Esileht Pereelu ja suhted Milline on jõukas/rikas mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Milline on jõukas/rikas mees

Postitas:

Perekoolis kerkivad ikka ja jälle esile teemad kullakaevajatest, kuidas leida rikast meest, rikka/vaese mehe lõhn, jne.
Milline peab olema teie arvates mehe varaline seis ja/või sissetulek, et pidada teda jõukaks või rikkaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 19:35; 16.06 00:22; 17.06 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et minu mees on päris rikas. Ma pole aga kullakaevaja ja ehk mehe rikkus ongi tänu sellele, et ma ta raha ei taha ära kulutada.
Ma pole loomult rikka mehe naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis kerkivad ikka ja jälle esile teemad kullakaevajatest, kuidas leida rikast meest, rikka/vaese mehe lõhn, jne.

No kui sa ise neid idiootseid teemasid ei püstitaks, saripostitaja, siis vaevalt nad esile kerkiksid. Sul oleks need rikkad mehed nagu mingi pind teatud kohas, et neist koguaeg fantaseerid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 20:11; 16.06 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt minu arvamus muidugi, mõne jaoks on see ilmselt kommiraha, aga kui mees saab igas kuus nt 10 000 eurot nii ära kulutada, et silma ka ei pilgu ja ta ei jää selle tõttu sugugi vaesemaks, on minu meelest jõukas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 21:14; 15.06 22:06; 16.06 01:04; 16.06 09:19; 16.06 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt minu arvamus muidugi, mõne jaoks on see ilmselt kommiraha, aga kui mees saab igas kuus nt 10 000 eurot nii ära kulutada, et silma ka ei pilgu ja ta ei jää selle tõttu sugugi vaesemaks, on minu meelest jõukas.

Mitte ükski 15000-20000€ kuus sissetulekut omavat inimest ei tee mitte kunagi nii.
Et silm ka ei pilguks.
Pilgub ja kuidas veel. Sest nad on oma tööga selle teeninud ja plaanid on selle rahaga suured.

Nii kulutavad vaid need, kes selle kuskilt niisama saanud ja tunnevad, et ei kuulu tegelikult rikaste hulka ja vajadus see ruttu ära kulutada on põletav.
Et saaks end kiirelt endisesse olukorda tagasi.
(vaata lotovõitjate edasise elu statistikat kasvõi)

Kes 25000€ 15 minuti jooksul teenivad (ja kui naine küsib, et millal sa, kullake, viimati shoppamas käisid, siis vastus on, et 2 nädalat tagasi Los Angeleses, kus ostsin ühe lennufirma), neid Eestis kahjuks veel pole. Ilmselt ei tulegi, Eesti väiksuse tõttu.

See on miski valede inimeste otsa sattunud kullakaevaja arvamus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jõukas on nt see mees, kellel on rikas naine, ema või vanaema.
nt minu mees ja poeg on sel põhjusel jõukad (üks on töötu ja teine õpilane, raha saavad minu käest)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:24; 18.06 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt minu arvamus muidugi, mõne jaoks on see ilmselt kommiraha, aga kui mees saab igas kuus nt 10 000 eurot nii ära kulutada, et silma ka ei pilgu ja ta ei jää selle tõttu sugugi vaesemaks, on minu meelest jõukas.

Mitte ükski 15000-20000€ kuus sissetulekut omavat inimest ei tee mitte kunagi nii.
Et silm ka ei pilguks.
Pilgub ja kuidas veel. Sest nad on oma tööga selle teeninud ja plaanid on selle rahaga suured.

Nii kulutavad vaid need, kes selle kuskilt niisama saanud ja tunnevad, et ei kuulu tegelikult rikaste hulka ja vajadus see ruttu ära kulutada on põletav.
Et saaks end kiirelt endisesse olukorda tagasi.
(vaata lotovõitjate edasise elu statistikat kasvõi)

Kes 25000€ 15 minuti jooksul teenivad (ja kui naine küsib, et millal sa, kullake, viimati shoppamas käisid, siis vastus on, et 2 nädalat tagasi Los Angeleses, kus ostsin ühe lennufirma), neid Eestis kahjuks veel pole. Ilmselt ei tulegi, Eesti väiksuse tõttu.

