Esileht Kodunurk Millised läätsed on kõige paremad söömiseks?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millised läätsed on kõige paremad söömiseks?

Postitas:

Mulle iseenesest meeldivad läätsed, olen neid kunagi kellegi juures saanud, aga ostsin Maxima Favorit läätsesid ja mulle tundub, et ei saa neist seda maksimaalset maitset. Milliseid soovitate ja mida peaks jälgima, kui neid teha? Leotasin küll 6 tundi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 18:35; 10.08 20:05; 10.08 20:06; 11.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leotasid 6 tundi? Läätsesid ei ole üldse vaja leotada. Muidu neid on erinevaid, punased keevad kõige kiiremini, teistega läheb umbes 15 minutit. Läätsel ei olegi mingit väga tugevat maitset, seetõttu saabki neid hästi igal pool kasutada.

Okei, proovin siis nüüd ilma leotamata, sain mingist välismaa kodulehest aru, et peaks leotama, aga ju lugesin valesti.

Kogemus on näidanud ka, et sellel korral, kui leotasin, tulid paremad, aga arvatavasti siis sellepärast, et keetsin neid paremini. Mulle tundub, et neid on suht kerge üle keeta, isegi madalal kuumusel.

Tänan vastuse eest.

Mõtlesin ka, et proovin seekord natukene kallimaid läätsesid, kui Maxima Favorit’i omad. Ja teist värvi ka. Vahe : https://www.e-maxima.ee/Pages/Search/Products.aspx?l%C3%A4%C3%A4ts&UrlId=318605
https://www.e-maxima.ee/Pages/Search/Products.aspx?l%C3%A4%C3%A4ts&UrlId=202720

Sest jah, ega kui ei proovi, siis teada vist ei saa.

Aga olen selles osas tootesoovitustele siiski avatud.
Need kollased läätsed muidu näevad fancy’mad välja ka, aga kas nad on ka oluliselt paremad?

Saan aru, et ütled, et neil pole tugevat maitset, aga mingid kvaliteedivahed vast ikka on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 18:35; 10.08 20:05; 10.08 20:06; 11.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja muidugi see vedelik, mis keetmisest tekkib, tundub kõige parem olevat 🙂 Seda on nii hea juua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 18:35; 10.08 20:05; 10.08 20:06; 11.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 Vedelikus on vitamiine. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 18:35; 10.08 20:05; 10.08 20:06; 11.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

punased läätsed on jah kõige söödavamad. Rohelistega võib vahel alt minna, on tuimad v ei kee pehmeks vmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

punased läätsed on jah kõige söödavamad. Rohelistega võib vahel alt minna, on tuimad v ei kee pehmeks vmt.

Vaidlen vastu. Pruunid on hulga odavamad ja hulga maitsvamad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Millised läätsed on kõige paremad söömiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.