Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millise palgaga mind pangas laenu teemal üldse jutule võetakse?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millise palgaga mind pangas laenu teemal üldse jutule võetakse?

Postitas:

Tere,
teema suunatud neile, kel viimasel ajal kogemusi pangast laenu võtmisega. Olen kahe lapsega üksikema – lapsed 10 aastased, mehest äsja lahutatud, eluaastaid 40. Kogu täiskasvanu elu tööd teinud, panga ees ega ka kellegi teise ees laenukohustusi pole. Aga pole ka kinnisvara ega muud väärtuslikku. Nüüd olen olukorras, kus rendi korter või osta korter. Kuna olen ettevõtja, siis saan oma töötasu ise reguleerida – mis oleks see miinimum töötasu, millega mulle pangaisade poolt kohe punast tuld ei näidata. Laenusoov ca. 60-70 000 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine käi mingi halduri või nõustaja juures ära, ja las räägib sulle, mul sõbranna 3 a tagasi käis nii ja talle öeldi, mida ja kui palju ja kui pikaks ajaks ta saab ja mis tingimustel. Tema oli siis 50 ja üksik, laenu ta sai, sest ka tema sai ettevõtjana palka ise reguleerida ja nõuti, et oleks ligi 2000 kuus, et saada 15 aastaks ja summas 60 000.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata kodulehtede kalkulaatorite abil. Nt Nordea Kredexi käendusega laenu puhul sissemaks 10 % , tähtaeg 30 aastat ja netosissetulek min ca 1000.-kuus. Kui veel tulevad elatisraha ja lastetoetused, siis ka neid arvestatakse. Igal pangal erinevad nõuded. Käi kõik läbi ja uuri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 18:23; 17.08 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata kodulehtede kalkulaatorite abil. Nt Nordea Kredexi käendusega laenu puhul sissemaks 10 % , tähtaeg 30 aastat ja netosissetulek min ca 1000.-kuus. Kui veel tulevad elatisraha ja lastetoetused, siis ka neid arvestatakse. Igal pangal erinevad nõuded. Käi kõik läbi ja uuri.

No Kredexi käendus ei ole ometi kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti kahe lapsega üksikema, eelmine aasta 33 aastaselt sain eluasemelaenu 50000 eurise korteri ostuks, sissemakse oli 7000, netopalk mul 1300 + ametlik notari juures vormistatud elatis 500. Kusjuures üks eluasemelaen mul juba olemas, lisaks õppelaen, väikelaen auto ostuks ja vaba tagasimaksega krediitkaart. Teist eluasemelaenu oli vaja lähisugulasele korteri ostuks, laenukohustusi oli enne teist eluasemelaenu kokku ca. 380 eur eest kuus. Ise ka imestan, et veel üks laen juurde anti, aga ju mängis rolli see, et eelmist eluasemelaenu olin selleks ajaks juba 10 aastat ilma probleemideta maksnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli aastaid tagasi, aga tuttav laenuhaldur rääkis, et nende pangas peaks sobimiseks ettevõtja palganumber suurem olema kui tavalisel palgatöölisel. Kui suur see just olema peab, ei öelnud ja eks sõltub pangast ja sissemaksu suurusest ka.
Mine küsi pankadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Kredexi käendus ei ole ometi kõigile!

Kui on min 1 laps kuni 15 a (k.a)
Teemaalgatajal ju olemas lapsed.

Kindlasti vaadatakse ka firma aastaaruandeid, mitte ainult palganumbrit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 18:23; 17.08 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli aastaid tagasi, aga tuttav laenuhaldur rääkis, et nende pangas peaks sobimiseks ettevõtja palganumber suurem olema kui tavalisel palgatöölisel. Kui suur see just olema peab, ei öelnud ja eks sõltub pangast ja sissemaksu suurusest ka.
Mine küsi pankadest.

Palju sõltub ettevõtte vanusest ja stabiilsusest, reitingutest, kindlasti jälgitakse õigeaegselt maksude maksmist ja deklareerimist, samuti seda, millises pangas on ettevõttel konto. Igasugune rahaline käitumine, mis on nähtav, läheb analüüsimisele. Seejärel vaadatakse laenaja pikaajalist maksekäitumist.
Ei ole mingi saladus, et mõnele ettevõtjale tuuakse laen kandikul kätte ja tehakse pidevalt personaalseid pakkumisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled ise ettevõtja, siis sõltub palju ettevõtte iseloomust, jätkusuutlikusest, jne.

Esmalt mine konsultatsioonile. Kui sul konkreetset objekti veel pole, on võimalik hinnata ära oma laenuvõimekus. Selleks tuleb halduriga koostöös esitada ettevõtte andmed, aruanded, jne, mis edastatakse analüütikule. Sealt tuleb juba konkreetne vastus, kui palju laenu reaalselt saaksid. Ma soovitsksin selle kadalipu enne konkreetse objekti valimist ära teha, sest ettevõtte ja dokumentide analüüsiga võib pikalt minna. Kui neil on hinnang laenuvõimekuse kohta tehtud, on hiljem konkreetse objekti korral protsess pisut lihtsam. Ettevõtte dokumendid ja analüüs kehtivad u 120 päeva.

Kredexi käendusega on omafinantseering 10%. Kuna sul lapsed 10-aastased, siis oled sobiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millise palgaga mind pangas laenu teemal üldse jutule võetakse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.