lombist tuleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 16:09; 25.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ma seda põhjavett kasutan kui vesi Ülemiste lombist tuleb?

Tunnen kaasa elukoha valiku otsuse puhul. Soovin kena päeva jätku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 13:41; 25.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu ja tervis Milline magneesium parim?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.