Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Teema: Milliste hobidega tegelete

Postitas:

Mina ömblen, kui aega on ja väljas vihma sajab. Ilusal ilmal vabal ajal käin rullitamas, seltsiks 12a. tytar rattaga 😉

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegelen paberist punumisega. Alguses hakkasin lihtsalt korve tegema, aga hiljem töötasin välja midagi natuke omapärasemat, pole kuskil mujal näinud ka. Nüüd ongi need saanud inimeste lemmikuteks – paberist punutud loomad 🙂
Töid saab näha siit: https://www.facebook.com/helepoder11/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib klaas, klaasisulatus ja tiffani 🙂
https://leinakask.blogspot.com.ee/
Kui väga igav saan ka kõige muuga hakkama 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sport igas mõttes – tegelen ise, käin võistlusi vaatamas ja omadele kaasa elamas ning olen oma lastele toeks nende poolt valitud spordialadega tegelemisel, mis võtab päris korralikult aega ja energiat, aga võtan ka seda kui hobi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib inimesi aidata. Näiteks sel aastal rajasin joogakeskuse Teadlikkuse Ruum, kus saavad tunde anda 6 väga head joogaõpetajat. Ja siis veel saavad inimesed sealsetes joogatundides osaleda.
Lisaks ma annetan aegajalt Hooandja kaudu ning viin regulaarselt toiduannetusi Mustamäele Tallinna Lastekodu imikute ja puuetega laste majja.
Veel on hobiks tindipliiatsiga valgele paberile joonte vedamine nii, et mingit valmis plaani, milline pilt peaks välja tulema, ei ole. Lihtsalt inspiratsioon ilmneb ja abstraktne töö valmib. Mälust infot ei kasuta. Tütar õpetas, ütles, et lase loovus välja. Tänu talle selle eest!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on praegu eriti nõme hobi – dresseerin varest. Iga päev natuke rohkem. Kui midagi p… läheb, on tagasikäik tohutu. Vahel peab algama peaaegu et otsast. Seega – pingutan, et endast parim anda ja mitte vigu teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pritnispeeers, tere, näe, keda perekoolis taas näha on 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus saab kõige parema hinnaga sojavaha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õmblen, koon, heegeldan endale ja lastele. Poolvääriskividest ehteid teen ka oma tarbeks. Varem veidi maalisin, aga pole sellist viitsimist enam olnud. Varem lahendasin pidevalt ja päris pikalt sudokusid, aga pole huvi enam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poodidest näppamine, meestega tutvumine ja nende eemaletõukamine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugemine, hetkel paeluvad igasugused ponevikud ja thrillerid. Teine suur hobi on sport, meeldib nii valisport nagu matkamine, rulluisutamine kui ka sisetreeningud nagu crossfit, jousaal, spinning jne. Ma ei tea kas seda just hobiks saab nimetada, aga vaga meeldib erinevaid restorane proovida ja erinevaid toite degusteerida. Lapsed on 1 ja 5 ja pan utlema, et kui tahta siis leiab ikka aega nende korvalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

fitness

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugemine. Loen põhimõtteliselt kõike, mis kätte satub. Suvel sain sünnipäevakingiks ka langevarjuhüppe koolituse (https://www.kingitus.ee/kingitus/langevarjuhupe-kursus-langevarjuhupped/) Muidu väga spordiga ei tegele. Käin ilma sobivusel rattaga sõitmas või pikemalt jalutamas ja see ongi kõik. Aga langevarjuhüpe meeldis nii tohutult, et on täitsa plaan järgmisel hooajal see tõsisemalt ette võtta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian, tegelen, jalutan koertega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu selle talve uus hobi on vibulaskmine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 22:00; 03.01 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen mööblit. Oma majas enamus mööblit oma tehtud. Elutoa diivanile ei leidnud aega ja laste kirjutuslauad ostsin. A voodid, kapid, riiulid, terve köögimööbel oma teht. Ja ongi hobi. Müügiks pole seni ühti asja teind. Kui siis paar riiulit olen kingituseks teinud. Ja eelistan täispuitu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen, vaatan filme ja sarju, 3 korda nädalas üritan tunnikese spinninguga tegeleda. Meeldivad väga märkmikud ja asjade kirja panemised.