See on miski valede inimeste otsa sattunud kullakaevaja arvamus.

Pane siis rõhk sõnale -saab-. Jah, ta ei pea seda tegema, aga kui tahab, siis kulutab ja ei põe, sest hiljemalt paari nädala pärast on see raha tal tagasi teemitud.
Ja millised suured plaanid saavad olla 10 000 euroga? Selle eest saab nibin-nabin naisele kõige odavama Hermese koti osta.
10 000 ei ole mingi ülisuur summa ja ma pidasin selle all silmas ikka sellist vaba raha, mis ongi kulutamiseks mõeldud, mitte investeerimiseks või säästmiseks. Investeeringud ja säästud on nagunii.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 21:14; 15.06 22:06; 16.06 01:04; 16.06 09:19; 16.06 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nt Sven Sester. Laia haardega poliitik. Ilus blondiin käevangus. Mulle meeldiks ka sellise õhupallikese peal hüpata, kui elu nii hernes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nagu ma arvasingi, mina oma keskmiselt 12000 neto kuu sissetuleku, 50000 maksva auto, ridamaja ja isikliku ettevõttega liigitun perekooli naiste mõistes sinna pigem vaeste meeste hulka… 🙂 Ei ole valmis ka 1000 eurot lihtsalt mõttetult tuulde laskma. Miks ma peaks küll seda tegema…
Tundub, et arenguruumi on veel küllaga. Küll aga ei soovi ma kunagi teenitut ühegi kullakaevajaga jagada. Naisega, kellele pole raha esimesel kohal, vaid mina, on muidugi teised lood

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 19:35; 16.06 00:22; 17.06 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nagu ma arvasingi, mina oma keskmiselt 12000 neto kuu sissetuleku, 50000 maksva auto, ridamaja ja isikliku ettevõttega liigitun perekooli naiste mõistes sinna pigem vaeste meeste hulka… ???? Ei ole valmis ka 1000 eurot lihtsalt mõttetult tuulde laskma. Miks ma peaks küll seda tegema…
Tundub, et arenguruumi on veel küllaga. Küll aga ei soovi ma kunagi teenitut ühegi kullakaevajaga jagada. Naisega, kellele pole raha esimesel kohal, vaid mina, on muidugi teised lood

Ma ei kujuta ette, mismoodi sa seda raha kokku ajad, kui lugemisoskus puudub täielikult.
Auto on liiga odav sellise sissetuleku kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 21:14; 15.06 22:06; 16.06 01:04; 16.06 09:19; 16.06 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt minu arvamus muidugi, mõne jaoks on see ilmselt kommiraha, aga kui mees saab igas kuus nt 10 000 eurot nii ära kulutada, et silma ka ei pilgu ja ta ei jää selle tõttu sugugi vaesemaks, on minu meelest jõukas.

Mitte ükski 15000-20000€ kuus sissetulekut omavat inimest ei tee mitte kunagi nii.
Et silm ka ei pilguks.
Pilgub ja kuidas veel. Sest nad on oma tööga selle teeninud ja plaanid on selle rahaga suured.

Nii kulutavad vaid need, kes selle kuskilt niisama saanud ja tunnevad, et ei kuulu tegelikult rikaste hulka ja vajadus see ruttu ära kulutada on põletav.
Et saaks end kiirelt endisesse olukorda tagasi.
(vaata lotovõitjate edasise elu statistikat kasvõi)

Kes 25000€ 15 minuti jooksul teenivad (ja kui naine küsib, et millal sa, kullake, viimati shoppamas käisid, siis vastus on, et 2 nädalat tagasi Los Angeleses, kus ostsin ühe lennufirma), neid Eestis kahjuks veel pole. Ilmselt ei tulegi, Eesti väiksuse tõttu.

See on miski valede inimeste otsa sattunud kullakaevaja arvamus.

Nõus, et rikas inimene ei kuluta silmagi pilgutamata, aga sellega pole nõus, et Eestis pole neid, kes 25000eur 15min jooksul teenivad. On, tean isegi üht sellist seltskonda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 02:14; 16.06 15:21; 18.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus, et rikas inimene ei kuluta silmagi pilgutamata, aga sellega pole nõus, et Eestis pole neid, kes 25000eur 15min jooksul teenivad. On, tean isegi üht sellist seltskonda.

