Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Milliste hobidega tegelete

Postitas:

Huvitav oleks lugeda millised erinevad hobid inimestel on.
Tahaks ise ka midagi teha/millegagi tegeleda, aga ei ole veel seda õiget asja leidnud.
Vb saaksin siit mõne huvitava hobi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma joonistan/maalin ja vist päris hästi, sest tuttavad ja võõrad kiidavad, ostjaid on ka. Kunagi tahaksin kunstiga täiskohaga tegeleda ja Kunstiakadeemias hariduse saada.
Praegune suund on hoopis teine – IT – ei ole nii südamelähedane

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laulan kahes kooris. Sporti teen ka, käin rühmatreeningutes , sõidan rattaga, rulluiskudega. Sellel suvel tegin tutvust lohesurfiga- väga mõnus! Fotograafiafa tegelen ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blogin

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju loen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen palju, käin teatris, armastan sci-fi filme, vanamuusikat, maalin, käin ujumas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 11:49; 27.08 13:31; 08.01 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

koon pitssalle ajaviiteks, ise neid ei kanna ja müüa ka ei õnnestu, seisavad niisama

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]koon pitssalle ajaviiteks, ise neid ei kanna ja müüa ka ei õnnestu, seisavad niisama[/tsitaat]Miks müüa ei õnnestu? Tee kenad pildid ja pane kas või http://www.etsy.com/ üles. Ise ostaksin meeleldi kunagi ühe haapsalu rätiku.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sporti teen. Pump, jooksmine, jalgratas, talveperioodil ujumine ja tahaks jõusaaliga ka nüüd tutvust teha jne Käiks iga päev trennis kui vaid aega oleks. Eriti meeldivad viimasel ajal jooksu ja ratta intervallid, kuulan muusikat ja muudkui sprindin, täielik vabaduse tunne 🙂

Kunsti, muusika ja käsitöö anne puudub täielikult. Raamatuid pole ka aega eriti lugeda, sest kui mul tekib 1h laste ja töö vaba aega, siis ma lähen sportima. Vanaduses vast loen.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]metsasusi kirjutas:[/small]
[tsitaat] Raamatuid pole ka aega eriti lugeda, sest kui mul tekib 1h laste ja töö vaba aega, siis ma lähen sportima. [/tsitaat]Küsimus pole ajas, vaid tahtmises ja huvis. 😀 Samamoodi väidavad need lugejad, et neil pole aega trennis käia – kui üks vaba tund tekibki, siis tuleb ju lugeda. 😀

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 11:49; 27.08 13:31; 08.01 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen imelisi sojavajast lõhnaküünlaid 🙂 Täielik teraapia minu jaoks.