Elu jooksul veel hobisid palju olnud – fotograafia, ehete tegemine, õmblemine ja muu käsitöö, blogimine ja videote monteerimine. Ajapuudusel, kui käisin täiskohaga tööl ja ülikoolis korraga, siis need hobid vaibusid, aga tahaks leida jälle hetke, et need uuesti käsile võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin suur lugeja ja kudusin veste, õmblemine jäi rakendamata masina pärast, heegeldada meeldis kooli aeg ja ikka mõtlen et võiks taas proovida. Suusatamine oli mulle hobiks lapsepõlves. Luuletusi mõtlesin üsna edukalt välja. Mulle meeldiks end kõiges proovile panna.
Praegu elan end välja lauldes, laulmine on rahustav,kunagi tahtsin klaverit õppida, meeldis klimberdada viisijuppe spontaanselt. Praegu teen oma ammust unistust autojuhilube. Siis tahaks taas võtta suusad ja suusatada. Oi nii palju asju on teha, nii palju asju on vaja jõuda teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bowling üks tore asi vabaaja veetmiseks 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ratsutamine ja hobusekasvatus 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koon. Loen. Vaatan telkut. Suvel kohmerdan aias.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käsitöö ja võitluskunstid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen juba aastaid ehteid – kõrvarõngad, käevõrud, nabaneedid ja samuti uuema asjana käsitöösokid, kindad ja beebimütsid. Alustasin umbes 10a tagasi lihtalt niisama oma tarbeks ja sõbrannadele tegemiseks. Nemad omakorda rääkisid minust oma tuttavatele. Ajaga on sellest saanud ka mu ainus elatusallikas. Olen end üles töötanud ja järk-järgult palgatööst saanud loobuda. Linki panema ei hakka, siin perekoolis arvataks siis kohe, et odav viis enesele reklaami tegemiseks 🙂 Aga oman oma Facebooki lehte ja kindlasti päris paljud teie seast ka teavad seda lehte ja on isegi ostnud mult miskit.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitants

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogun Tarbeklaasi. Ja seda Soome kirbukatelt 🙂 Taaskasutuskeskusest saab ka soodsalt, aga Balti jaama antiigiärides on liiga kallid. Tarbeklaasi Kaku sarja pole veel kuskil müügil näinud, äkki siin kellelgi on pakkuda? 🙂

Ehteid olen ka teinud, iseendale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õmblen, sellest on saanud minu töö ja teised hobid ootavad riiulil (kaheldavasti jäävadki ootama).
Kevadest sügiseni on hobiks aed ja kasvuhoone. Teen hoidiseid. Remondin, viimistlen, sisekujundan. Pinterest oma ideedega on samuti igapäevane ja und äraajav hobi.

Fotograafia köidab ja nõuab arendamist.

Kui elaksin linnakorteris, kus energiat rohkem üle jääb, harrastaksin rohkem sporti: jookseksin ja külastaksin regulaarselt ujulat/spad, või harrastaksin triatloni.

Raamatuid loen igaõhtuselt teleri ees, sest enamus saateid on nii mõttetud.

Kui aega oleks kasvataksin rohkem lilli, kujundaksin kauneid istutusalasid/peenraid. Teeksin sügiseti siidrit või koduveini. Peaksin mõnda kana.

Aga olen aru saanud, et nii süviti, nagu mõni eelpoolkirjutaja välja toob ja minagi tahaks (hankida vastavat kirjandust, õppida, süveneda) jõuab vaid ühe või max. paari hobiga.

Tore on teie huvisid lugeda, paljude juures ära tunda, mida kõike teha tahaks. Mõne hingepõhja unustatud hobi peaks isegi üles korjama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 41-aastat vana. Viimased aastad käinud jõusaalis, rühmatrennides. Kuid nüüd proovisin ära taipoksi ning olen täitsa haaratud sellest. 4 kuud taipoksi on viinud mind elu parimasse vormi. Soov oleks ka tikkida tegelikult, kunagi meeldis, ei tea kas peale ristpiste enam oskagi midagi ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaitseliidu liige olen, aeg-ajalt lennutan drooni. Täna proovisin ka langevarjuhüppe ära. https://www.youtube.com/watch?v=VvRCsRUdUeU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR27ut2qUygH0p3YdxhuU7_RrWuHhPVxjzk_guaODoMmBDicDgQS-vbk4I8
Tegeleksin paljude asjadega, aga pole aega, eriti kevadel ja suvel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõusaal ja rattasõit.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )


Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.