Et siis min. 200 mln/ aastas? Või kulutavad nad raha teenimisele max. 2-3 tundi päevas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah et auto on liiga odav sellise sissetuleku kohta? 🙂 🙂 jah, nii need rikkad paljud elavadki, et tegelikult välja ei paista (need 25000 kuus teenijad on muidugi perekooli Käo märg unenägu, nihutaks siiski selle jõukuse piiri Eesti skaalal tublisti allapoole kuskil 8-10000/kuus kanti ja egas jõukas inimene ei ela ainult palgatööst, juba raamatupidaja teeb nalja, et kes siis palgast elab, ikka sissetulekutest tuleb elada).

Mis autosse puutub, siis teeb mehele nalja, et meie lapsehoidja sõidab kallima autoga kui meie autod kokku. Ikka veel näitab liisiauto ja võltsid Louis Vuittonid kellelegi jõukust, no suureks ei kavatse kasvada…

“aga kui mees saab igas kuus nt 10 000 eurot nii ära kulutada, et silma ka ei pilgu ja ta ei jää selle tõttu sugugi vaesemaks, on minu meelest jõukas” ja minu meelest lihtsalt loll, kui sa seda kulutamise all väärtust tagasitootvat investeerimist muidugi ei mõelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah et auto on liiga odav sellise sissetuleku kohta? ???? ???? jah, nii need rikkad paljud elavadki, et tegelikult välja ei paista (need 25000 kuus teenijad on muidugi perekooli Käo märg unenägu, nihutaks siiski selle jõukuse piiri Eesti skaalal tublisti allapoole kuskil 8-10000/kuus kanti ja egas jõukas inimene ei ela ainult palgatööst, juba raamatupidaja teeb nalja, et kes siis palgast elab, ikka sissetulekutest tuleb elada).

Mis autosse puutub, siis teeb mehele nalja, et meie lapsehoidja sõidab kallima autoga kui meie autod kokku. Ikka veel näitab liisiauto ja võltsid Louis Vuittonid kellelegi jõukust, no suureks ei kavatse kasvada…

“aga kui mees saab igas kuus nt 10 000 eurot nii ära kulutada, et silma ka ei pilgu ja ta ei jää selle tõttu sugugi vaesemaks, on minu meelest jõukas” ja minu meelest lihtsalt loll, kui sa seda kulutamise all väärtust tagasitootvat investeerimist muidugi ei mõelnud.

Teil on mingi võistlus- kellel on odavam autoromu? Kui üks asi peaks (jõukal) inimesel korralik, kvaliteetne ja turvaline olema, on auto. 100 tuhande eest ei saa mingit luksusautot, ma ei räägi siin Ferraridest, vaid nt tavalisest Range Roverist.
See võlts LV juttu võid ajada… ma ei tea isegi, kus. Seda ei kanna tänapäeval enam pubekad ka. Tule nüüd ikka ajas 15 aastat edasi. Hea veel, et Guessi, kui kallist brändi ei maininud.

