Esileht Ilu ja tervis Milliseid toidulisandeid võtate?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Milliseid toidulisandeid võtate?

Postitas:

Ajaviiteteema! Palun ärme hakka siin vaidlema, milliseid aineid on vaja ja mida mitte või kas üldse. Igaüks valib ise oma parima äranägemise järgi, kas ja kui üldse midagi võtta. Mind huvitabki, kui palju erinevaid inimesi siin leiame. Kas mõni vastab, et ei võta midagi, teine loetleb A-st Z-ni kümme kapslit. Ja kas mõni aine on ka selline, mida võtavad pea kõik vastajad. 🙂 Pakun, et äkki D vitamiin osutub selleks.

Ise võtan iga päev D-vitamiini, magneesiumi ja piimhappebaktereid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul igapäevaselt kaks kapslit viina ja ampull õlut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võta enam midagi, sest üritan kõike kätte saada toidust. Tuleb süüa erinevaid toite ja sellest piisab. Ei näe mõtet kulutada raha teemadele milleta varem kõik said elatud ja nüüd järsku enam ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võta midagi. Mees ostab lastele teinekord talveperioodil neid ümmargusi kollaseid c-vitamiini kuulikesi. Neid siis teinekord nostalgia pärast võtan – head hapud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti soovitusel D vit, magneesiumi, B12 ja tsinki. Kuna kolme viimast oleks eraldi üsna kulukas osta, siis olen läinud lihtsamat teed ja võtan Apotheka multivitamiin mineraalainetega A-Z. Seal on väike kogus D vitamiini ka, aga kuna tableti kujul see ei imendu hästi, siis seda ostan eraldi õlikapslitena.

D vitamiini puudus lõppes mul mõned aastad tagasi üsna vastikult (kukkusin mitu korda kokku, veres oli seda 4x vähem võrreldes norm tasemega), seda võtan kuuridena, kui tunnen, et enesetunne hakkab jälle kehvaks minema.

Religioosselt iga päev kõike ei võta, vaid siis, kui meelde tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kapis päris mitu asja, osad neist terviseaktivistist sõbranna kingitused.

Biotiin – seda võtan peaaegu iga päev, sest juuksed olid väga lahti.
D-vitamiin – praegu ei kasuta, aga sügisest üritan meeles pidada, et võtan ise ja annan ka lastele.
Magneesium – kingiti, aga ei näe põhjust kasutamiseks.
Hüaruloonhappe tabletid – kingiti, ei ole veel proovinud, aga ilmselt kunagi kasutan.
Blue Berry Omega3 silmavitamiinid – jälle kingitud, aga ei kasuta.
Spirulina – selle sain tootenäidisena iHerbist Biotiini ja D-vitamiini tellides, ei ole veel proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesium. D-vitamiini talvel. Tsink C-vitamiiniga külmetushaiguse profülaktikaks, kui tunnen, et kurk kibedaks kisub.
Olen ka seda meelt, et toidust peaks kõik vajaliku kätte saama ja üritangi tervislikult toituda, aga regulaarse Mg-ga olen jalakrampidest ja unehäiretest vabanenud, toiduga ma ilmselt piisavas koguses magneesiumi kätte ei saanud enne, sest spinat ja sojaoad ei ole mu lemmiktoit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise toitumisnõustaja ning ka minu günekoloog on selline, kes toitumisest rohkem jagab kui keskmine arst, oleme koos seda teemat arutanud ja jõudnud sellise tulemuseni (ma hetkel rase):

Igapäevaselt Folaat, magneesium, MSM ja D-vitamiin (hetkel olen D-vitamiini kogust vähendanud).

Kolm korda nädalas B12

Kuuridena: Raud ja B-kompleks

Lisaks alustan hommikut rohelise smuutiga. See tegelikult ei lähe päris toidulisandite alla, vaid toidu alla, aga mängib suurt rolli tervises. Praegusel hooajal panen smuuti sisse nõgest, naati, võilillelehti + banaani, kiivit, astelpajumarju, maasikaid, mustikaid vms. Lisaks olenevalt tujust kas spirulinat, chlorellat, baobabi, kuusevõrsejahu, lucumat vms. Kahte ühesugust smuutit vist polegi teinud. Teen ühe suure 1.5-liitrise kannu seda ning terve perega joome. Magustamiseks kasutan datleid.

Korra kolme kuu tagant kontrollitakse vereanalüüsides tulemusi ka, viimane kord polnud midagi ei puudu ega ülearu. Näidud olid väga head.

