Esileht Koolilaps millise pintsaku valiksite teie?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: millise pintsaku valiksite teie?

Postitas:

Meie pere juba tegi oma valiku, aga huvi pärast küsin siit ka, millise valiku teeks perekoolikad?
Reedel palusin koolilõpetajast poega igaks juhuks, et proovime kogu komplekti selga! Must pintsak oli jäänud venna põhikoolilõpetamisest, mustad viigipüksid ostsime lisaks jaanuaris (venna musta ülikonna püksid olid lühikesed). Selguski, et pintsak on natuke väike. Proovisime siis erinevaid lahendusi leida kodus olemasolevaid rõivaid klapitades.
1. Venna gümnaasiumi lõpetamise ülikond – heledat värvi, mis nooremale ei meeldinud. Lisaks heledad püksid väikesed. Hele pintsak küll paras, kuid esiteks poisile see ei meeldinud värvi poolest ja teiseks, heledaid pükse sinna juurde polnud, tumedatega nagu hästi ei klappinud.
2. Isa ülikonna pintsak. See sai algul naljaga pooleks kapist välja toodud, sest isa tundub silmaga vaadates pojast palju toekam. Aga võta näpust, isa pintsak oli ainult natuke suur. Umbes sama palju suur, kui algselt plaanitud pintsak oli väike.
3. Pehme casual-stiilis pintsak, mis on paras, aga ei sobinud jälle viikaritega kõige paremini kokku.
4. Panen siia kirja neljandaks variandiks ka selle natuke väikese tumeda pintsaku, mis jaanuaris veel täitsa paras oli.
Millised neljast variandist oleksite valinud teie? Või oleksite läinud poodi uut pintsakut ostma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 16:50; 21.06 21:41; 21.06 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Variant nr 5. – poodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin läinud poodi, kui majanduslikult vähegi kannataks ja muidu on ikka väga raske ilma nägemata öelda, suur võib välja näha naeruväärne, kui see casual on mingi nahksete küünarnukilappidega velvetpintsak, siis see ju ka ei sobi, hele pintsak ja tumedad püksid võib välja näha nagu kelner (kui pintsak on valge) või lihtsalt tobe (nt kui pintsak pole valge, vaid mingi suvaline pastelne toon).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui uue pintsaku jaoks raha pole, siis oleks lihtsalt ilusama (mitte valge) särgi pannud ja kokkusobiva lipsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui poodiminek on välistatud, valiksin casual-pintsaku. Seda vaid seetõttu, et mul on põhimõte: pintsak on vaid siis ilus, kui ta on kandjale igati paras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis variant siis käiku läks? loodetavasti ei läinud särgiväel nagu üks siin soovitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni selle teema vastuste lugemiseni oli plaanis, et läheb isa pintsakuga. Aga siinseid vastuseid lugedes hakkas südametunnistus vaevama, et tegelikult meil ju rahamuret pole, selle poolest võiks poisile päris oma pintsaku osta küll. Käisimegi siis enne aktust poest läbi ja ostsime. Isa pintsak oli ka kaasas juhuks, kui poleks sobivat leidnud.
Ma olen nii ratsionaalne inimene, et üheks kandmise korraks sajaeurone asi osta käib üle mõistuse. Kuid siis ma jälle mõtlesin, kui mehega restorani läheme, pole probleemi tellida sajaeurone šampanja. Nii et sai siis ostetud see pintsak. Eks ootan järgmise kevade ära ja üritan Osta-s maha müüa. Või siis hoiame alles ja äkki mahub kolme aasta pärast veel selga. Kuigi see ei tundu tõenäoline. Selleks ajaks on pigem isa pintsak juba päris paras.
Kes siin nüüd hakkavad rääkima teatritest ja muudest pidulikest üritustest, siis seal käib poiss selle casual-pintsakuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 16:50; 21.06 21:41; 21.06 23:06;
To report this post you need to login first.

Mul tekkis hoopis selline mõte, et kas see väikseks jäänud pintsak oligi üldse väike. Tänapäeva pintsakumood soosibki ju numbri võrra väiksemaid pintsakuid. Kui kaalusite isa pintsaku kasutamist, siis ilmselt olete nn varuga ostmise usku, aga praeguse moega see suurte riiete kandmine kuidagi ei haaku.

Suurepärane, et lapsele tähtsaks päevaks paraja kuue ostsite!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis hoopis selline mõte, et kas see väikseks jäänud pintsak oligi üldse väike.

Varrukad olid lühikesed 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 16:50; 21.06 21:41; 21.06 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii ratsionaalne inimene, et üheks kandmise korraks sajaeurone asi osta käib üle mõistuse. Kuid siis ma jälle mõtlesin, kui mehega restorani läheme, pole probleemi tellida sajaeurone šampanja. Nii et sai siis ostetud see pintsak. Eks ootan järgmise kevade ära ja üritan Osta-s maha müüa. Või siis hoiame alles ja äkki mahub kolme aasta pärast veel selga. Kuigi see ei tundu tõenäoline. Selleks ajaks on pigem isa pintsak juba päris paras.
Kes siin nüüd hakkavad rääkima teatritest ja muudest pidulikest üritustest, siis seal käib poiss selle casual-pintsakuga.

Osades gümnaasiumites on väga oluliseks sündmuseks iga-aastane ball. Lisaks käivad noored vahel ka teiste gümnaasiumite ballidel. Sellisesse kohta päris casual-pintsakuga ei lähe. Vähemalt minu pojal leidis põhikooli lõpuülikond küll korduvalt kasutust, kuid gümnaasiumi lõpuks oli ta sellest ikkagi välja kasvanud. Ostsime uue ülikonna ja paistab et ka see ei jää niisama seisma. Poeg on juba sellises vanuses, kus mõningad sõbrad (eriti need kes temast mõned aastad vanemad) hakkavad pulmi pidama – ka seal kulub kena ülikond ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps millise pintsaku valiksite teie?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.