Aga fantaasia on sul hea- rikkurist mees, kellel on odavad autod ja üleüldse, rikkad inimesed kõik kohutavalt varjavad oma jõukust- käivad H&Mi riietes ja sõidavad 5000 eurot maksva autoga. Jaa, muidugi. Tegelikult sõidavad normaalsete autodega ja ostavad kvaliteetseid riideid. See- augud pükstes ja roostes jalgrattaga miljonärid, on mingi kägude häma. Aga tore, et nii raamatupidajale, mehele, kui ilmselt ka su koerale kõik asjad nii hirmsasti nalja teevad (eriti vaesemad inimesed, te olete ju üllad ja tagasihoidlikud rikkurid), naer on terviseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 21:14; 15.06 22:06; 16.06 01:04; 16.06 09:19; 16.06 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlen siiralt, et rikkad mehed päriselt siin Perekoolis end välja elamas käivad.
Aga vähemalt olete fantaasiarikkad 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 20:11; 16.06 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka sügavalt kahtlen, kas tõeliselt rikkad inimesed siin kommenteerima vaevuksid, eriti just seda teemat 😛
Arvan, et rikkus on suhteline ja sõltub ka hindaja enda majanduslikust olukorrast. Kui ise oled miinimumpalgaline ja elad üürikorteris, või kokkukukkuvas maamajas, siis ilmselt tundub 1000 e neto teeniv ja väljamakstud 3-toalises magalakorteris 5 aastat vana Ford Mondeot omav inimene juba jõukas.
Kui ise teenid 2000 neto ja omad umbes 150 000 e väärtuses kinnisvara pluss mingit normaalset autot, siis tõenäoliselt tundub rikas selline inimene, kes palgatööd enam tegema EI PEA (aga võib), kelle põhisissetulek on dividend ja kellel mitmeid kinnisvarasid. Osad endale elamiseks, osad ostetud investeerimiseks ja välja üürimiseks. Palju selline inimene kuus kulutab või kulutada võib, on juba tema prioriteetide küsimus, mitte võimaluste.
Või hoopis selline näide mõtisklemiseks. Tutvusin hiljuti inimesega, kellele kuulub u 500 ha Eestimaad. Igakuist kindlat sissetulekut tal pole. On ta nüüd rikas või vaene?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.06 10:11; 16.06 14:51; 16.06 20:28; 17.06 12:21; 18.06 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nagu ma arvasingi, mina oma keskmiselt 12000 neto kuu sissetuleku, 50000 maksva auto, ridamaja ja isikliku ettevõttega liigitun perekooli naiste mõistes sinna pigem vaeste meeste hulka… Ei ole valmis ka 1000 eurot lihtsalt mõttetult tuulde laskma. Miks ma peaks küll seda tegema…
Tundub, et arenguruumi on veel küllaga. Küll aga ei soovi ma kunagi teenitut ühegi kullakaevajaga jagada. Naisega, kellele pole raha esimesel kohal, vaid mina, on muidugi teised lood

Ma ei kujuta ette, mismoodi sa seda raha kokku ajad, kui lugemisoskus puudub täielikult.
Auto on liiga odav sellise sissetuleku kohta.

Loe ja imesta, kuidas mõned naised arvavad. Minu meelest jälle ükski ese või asi ei pea näitama inimese majanduslikku taset. Need, kes tahavad eputada asjadega ja teistele näidata, need jah, maksavad üle või valivad kallima. Aga on ka selliseid inimesi, kes ei vali teistele näitamiseks mitte midagi ja kelle eesmärk pole tõestada. Ja kui juhtub, et keskmiselt jõukama inimese näiteks auto on liiga tavaline, siis on see selle inimese vaba valik, meeldib või ökonoomsus ja kui juhtub, et tal on ostetud mingi kallim auto, sest meeldib endale, ka see on valik, aga samas võib see inimene kanda jällegi silmapaistmatuid riideid või sõita üldse rongiga.
50 000 auto on kallis auto tegelikult ja kes ütleb, et ei ole, see peab ise ilmselt omama kordades kallimat autot ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus, et rikas inimene ei kuluta silmagi pilgutamata, aga sellega pole nõus, et Eestis pole neid, kes 25000eur 15min jooksul teenivad. On, tean isegi üht sellist seltskonda.

Et siis min. 200 mln/ aastas? Või kulutavad nad raha teenimisele max. 2-3 tundi päevas?

ülejäänud aja istuvad kinni 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rikas mees on selline, kes võib kanda ka kaltse ja ta ei tunne ennast seetõttu halvasti, sest ta teab ise, mita väärt on (olgu tal pangas 500 eurot või 5 mln eurot). Vaene mees on selline, kes hoolimata pangaseisust peab kõikidele pidevalt tõestama, et ta on rikkas — olgu selleks brändiriided ja kallid autod või iluselupildid instagrammis.