Igasuguseid kreeme, huulepalsameid, seepe jne. teen ka vahel, kui tuju peale tuleb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kütan koertega mööda näituseid, trenne ja võistlusi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiline hobi on fotograafia, teist kohta jagavad lugemine ja filmid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eraldi hobisid ei ole, on meeldivad tegevused – näiteks aiandus ja hoidiste tegemine. meeldis proovida uusi retsepte jne. armastan lugeda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suurim hobi on ilmselt lugemine, seejärel teater-kino ja reisimine, igapäevaselt tegelen hobustega, siis veel aianduse ja kokkamisega, kokkamisega siis nii, et mitte ei tee lihtsalt kartul-kaste õhtul perele vaid katsetan igasugu uusi retsepte, uusi kooslusi, pildistan toidu ja panen koos retseptiga oma blogisse. Aiapildid lähevad ka blogisse, samuti kõik aiandusalased nõuanded ja tarkuseterad. Aga on ka selliseid väiksemaid hobisid, millega aeg-ajalt tegelen, näiteks kudumine, õmblemine, scrapbookimine jne. Veel on mul tõsine youtube´i sõltuvus, sealt kuulan-vaatan iiigasugu asju – filme, õppevideosid jne, aga otsin ka muusikat albumite kaupa. Oleks ainult aega rohkem 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kütan koertega mööda näituseid, trenne ja võistlusi.[/tsitaat]
Ma juba mõtlesin, et ma ainus kellel selline hullumeelne hobi on. Igatahes naudin näituseid, olenemata tulemustest, hing kohe puhkab platsil!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotograafia. Mõtlen juba lausa eriala vahetada 🙂
Lugemine, aga seda enam päris hobina ei võta, pigem meelelahutusena. Kunagi varem tegelesin ikka tõsiselt: nii lugemise + kriitika uurimise + uute autoritega tutvumise + oma raamatukogu koostamisega. Osalesin raamatufoorumites. Olin kursis kirjandusliku eluga Eestis ja laias maailmas ka mingil määral. Nüüd jõuan ainult juba soetatud raamatuid vahel lugeda…
Meisterdamine/käsitöö. Siin tulevad tuhinad vastavalt meeleolule. Jõuluehted, kaardid, nukumajad, tahvlid seintele, mööbli tuunimine, nukkude õmblemine jne. Tihti koos lastega. Vahel tuleb ka mingi pidurdamatu kudumistung peale 😀 Ja eriline tung on mul osta kokku lõngasid, võiksin varsti poe avada.
Vintage kleidid. Kogun neid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogun vanu Barbie nukke ja nende aksessuaare (riided, lemmikloomad jne). Olen spetsialiseerunud 90-ndate algusele – see on aeg, mil ma ise nukkudega mängisin ja neid endale igatsesin. Meie pere oli üsna vaene ja neid ilusaid nukke ma endale eriti ei saanud, põhiliselt olid mul Barbie-taolised odavamad analoogid. Mäletan siiamaani, millise igatsusega ma vaatasin neid päris Barbiesid poes ja millise vaimustusega lugesin nende tutvustusi Tähekese ajakirjast. Nüüd, täiskasvanueas, olen hakanudki ostma endale kõiki neid nukke, mida tookord sai igatsetud. Väikesele tütrele meeldib mu hobi väga 🙂 Luban tal nendega ka mängida, kuigi ettevaatlikult muidugi, sest eelkõige on need siiski iluasjad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sooviksin hoopis teada, kui vanad teie lapsed on kui emmede hobiks lugemine, teater, kino, jms.

Mul kaks last kuni 5 aastat ning küll ühegi hobiga ei jõua tegeleda.
Õhtul koju, süüa tegema, koristama, nädalavahetusel aed vaja järjepeale saada puud valmis tuua jne.

Vahest harva kui mehega diili teen, siis saan tunniks -kaheks jooksma (talvel suusatama) aga see on kõik.

Isegi telekat ei saa õhtul vaadata, sest laste kisa, kakluse ning lõputute küsimusete taustal lihtsalt ei kuule midagi. Magama jäävad ka alles peale kümmet, ehk tavaliselt jään enne lapsi magama :S

Ehk oskate öelda, millal see aeg saabub, kui saan ka raamatut lugeda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega 4 aastase kõrvalt palju ei jõua, hobideks siis kudumine, heegeldamine, lugemine, küpsetamine, fotograafia, ehete valmistamine, õmblemine, mööbli uuendamine ja valmistamine, mootorattad ( street fighter ja krossiakd) autod,matkamine, kalastamine…. ja tahaks veel nii palju asju proovida ja katsetada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevadest sügiseni aiandus, sport, matkamine. Sügisest kevadeni käsitöö igasugune (heegeldamine, kudumine, õmblemine jne), loen palju ja muidugi sport. Sportlane mina ei ole, pean end tervisesportlaseks. Võistlustel käin ja trenni teen palju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Personal finance-personaalne rahandus? Kindlasti on sellele parem t6lge.
Loen raamatuid selle kohta, vaatan saateid, loen netist ja korraldan hea meelega oma pere raha asju. Vaga meeldib.
Hakkasin sellega tegelema, sest tahtsin rohkem vaba aega ja vahem t66d teha. Meie peres tootame kolmekesi-mees, mina ja meie eelnevalt teenitud raha. Kuna meie raha teenib perele raha, siis mina t@iskohaga t66l k@ima ei pea.
Vabal ajal on tegemist kyllaga, aga lemmik on reisimine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kah kullassepatööd ja ehted (väärismetallid, valmis detaile ei kasuta, kõik ise 🙂 )

