Esileht Koolilaps Milliseid jalanõusid kannavad 9-10.aastased tüdrukud koolis?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Milliseid jalanõusid kannavad 9-10.aastased tüdrukud koolis?

Postitas:

Meil on tüdruk koolis siiamaani käinud selliste sandaali moodi lahtiste kingadega. Kuna laps on ju nende jalanõudega peaaegu pool päevast, siis olen tahtnud, et jalanõu oleks mugav ja jalg saaks hingata. Nüüd laps räägib, et paljudel on kinnised jalanõud koolis.
Millised oleks mugavad, jalale sõbralikud, aga samas moodsad jalanõud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar 3.klassis. 1. ja 2.klassis käis sandaalidega (väga ilusad tumedad Eccod olid, mitte sportlikud, vaid sellised tüdrukulikud), aga juba 2.klassi lõpus rääkis, et kõik käivad kinniste balleriinadega või siis tennistega, et keegi teine sandaaliga ei käi (???). Andsin siis lõpuks ikkagi alla ja 3. klassiks ostsime sellised mary jane tüüpi (pealt rihmaga) skechers go walk’id, näevad välja ikkagi nagu kingad, mitte tossud. Samas hästi kerged, pealmine riie on selline hästi õhuke, peaaegu nagu tihe võrk. Sisetald pehme memory foam. Valikuga väga rahul, mugavad, püsivad hästi jalas, kerged, pehmed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Baleriinadega käib aga sokk läheb sees niiskeks, samas pole ma normaalseid sandaale leidnud mis 10-aastasele sobiksid nii pükste kui kleidiga. Aga otsin edasi…Ühed pitsist baleriinad leidsin, ei oska selgitada, ühesõnaga hingama need peaksid aga hetkel veel tiba suured, seegak ommenteerida ei oska, kas ajavad asja ära ja ei aja higistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Baleriinad. Tunni ajal ajab neid jalast ära, ei ole kogu päeva jalg kinnises kingas. Saab kiiresti jalga ja jalast, see on suur pluss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Milliseid jalanõusid kannavad 9-10.aastased tüdrukud koolis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.