Sama lugu naistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ülejäänud aja istuvad kinni

Ilmselt küll.
Peale eurosaadikute ei turgata kohe pähe kes nii kõrgetele nõudmistele vastata võiksid .Ilmselt ka kõvemad narkoärikad ja Liis Haaveli tagused tegelased 🙂
Eesti TOP100 “rikkurid” on üksnes virtuaalsed jõukurid ja võistlevad omavahel selles kel rohkem võlgu -isegi selliste paarisaja euroste arvete juures on tegu ,et neilt üldse mingit raha kätte saada (korduvalt kogemusi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ülejäänud aja istuvad kinni

Ilmselt küll.
Peale eurosaadikute ei turgata kohe pähe kes nii kõrgetele nõudmistele vastata võiksid .Ilmselt ka kõvemad narkoärikad ja Liis Haaveli tagused tegelased ????
Eesti TOP100 “rikkurid” on üksnes virtuaalsed jõukurid ja võistlevad omavahel selles kel rohkem võlgu -isegi selliste paarisaja euroste arvete juures on tegu ,et neilt üldse mingit raha kätte saada (korduvalt kogemusi).

Viinamarjad on hapud? Tunnen isiklikult kolme Äripäeva rikaste edetabelisse kuuluvat inimest. Üks on sugulane, üks kunagine klassivend ja üks selle firma omanik, kus ma töötan. Neil on kõigil suured majad, kahel lisaks kaunid maakodud. Sellel kolmandal, kellel pole, on villa Hispaanias. Ühel on purjekas. Kahe naised on kodused ja kasvatavad lapsi. Kallid autod on kõigil. Käivad reisimas ja omavad kalleid hobisid. Kõik on ka üsna lahtise käega. Ka tavalisi sünnipäevi, a la 45 on tehtud kusagil mõisas 80-le inimesele. Peened road ja tuntud bänd tantsuks. Ma usun, et neil on piisavalt ka väljamakstud vara, nii et kui firmadega midagi juhtuks, siis päris paljaks ei jääks keegi.
Kuigi enamus suuremaid Eesti ettevõtteid on välismaalaste poolt ära ostetud, on siiski piisavalt veel kodumaise kapitali käes olevaid ettevõtteid. Nende omanikud ongi meie mõistes rikkad inimesed. Palju rikkamad, kui mingi eurosaadik 🙂 Ärme unusta ka neid, kes on oma ettevõtted juba välismaistele investoritele maha müünud. Nemad on samuti rikkad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.06 10:11; 16.06 14:51; 16.06 20:28; 17.06 12:21; 18.06 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah et auto on liiga odav sellise sissetuleku kohta? jah, nii need rikkad paljud elavadki, et tegelikult välja ei paista (need 25000 kuus teenijad on muidugi perekooli Käo märg unenägu, nihutaks siiski selle jõukuse piiri Eesti skaalal tublisti allapoole kuskil 8-10000/kuus kanti ja egas jõukas inimene ei ela ainult palgatööst, juba raamatupidaja teeb nalja, et kes siis palgast elab, ikka sissetulekutest tuleb elada).

Mis autosse puutub, siis teeb mehele nalja, et meie lapsehoidja sõidab kallima autoga kui meie autod kokku. Ikka veel näitab liisiauto ja võltsid Louis Vuittonid kellelegi jõukust, no suureks ei kavatse kasvada…

“aga kui mees saab igas kuus nt 10 000 eurot nii ära kulutada, et silma ka ei pilgu ja ta ei jää selle tõttu sugugi vaesemaks, on minu meelest jõukas” ja minu meelest lihtsalt loll, kui sa seda kulutamise all väärtust tagasitootvat investeerimist muidugi ei mõelnud.

Teil on mingi võistlus- kellel on odavam autoromu? Kui üks asi peaks (jõukal) inimesel korralik, kvaliteetne ja turvaline olema, on auto. 100 tuhande eest ei saa mingit luksusautot, ma ei räägi siin Ferraridest, vaid nt tavalisest Range Roverist.
See võlts LV juttu võid ajada… ma ei tea isegi, kus. Seda ei kanna tänapäeval enam pubekad ka. Tule nüüd ikka ajas 15 aastat edasi. Hea veel, et Guessi, kui kallist brändi ei maininud.

