Esileht Imetamine Milline rinnapump?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Milline rinnapump?

Postitas:

Olen kahe esimesega kasutanud manuaalset pumpa, mis apteegis maksab 5e kanti. Nüüd sooviks kolmandaga proovida elektrilist. Millist soovitate? Silma jäi medela oma 2faasiline. Mis selle firma omal on vahet 1 ja 2 faasilisel? Hinna vahe neil mõni kümmend eurot. Ootaks kogemusi erinevate pumpade osas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan avent pumpa. Manuaalne ühildub elektrilisega. Sellele tasub aga osta juurde laiema avaga silikoonlehter. See on eraldi müügil näiteks kidzone poes.See on siis see osa kuhu rind sisse läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aventi manuaalne pump on kõige parem. Olen paljusid proovinud. Neid on järelturul ka korralikke, ei pea uut ostma. Uus on päris kallis.
Elektriline oli päris jube.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli Medela elektriline 2-faasiline (Medela Mini Electric). Oli selline, et käis kah – Perekool kinnitas, et see on kõige parem ja ma uskusin.

Kui hakkasin lapsest pikemalt eemal olema kooli tõttu, siis oli vaja vahepeal tualetis käia pumpamas ning olin sunnitud ostma manuaalse pumba. Ostsin kasutatud Medela Harmony (ka 2faasiline). Küll see oli imeline asi võrreldes selle elektrilise pumbaga. Töötas täiesti hääletult ja oli oluliselt rinnasõbralikum, sest kui piim juba voolama hakkas, polnud tegelikult põhjust muudkui üksluiselt pumbata nagu elektriline seda teeb. Lihtsalt hoidsin kerget tõmmet peal ja piim voolas ise.

Nii et kui sa just ei kavatse kogu aeg kõike piima välja pumbata ja käed-vabad-süsteemi ei vaja, siis soovitan pigem Medela Harmony manuaalpumpa. Töötab paremini kui Medela Mini Electric, on oluliselt odavam, saad pumbata vaikselt ja diskreetselt – piimapaisu puhul on hea pumbata ka näiteks duši all või siis, kui laps samal ajal teisest rinnast sööb (minu laps kartis põrinat).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli eelmise lapsega manuaalne noname pump. Käed võis rakku sellega pumbata. Raske kätte saada piima rinnast sellega.

Seekord olen sunnitud pumpama, kuna teine laps on enneaegne. Soetasin difraxi elektrilise hands free pumba. Sellega on pumpamine talutav. Haiglas sain ka Medela palju kiidetud pumpa proovida. Mulle ei soibnud. Difrax sobib mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on erinevad, naise rinnakuju, nibuvälja suurus ja nahk on erinevad. Seega võivad erinevatele naistele sobida väga erinevad pumbad. Soovitan leida enne ostmist laenutamise võimalus ja proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi seda suuremat 2 faasilist ka kasutab – http://www.lastekaup.eu/medela-swing-elektriline-rinnapump/ Kuidas sellele tagasiside on kui on just rohkem soov välja pumbata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Milline rinnapump?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.