Esileht Pereelu ja suhted Milline on jõukas/rikas mees

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Milline on jõukas/rikas mees

Postitas:

Kus on see piir, alates millest on mees teie jaoks piisavalt hästi teeniv, et teda vaesuse tõttu kõrvale ei heida ning olete meeldivuse korral valmis ka suhteks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 19:35; 16.06 00:22; 17.06 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on see piir, alates millest on mees teie jaoks piisavalt hästi teeniv, et teda vaesuse tõttu kõrvale ei heida ning olete meeldivuse korral valmis ka suhteks?

Oleneb vanusest. Vanuses 40+ peaks olema vähemalt oma elamispind, väärtusega vähemalt 50 000 e või siis laenujääk alla selle summa. Oma auto, mis poleks väga vana ega väga väike. Palk alates 1200 neto.
See on siis see, millega mees oleks majanduslikult minuga võrdne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.06 10:11; 16.06 14:51; 16.06 20:28; 17.06 12:21; 18.06 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on see piir, alates millest on mees teie jaoks piisavalt hästi teeniv, et teda vaesuse tõttu kõrvale ei heida ning olete meeldivuse korral valmis ka suhteks?

See on hoopis teine küsimus, kui et kes on rikas. Minu jaoks on suva, olgu kasvõi vaene üliõpilane, peaasi, et minuga raha pärast koos ei ole. Kuna ise ei taha lapsi ega pikaajalist suhet, juhuseksi ka mitte, aga ei jää kellegagi 40ks aastaks kokku, siis on kaaslase majanduslik olukord täiesti suva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 09:24; 17.06 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb vanusest. Vanuses 40+ peaks olema vähemalt oma elamispind, väärtusega vähemalt 50 000 e või siis laenujääk alla selle summa. Oma auto, mis poleks väga vana ega väga väike. Palk alates 1200 neto.

et kui on nt multimiljonär, kes on just saanud mõned millid pangast laenu, et üleöö uuemat eralennukit osta, siis ta ei kõlba sulle, sest laenujääk on üle 50 tuh?
sa vist ei tea, et väga paljudel rikastel on raha investeeritud (ettevõttesse, kinnisvarasse vmt kohta) ja kui on vajadus midagi kiiresti osta, võetakse sellegipoolest laenu (ja talle antakse ka)
suur pangalaenu jääk ei tähenda seda, et ta liiga vaene on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:24; 18.06 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb vanusest. Vanuses 40+ peaks olema vähemalt oma elamispind, väärtusega vähemalt 50 000 e või siis laenujääk alla selle summa. Oma auto, mis poleks väga vana ega väga väike. Palk alates 1200 neto.

et kui on nt multimiljonär, kes on just saanud mõned millid pangast laenu, et üleöö uuemat eralennukit osta, siis ta ei kõlba sulle, sest laenujääk on üle 50 tuh?
sa vist ei tea, et väga paljudel rikastel on raha investeeritud (ettevõttesse, kinnisvarasse vmt kohta) ja kui on vajadus midagi kiiresti osta, võetakse sellegipoolest laenu (ja talle antakse ka)
suur pangalaenu jääk ei tähenda seda, et ta liiga vaene on.

Kas sa oled loll või mängid lolli? Ma rääkisin ju tavalisest inimesest, palgatöötajast. Oma sellest miinimumist. Kui on inimene, kes ostab eralennuki, siis ilmselt elamispinnad on tal ikka laenuvabad seejuures. Ma kahtlustan, et ma tunnen tõeliselt rikkaid inimesi rohkemaid ja paremini, kui sina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.06 10:11; 16.06 14:51; 16.06 20:28; 17.06 12:21; 18.06 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vuffel LV kotid, bemmid ja jämedad kuldketid? See ei ole ossiteema. Meil ei ole enam 90ndad ja “ärikad”. Keegi ei pea võltskoti ja bemmiga inimest rikkaks. Nad ise ka ei pea ennast rikkaks.
Sinu sõnad- Nõus, et rikas inimene ei kuluta silmagi pilgutamata… nüüd tuleb välja, et kihutatakse eralennukitega ringi, kui Eestis vihma sajab ja ostetakse sõrmenipsust uusi maju, eelmised jäetakse kogu kupatusega maha. Kumb siis- mõistlik rahakasutaja ja investeerja või rahatuulutaja?

See inimene räägib neist “üks minu tuttav” -müstilistest olenditest. Tegelikult aga läks oma ulmemaailmaga kommentaari lõpuosas veits liiale (no need mahajäetavad luxvillad). Oma esialgse idee investeerida ja säästa unustas, fantaasias on ägedam elada.
Täitsa kohe tahaks teada, kui palju neid “minu tuttavaid” on? Ja KÕIK käituvad samamoodi? Mingi sundkäitumisvorm?

Luksusvillad oled sa ise oma peas fantaseerinud. Liiga palju filme vist. 😉 Mina pole villadest sõnagi rääkinud, isegi majadest mitte. Mitte ükski nendest tuttavatest ei ole soetanud ühtegi maja. 😉 Eralennuk võib olla vägagi mõistlik investeering kui see vastavate agentuuride kaudu (mis juhumisi sulle endale kuulub) välja rentida ajal kui sa ise seda ei kasuta ning hiljem maha müüa. Inimesele, kes on endale piloodipaberid teinud, on see ka hobi eest. See käib konkreetselt ühe inimese kohta. Kinnisvara seisma jätmine käib mitme kohta ning loomulikult ei nimeta ma siin nimesid, kuna need ei oma tähtsust. Tavainimesele ei ütle need nimed nagunii midagi ning ka Google’st leiab nende kohta minimaalselt infot. Äripäeva TOP’is pole ükski neist, aga on ka naiivne arvata et nad kõikide Eesti rikkurite varade ülevaate on suutnud saada. Kes tahab madalat profiili hoida, see sinna ei roni.
Ning tõsi, need minu tuttavad on üks sõpruskond, kes teenisid oma esimese suurema varanduse samal erialal ning kelle kolleeg ma olen. Nüüdseks on valdkondi juurde tulnud ja sõpruskond nii tihedasti enam ei suhtle st koos ei tööta, aga kuna tegu on lapsepõlvesõpradega, siis mingid ühised üritused ja kokkupuutepunktid on säilinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 02:14; 16.06 15:21; 18.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Milline on jõukas/rikas mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.