Aga fantaasia on sul hea- rikkurist mees, kellel on odavad autod ja üleüldse, rikkad inimesed kõik kohutavalt varjavad oma jõukust- käivad H&Mi riietes ja sõidavad 5000 eurot maksva autoga. Jaa, muidugi. Tegelikult sõidavad normaalsete autodega ja ostavad kvaliteetseid riideid. See- augud pükstes ja roostes jalgrattaga miljonärid, on mingi kägude häma. Aga tore, et nii raamatupidajale, mehele, kui ilmselt ka su koerale kõik asjad nii hirmsasti nalja teevad (eriti vaesemad inimesed, te olete ju üllad ja tagasihoidlikud rikkurid), naer on terviseks.

Minu tuttavad sõidavad normaalsete autodega, aga mitte luksusautodega. Pigem muigavad nende Lexuse ja bemmivendade üle, ise sõidavad uute keskklassi autodega. Rõivad on kvaliteetsed, aga seda oskab vaadata ainult asjatundja. Jämedat kuldketti ja toretsevat käekella keegi ei kanna. Kui lähemalt ei tunneks neid, ei paistaks see jõukus kusagile välja. Tihemini suheldes näed elustiili lähemalt. Halb ilm Eestis – võetakse lennuk ja soojale maale. Oma kodust saab kõrini – ostetakse paari päevaga uus ja kuna ise ei viitsita sisustada, palgatakse tiim peale. Eelmine kodu jäetakse tühjalt seisma, välja rentimiseks liiga kallis sisustus ja tehnika ning maha müüa ei taha jne… Mu meelest on neil kõigil mingid kiiksud, mis olemas olid ilmselt enne, aga võimenduvad seda enam mida rohkem jõukust tekib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 02:14; 16.06 15:21; 18.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina tean paari Eesti rikaste edetabelisse kuuluvat inimest ning siis ka välismaa rikkaid inimesi ning mina pole küll täheldanud, et nemad kuidagi jube varjaks oma head elu. Nad on intelligentsed inimesed, mistõttu ei kelgi nad oma varadega, kuid mingit varjamist ei ole, et käivad teise ringi riietes ning autod on viisteist aastat vanad. Autod on ikka luksusklassi kuuluvad, riided on tagasihoidlikud märgitooted, kodud ilusad ja suured, lapsed õpivad heades koolides, reisitud on küllaga, tegelevad oma harrastustega jne. Ja tõde on see, et naistele edukad mehed meeldivad.
Rikas on mees siis, kuid tal on arvestatav kinnisvara ning sissetulekud, mis kasvavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel on purjekas. Kahe naised on kodused ja kasvatavad lapsi.

no purjeka olemasolu või see, et naine on kodune, ei tähenda küll mingit rikkust. koduseid naisi leiab hulgaliselt ka toimetulekutoetust saavade paljulapseliste perede hulgast.

purjekate hinnad algavad ca 3000€-st, ehk siis odavamate kasutatud pereautodega samas hinnaklassis.
pigem tuleks rikkuriteks lugeda neid, kes praegu Muude teemade all võistlushobuste omamise teemal mõtteid vahetavad, hobune (ja selle ülalpidamine) on purjejahi kõrval lausa luksuskaup, sest purjeka saab pukkidele asetatult talveks ka oma koduaeda parkida, aga hobune vajab hoolt aastaringselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no purjeka olemasolu või see, et naine on kodune, ei tähenda küll mingit rikkust. koduseid naisi leiab hulgaliselt ka toimetulekutoetust saavade paljulapseliste perede hulgast.

Palju õnne, suutsid pooleteise lause kontekstist välja rebimise tulemusena terve kommentaari treida! Võid minna Delfisse tööle!
Tegelikult olid ju purjekas ja naiste kodusolemine vaid osa loetelust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.06 10:11; 16.06 14:51; 16.06 20:28; 17.06 12:21; 18.06 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt minu arvamus muidugi, mõne jaoks on see ilmselt kommiraha, aga kui mees saab igas kuus nt 10 000 eurot nii ära kulutada, et silma ka ei pilgu ja ta ei jää selle tõttu sugugi vaesemaks, on minu meelest jõukas.

Mitte ükski 15000-20000€ kuus sissetulekut omavat inimest ei tee mitte kunagi nii.
Et silm ka ei pilguks.
Pilgub ja kuidas veel. Sest nad on oma tööga selle teeninud ja plaanid on selle rahaga suured.