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesilased, raamatud, aiandus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hobikorras ürituste korraldaja (mõtlen välja programmid jne, juhin õhtut või juhendan seda, kes juhib õhtut). Algselt ühe ürituse korraldasin, jäin kellelegi silma ja nüüd kutsutakse korraldama ja õhtut sisustama. Sellest on saanud mõnus hobi ja kuna “tellijateks” tuttavad, siis raha ei taha. Mulle lausa meeldib õhtu programme välja mõelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen. Käsitööga tegelen aegajalt, nt koon. Motokrossihuviline olen ka, lapsed sõidavad ja ise ka. Kirjutada meeldib ka hirmsasti, selle tarvis pean blogi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja muidugi fotograafia, kuidas ma küll selle sain ära unustada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sooviksin hoopis teada, kui vanad teie lapsed on kui emmede hobiks lugemine, teater, kino, jms.
Mul kaks last kuni 5 aastat ning küll ühegi hobiga ei jõua tegeleda.
Õhtul koju, süüa tegema, koristama, nädalavahetusel aed vaja järjepeale saada puud valmis tuua jne.

Vahest harva kui mehega diili teen, siis saan tunniks -kaheks jooksma (talvel suusatama) aga see on kõik.

Isegi telekat ei saa õhtul vaadata, sest laste kisa, kakluse ning lõputute küsimusete taustal lihtsalt ei kuule midagi. Magama jäävad ka alles peale kümmet, ehk tavaliselt jään enne lapsi magama :S

Ehk oskate öelda, millal see aeg saabub, kui saan ka raamatut lugeda.

Lapsed on 3 ja 16.
Meil kõik peres loevad (ok, väiksem vaatab veel pilte ja tahab sellest jutustada), käivad kinos-teatris jne. Kordamööda teeme seda. Koristame ka kordamööda ning süüa teeb põhiliselt mees. Nädalavahetus on püha lebotamise ja millegi toredaga tegelemise aeg, seda püüame mitte maha koristada vmt. 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 11:49; 27.08 13:31; 08.01 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogun vanu Barbie nukke ja nende aksessuaare (riided, lemmikloomad jne). Olen spetsialiseerunud 90-ndate algusele – see on aeg, mil ma ise nukkudega mängisin ja neid endale igatsesin. Meie pere oli üsna vaene ja neid ilusaid nukke ma endale eriti ei saanud, põhiliselt olid mul Barbie-taolised odavamad analoogid. Mäletan siiamaani, millise igatsusega ma vaatasin neid päris Barbiesid poes ja millise vaimustusega lugesin nende tutvustusi Tähekese ajakirjast. Nüüd, täiskasvanueas, olen hakanudki ostma endale kõiki neid nukke, mida tookord sai igatsetud. Väikesele tütrele meeldib mu hobi väga :) Luban tal nendega ka mängida, kuigi ettevaatlikult muidugi, sest eelkõige on need siiski iluasjad.

Ohh kuidas ma ka igatsesin väiksena neid nukke endale ja me ka ei saanud neid lubada endile.
Hobideks on mul sellised tegevused, mis adrenaliini tõstavad. Käin langevarju hüpetel (talvisel ajal küll mitte), lumelauatamisel, suvisel ajal ka metsas matkamas ja kalal 😛

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Vb saaksin siit mõne huvitava hobi.

Veider, miks kasutatakse “VB” võib-olla lühendina. Või bolla?
Vabandan teemavälisuse eest. Huvitavat hobi otsin isegi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )


Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.