Esileht Ilu ja tervis Milliseid meigibrände kasutate?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Milliseid meigibrände kasutate?

Postitas:

Puhkuse ajal revideerisin oma kosmeetikasahtlit ning sain aru, et nii mõnedki asjad tuleb välja vahetada. Küll aga on palju asju sugenenud Lumene firma omasid (lauvärvid, kulmupliiats, puuderkreem) ning ripsmetuššid kõik Maxfactori (veekindlad) omad ning seda tegelikult mitte just teadlikult. Ajaviiteteema- millise firma meigitarbeid teie kasutate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meigitarbed kõik soodsamad, Bourjois, Rimmel, H&M jms, nahahooldusvahenditele panen rohkem rõhku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

YSL, Sensai, Shiseido, Make Up Store, Chanel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diori huuleläiked ja pulgad on kõige paremad. Lauvärvid Lumene jt odavfirmad, ei ole kallimatel oluliselt paremat kvaliteeti täheldanud, samas ma kasutan ainult nude toone, vo värvilistega on asi teisiti.
Ripsmekad Helena Rubinstein.

Pigem panen ka rõhku sellele, et kreemid ja hooldustooted oleksid kvaliteetsed ja toimivad, paraku see tähendab ka kallist hinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiliselt Dior (lauvärvid, huulepulk) ja YSL (ripsmetušš). Ripsmetuši koha pealt olen väga pirtsakas, olen proovinud samas hinnaklassis teisi ka, aga ükski ei saa YSLile lähedale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rimmel, Lumene, Lóreal, Bourjois, Maybelline, Essence, Gatrice, Make up Store, NYX, Lancome, W7.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amwey kosmeetikat ja šampoone, kreeme.
Eriti hea on jumestuskreem 24h ja silmapliiats.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase aastaga olen kogu kosmeetika peale laineri rohelisema mineraalkosmeetika välja vahetanud. Alustasin Lily Lolo mineraalpuudrist, kuna selle kvaliteet hämmastas, ostsin suurema osa muust kosmeetikast ka nendelt. On ka Benecosi ja Lavera tooteid. Lainer on NYX-ilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dior, YSL, Guerlain, Shiseido, Armani, Sensai, Mary Kay, Estee Lauder, MAC, Chanel, Collistar, Lancome, Shiseido, Helena Rubinstein. Kõik need brändid minu meigikapil hetkel esindatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Milliseid meigibrände kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.