Nii kulutavad vaid need, kes selle kuskilt niisama saanud ja tunnevad, et ei kuulu tegelikult rikaste hulka ja vajadus see ruttu ära kulutada on põletav.
Et saaks end kiirelt endisesse olukorda tagasi.
(vaata lotovõitjate edasise elu statistikat kasvõi)

Kes 25000€ 15 minuti jooksul teenivad (ja kui naine küsib, et millal sa, kullake, viimati shoppamas käisid, siis vastus on, et 2 nädalat tagasi Los Angeleses, kus ostsin ühe lennufirma), neid Eestis kahjuks veel pole. Ilmselt ei tulegi, Eesti väiksuse tõttu.

See on miski valede inimeste otsa sattunud kullakaevaja arvamus.

Keegi on liiga palju erootilise sisuga fantaasiafilme vaadanud. Selliste filmide ajel ei tasu statistikat teha. Kui raha jääb seisma hakkab see kahanema see tähendab et ostujõud kahaneb märgatavalt iga 15 minutiga, eriti kui tegemist on suurte summadega, seda teab iga keskmisest jõukas inimene. Sukasäärde koguvad vaid need, kellel pole kunagi raha olnud ja ei julge sellega midagi ette võtta peale asjade ostmise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah et auto on liiga odav sellise sissetuleku kohta? jah, nii need rikkad paljud elavadki, et tegelikult välja ei paista (need 25000 kuus teenijad on muidugi perekooli Käo märg unenägu, nihutaks siiski selle jõukuse piiri Eesti skaalal tublisti allapoole kuskil 8-10000/kuus kanti ja egas jõukas inimene ei ela ainult palgatööst, juba raamatupidaja teeb nalja, et kes siis palgast elab, ikka sissetulekutest tuleb elada).

Mis autosse puutub, siis teeb mehele nalja, et meie lapsehoidja sõidab kallima autoga kui meie autod kokku. Ikka veel näitab liisiauto ja võltsid Louis Vuittonid kellelegi jõukust, no suureks ei kavatse kasvada…

“aga kui mees saab igas kuus nt 10 000 eurot nii ära kulutada, et silma ka ei pilgu ja ta ei jää selle tõttu sugugi vaesemaks, on minu meelest jõukas” ja minu meelest lihtsalt loll, kui sa seda kulutamise all väärtust tagasitootvat investeerimist muidugi ei mõelnud.

Teil on mingi võistlus- kellel on odavam autoromu? Kui üks asi peaks (jõukal) inimesel korralik, kvaliteetne ja turvaline olema, on auto. 100 tuhande eest ei saa mingit luksusautot, ma ei räägi siin Ferraridest, vaid nt tavalisest Range Roverist.
See võlts LV juttu võid ajada… ma ei tea isegi, kus. Seda ei kanna tänapäeval enam pubekad ka. Tule nüüd ikka ajas 15 aastat edasi. Hea veel, et Guessi, kui kallist brändi ei maininud.

Aga fantaasia on sul hea- rikkurist mees, kellel on odavad autod ja üleüldse, rikkad inimesed kõik kohutavalt varjavad oma jõukust- käivad H&Mi riietes ja sõidavad 5000 eurot maksva autoga. Jaa, muidugi. Tegelikult sõidavad normaalsete autodega ja ostavad kvaliteetseid riideid. See- augud pükstes ja roostes jalgrattaga miljonärid, on mingi kägude häma. Aga tore, et nii raamatupidajale, mehele, kui ilmselt ka su koerale kõik asjad nii hirmsasti nalja teevad (eriti vaesemad inimesed, te olete ju üllad ja tagasihoidlikud rikkurid), naer on terviseks.

Minu tuttavad sõidavad normaalsete autodega, aga mitte luksusautodega. Pigem muigavad nende Lexuse ja bemmivendade üle, ise sõidavad uute keskklassi autodega. Rõivad on kvaliteetsed, aga seda oskab vaadata ainult asjatundja. Jämedat kuldketti ja toretsevat käekella keegi ei kanna. Kui lähemalt ei tunneks neid, ei paistaks see jõukus kusagile välja. Tihemini suheldes näed elustiili lähemalt. Halb ilm Eestis – võetakse lennuk ja soojale maale. Oma kodust saab kõrini – ostetakse paari päevaga uus ja kuna ise ei viitsita sisustada, palgatakse tiim peale. Eelmine kodu jäetakse tühjalt seisma, välja rentimiseks liiga kallis sisustus ja tehnika ning maha müüa ei taha jne… Mu meelest on neil kõigil mingid kiiksud, mis olemas olid ilmselt enne, aga võimenduvad seda enam mida rohkem jõukust tekib.

