Esileht Väikelaps Milline see kurikuulus dr. Frolov on?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Milline see kurikuulus dr. Frolov on?

Postitas:

Kas keegi viitsib seda kõrvaarsti kirjeldada? Välimust mõtlen just. Kas tal on vuntsid ja on selline vanem mees?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 08:12; 24.03 11:21; 25.03 07:45; 27.03 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta kurikuulus on? Lastehaiglas, olen kuulud, et töötab keegi meesterahvas kõrvaarstina, pidi olema üpris halva ütlemisega. Välimust ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi viitsib seda kõrvaarsti kirjeldada? Välimust mõtlen just. Kas tal on vuntsid ja on selline vanem mees?

Jep see sama. Oma ala eksperdid võivad nad olla, aga samas võiks nagu patsiendiga infot ka jagada analüüside kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 08:48; 24.03 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kes on selline kiilakas, u 55-60 a vana mees? Oli selline sõbralik minuga, lapsele ütles naljatades, et õrnake oled ja kutsus mind ka lapsele kurku vaatama oma lambiga. See ei saanud ju olla osakonna juhataja. Tema pidi olema ebameeldiv, aga see mees ei olnud ebameeldiv. Puhast eesti keelt rääkis. Aga jutt mida ta rääkis, oli kahtlane minu jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 08:12; 24.03 11:21; 25.03 07:45; 27.03 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kes on selline kiilakas, u 55-60 a vana mees? Oli selline sõbralik minuga, lapsele ütles naljatades, et õrnake oled ja kutsus mind ka lapsele kurku vaatama oma lambiga. See ei saanud ju olla osakonna juhataja. Tema pidi olema ebameeldiv, aga see mees ei olnud ebameeldiv. Puhast eesti keelt rääkis. Aga jutt mida ta rääkis, oli kahtlane minu jaoks.

See võis Gilinov olla küll ( ja ta on osakonna juhataja). Ju siis sattus hea päev olema. Mina kui viimati käisin, siis oli nii loppis näo ja olekuga, et tundus väga kahtlane. Ja ta ta otsustas kahe päevase vahega, et lapsel pole shunteerimist vaja, olles eelnevalt swelle vajalikkuses nii kindel, et pakkus juba opi päevagi välja.
Ta võib olla sõbralik, kuid võib öelda ka väga krõbedalt ja olla ka täiesti ükskõikne sinu jutu peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 08:48; 24.03 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kes on selline kiilakas, u 55-60 a vana mees? Oli selline sõbralik minuga, lapsele ütles naljatades, et õrnake oled ja kutsus mind ka lapsele kurku vaatama oma lambiga. See ei saanud ju olla osakonna juhataja. Tema pidi olema ebameeldiv, aga see mees ei olnud ebameeldiv. Puhast eesti keelt rääkis. Aga jutt mida ta rääkis, oli kahtlane minu jaoks.

See võis Gilinov olla küll ( ja ta on osakonna juhataja). Ju siis sattus hea päev olema. Mina kui viimati käisin, siis oli nii loppis näo ja olekuga, et tundus väga kahtlane. Ja ta ta otsustas kahe päevase vahega, et lapsel pole shunteerimist vaja, olles eelnevalt swelle vajalikkuses nii kindel, et pakkus juba opi päevagi välja.
Ta võib olla sõbralik, kuid võib öelda ka väga krõbedalt ja olla ka täiesti ükskõikne sinu jutu peale.

Ju oli, siis jah Gilinov. Sest seal pole ju kiilakaid arste rohkem. Aga jutt oli tal küll täiesti lolli inimese oma ju. Mul lapsel oli mandlioperatsioon. Juba kuu alguses oli. Katud olid ühelt poolt täielikult maas ja teisel pool olid veel osaliselt peal. See kiilakas vaatas kurku ja ütles, et mandlikoopad ei ole täituma hakanud veel ja jätab haiglasse lapse. Järgmisel päeval last opereerinud arst vaatas kurku ja ütles, et väga ilus on ja kenasti paranenud. Ja lasi koju. Kui ma hiljem uurisin haiglast, et kes oli see arst kes sellel päeval lapsi vaatasi, siis sain vastuseks, et Frolov oli sellel päeval tööl. Aga ei olnud ju Frolov minu last uurimas. Täielik lollimaja on seal haiglas ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 08:12; 24.03 11:21; 25.03 07:45; 27.03 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita samuti ei Frolovi ega Glinovi. Kui ikka on aega ja kannatust, siis minge Tartu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:57; 28.03 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks lapsel oli erakorraline mandliopp ja Tartu ei jõudnud. Opereeris Antonov. Tema on vist täiesti ok arst. Aga edaspidi ma püüan küll hoiduda sellest asutusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 08:12; 24.03 11:21; 25.03 07:45; 27.03 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli ju sellest Glinovist ka pealtnägijas juttu. Sellest juba peaks piisama, et vältida Mustamäe lastehaiglas neid arste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:57; 28.03 10:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Milline see kurikuulus dr. Frolov on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.