Toidulisandeid Eestist ei osta, tellin iHerbist. Eestis esiteks kallimad, teiseks on väga vähe kvaliteetsete kaubamärkide esindajate tooteid siin müügil. Apteekides sisuliselt polegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 18:40; 19.06 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei võta midagi. toidulisandiäri liigitub minu jaoks lollidelt-raha-äravõtmise kategooriasse. neid ju isegi ei kontrollita, pole kindel mida need sisaldavad või ei sisalda.
eriti tobe on neid moelaineid järgida – praegu mugivad kõik D-vitamiini, mõni aasta tagasi oli magneesiumi-hullus ja enne seda Q10.
ainus mida usun, et on oluline, on soolebakterid. aga neid on ka mõttekam ja tõhusam toiduga saada kui kalleid kapsleid osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiini suures doosis, sest mul on selge seos D-vitamiini ja akne vahel. Niikui lõpetan talvel D-vitamiini võtmise, on paari nädalaga akne kohal ning ei lähe paremaks enne, kui hakkan jälle D-vitamiini võtma.

Räni, sest räni muudab juuksed ja küüned märgatavalt läikivamaks. Samuti ei taha, et juuksed imetamise ajal välja langeksid (pole langenud ka).

Kui on ikka nähtav mõju olemas, siis ei saa olla tegu ainult lollidelt raha äravõtmisega. Muid toidulisandeid ei võta, sest pole puudusele viitavaid nähtusid endal täheldanud. Ah jah, Mg-kelasiini võtsin raseduse ajal jalakrampide vastu ja mõjus ka, nüüd panen vahel Mg õli õhtul jalgadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

talvel võtsin 3 kuud d-vitamiini 5000 iu päevas ja mais mõõdeti tasemeks 70, mis on siiski ikkagi madal.
kuna olen palju kuulnud-lugenud sellest, et mineraalained ikkagi tänapäeval üliolulised, siis võtan magn, seleen, tsink..ja teen lisaks ka magn helvestega jalavanne. eriti oluline ongi magneesium. magn pidavat ka rauataset reguleerima, seega kui magn on korras, siis peaks ka rauavarud korras olema ilma rauda juurde võtmata, raua juurdevõtmine eraldi pidavat olema kehale ikkagi lausa toksiline ja koormav. info pärit siit: gotmag.org

lisaks plaanin osta kuningakepiõli ja Q10t

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiin igapäevaselt. hetkel kuuajalise kuurina naha jaoks A+E vitamiin, kollageen ja et see paremini imenduks, siis ka C-vitamiin ning kalaõli kapslid ka. näonahk on tunduvalt parem ja ka pingumal. vanust on mul 50. mõnikord võtan kuuridena ka Magne B6.
aeg-ajalt maarjaohaka kapsleid, kuna on maksaga probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks MSM vaja võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raud, nii 2 kui 3-valentne ja C, magneesium, K ja K2, D, B kompleks, seleen, tsink
ja ferritiininäidud ikkagi ei tõuse (hetkel 12), magneesium kõhtu pehmemaks ei tee hoolimata sissevõetavatest hobuseannustest jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks MSM vaja võtta?

http://www.fitness.ee/artikkel/1629/vaavel-imeravim-liigestele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 18:40; 19.06 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kedagi on biotiin reaalselt aidanud ka?

Ma olen hetkel võtnud 3 kuud 10 000 mcg tablette – juuksed ja küüned sama kehvas seisus kui enne kuuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiini kapsleid – peale pooleaastast vahet on jälle defitsiit tekkinud, just analüüsiga kontrollitud. Võtan 1000 TÜ, aga ilmselt võiks 2000 TÜ päevas võtta.
Biotiini ja tsingiga tabletid – juuksed tunduvad kuidagi hõredad jälle viimasel ajal. Korra olen karbitäie sama preparaati kasutanud ja oli silmnähtav positiivne efekt.
Magneesium – kogu aeg unustan, kuigi jalakrambid on pea igaöised külalised. Taas – kui olen juba mõned päevad magneesiumi võtnud, siis tunne on kohe parem.

Absoluutselt ei usu sellesse, et inimene saab toidust kõik kätte. Võibolla mõnes muus piirkonnas, aga Eestis küll mitte.

Meedik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiin tilkadena (4000 IU) ning B12 vitamiin. Vahel harva ka magneesiumit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiin, magneesium, kaltsium, raud. Kõik arsti ettekirjutusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesiumi ja D-vitamiini. Kui magneesiumi võtmisel jääb pikk vahe, siis hakkavad öösel jalakrambid kimbutama. Olen küll üritanud magneesiumirikkaid asju süüa, aga viimased aastad pole ilma magneesiumi lisaks võtmata pikalt hakkama saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiin igapäevaselt. hetkel kuuajalise kuurina naha jaoks A+E vitamiin, kollageen ja et see paremini imenduks, siis ka C-vitamiin ning kalaõli kapslid ka. näonahk on tunduvalt parem ja ka pingumal. vanust on mul 50. mõnikord võtan kuuridena ka Magne B6.
aeg-ajalt maarjaohaka kapsleid, kuna on maksaga probleeme.

Millist kollageeni preparaati või asja võtad? Kas kuu ajaga juba muutus näha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rauda igaks petteks, et doonori hemokanõudest ikka läbi saada, viimasel korral oli täpselt piiripeal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Milliseid toidulisandeid võtate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.