Mis vuffel LV kotid, bemmid ja jämedad kuldketid? See ei ole ossiteema. Meil ei ole enam 90ndad ja “ärikad”. Keegi ei pea võltskoti ja bemmiga inimest rikkaks. Nad ise ka ei pea ennast rikkaks.
Sinu sõnad- Nõus, et rikas inimene ei kuluta silmagi pilgutamata… nüüd tuleb välja, et kihutatakse eralennukitega ringi, kui Eestis vihma sajab ja ostetakse sõrmenipsust uusi maju, eelmised jäetakse kogu kupatusega maha. Kumb siis- mõistlik rahakasutaja ja investeerja või rahatuulutaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 21:14; 15.06 22:06; 16.06 01:04; 16.06 09:19; 16.06 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vuffel LV kotid, bemmid ja jämedad kuldketid? See ei ole ossiteema. Meil ei ole enam 90ndad ja “ärikad”. Keegi ei pea võltskoti ja bemmiga inimest rikkaks. Nad ise ka ei pea ennast rikkaks.
Sinu sõnad- Nõus, et rikas inimene ei kuluta silmagi pilgutamata… nüüd tuleb välja, et kihutatakse eralennukitega ringi, kui Eestis vihma sajab ja ostetakse sõrmenipsust uusi maju, eelmised jäetakse kogu kupatusega maha. Kumb siis- mõistlik rahakasutaja ja investeerja või rahatuulutaja?

See inimene räägib neist “üks minu tuttav” -müstilistest olenditest. Tegelikult aga läks oma ulmemaailmaga kommentaari lõpuosas veits liiale (no need mahajäetavad luxvillad). Oma esialgse idee investeerida ja säästa unustas, fantaasias on ägedam elada.
Täitsa kohe tahaks teada, kui palju neid “minu tuttavaid” on? Ja KÕIK käituvad samamoodi? Mingi sundkäitumisvorm?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rikkad ja jõukad inimesed ei maksa endale kuus 20k palka, vaid dividende. Sa pead ju selle 20k palga eest teise sama palju maksudeks maksma.

Jõukas – inimene, kellel on oma korter või maja, suvila, auto, kõik välja ostetud ja ei ole just kõige odavamad. Ei pea mõtlema igapäevakulutustele ega reisihindadele, vaid võib lubada normaalsuse piires kõike. Teenib kuskil 150000-250000eur aastas.

Rikas – minu jaoks ikka miljonär, selline tüüp, kes on tihtipeale kullakaevajate ohver. Varade väärtus kümnetes miljonites, vähemalt üks miljon sulas või kergesti müüdavas varas, elab mõisas või luksuslikus penthouse’is, isiklik jaht või eralennuk, teenib vähemalt miljoni aastas, võib osta Ferrari naisele või lapsele kingituseks. Inimene, keda igapäevaselt ei kohta ja kellega suurem osa reatöötajaid pole kunagi kokku puutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 09:24; 17.06 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõukust ja rikkust ei mõõdeta ainult rahas vaid ka ajas. Nimelt kui kaua sa saad oma tööst eemal olla ja ikka raha tuleb ja elustiil säilib. Palgatööl saad oma ette nähtud 1 kuulise puhkuse, jõukamad suudavad kauem eemal olla, kui vaja. Edukas eraettevõtja nt võtab aja maha, kui tahab pooleks aastaks või kaua saab. See on jõukus.
Rikas oled siis, kui sa tegelikult ei peagi enam midagi tegema 🙂 sinu raha teeb ise raha. Noh, ok, silma tuleb peal hoida jne aga selline üldjoontes rantjee elu ikkagi. Iga asja jaoks on palgatud spetsialist. Sina lihtsalt naudid hüvesid, see on rikkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Milline on jõukas/rikas mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.