Esileht Pereelu ja suhted minia ei taha leppida, et ma ei taha lapselast hoida votta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 169 )

Teema: minia ei taha leppida, et ma ei taha lapselast hoida votta

Postitas:

olen noor vanaema ja pojanaine eeldab, et votaksin pooleaastase beebi paar korda kuus nadalavahetuseti hoiule. mina aga kain tool ja nadalalopud on mul sisustatud trenni, koertenaituste ja muuga. loppude lopuks tahan ma puhata, lugeda, telekat vaadata jne. lisaks hairib teda, et pean kahte koera ja halvustab pidevalt mu elustiili : koerad ajavad karvu, see pole lapsele hea, koer lakkus taldrikut, vuivui, koer oli voodis, mis nyyd kyll saab jne. armastan oma kaht retriiverit vaga, mul on nendega juba sama vereringe. samuti on koertefann mu mees ja meile meie elustiil vaga sobib. tahaksin ikka, et meil oleks edasi tore, yhtne pere aga nyyd on minia sisse soitnud oma elunagemusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 11:34; 08.01 14:02; 08.01 14:09; 08.01 14:26; 08.01 15:48; 08.01 16:25; 09.01 08:28; 09.01 09:26; 09.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väheusutav, et minia tahab nii kangesti oma beebit saata majja, mille elustiil (koerad ja karvad) talle vastumeelne on. Libateema, ma pakun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 11:39; 08.01 13:08; 10.01 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

liba jah, proovi uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 11:53; 08.01 22:32; 09.01 07:58; 10.01 00:49; 10.01 00:52; 13.01 09:56; 22.01 16:15; 29.01 10:06; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koerad on tähtsamad, kui lapsed ja lapselapsed. Mis siin ikka. See on tänapäeval täiesti järjest enam levinud asi. Isekus ja enesekesksus. Asjad ja raha on ka palju tähtsamad, kui inimesed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 12:44; 08.01 13:30; 08.01 15:14; 08.01 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu ela ikka nii nagu endale sobib. Kui inimene náiteks ei soovi lapsi, kas ta siis peaks lapsed saama ainult selle párast, et teised seda eeldavad – soovitavad. Sina tee ikka nii nagu sulle sobib ja teistel pole mingit õigust sulle ette kirjutada kuidas Sina om elu elad ja millised reeglid Sinu kodus valitsevad. Muidugi võib tagajárjeks olla see, et kaugened oma pojast ja lapselaps ei saa eriti láhedaseks, aga eks sellega tuleb lihtsalt arvestada. Inimesed, kes lapsi ei soovi arvestavad ju ka sellega, et ise tuleb vanas eas hakkama saada ja et kedagi appi tulemas pole. Ise teed enda jaoks sobivad valikud ja arvestad nendega kaasnevate tagajárgedega. Mina olen muide ka suur loomafánn ja ei lase teistel mulle ette kirjutada, millised reeglid minu kodus valitsevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koerad on tähtsamad, kui lapsed ja lapselapsed. Mis siin ikka. See on tänapäeval täiesti järjest enam levinud asi. Isekus ja enesekesksus. Asjad ja raha on ka palju tähtsamad, kui inimesed.

Mitte koerad ei ole tähtsamad, vaid inimene ise on enese jaoks tähtis. Ja nii ongi õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 11:39; 08.01 13:08; 10.01 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil sama. tunde, mis kulunud lastelaste hoidmisele aastas, saab üles lugeda ühe-kahe käe sõrmedel. küll aga soovivad vanavanemad pühi koos veeta, samas järjest enam ei viitsi meie seda “pere” näitemängu kaasa teha. varem ma pingutasin ja vedasin oma pere mõneks tunniks poolvägisi jõule veetma, et vanavanematel oleks rõõmus meel, aga enam ei viitsi seda korraldada. lastega on side kadumas just olematu eeltöö tõttu, mida aasta jooksul tehakse. küll aga soovin neile järjepidevust, et neil ikka jaguks aega ja energiat oma hobide ja eluga tegeleda, kuni täitsa lõpuni välja, et neil endil, jumala eest, mingeid samasuguseid ootusi enda lastelaste suhtes eluõhtul ei tekiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 13:19; 21.01 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmikloomad ei reeda kunagi, aga kui palju on täiskasvanud lapsi (rääkimata lastelastest), kes võtavad enesestmõistetavana, et neile pühendutakse ja neid aidatakse, aga nemad ei paku omalt poolt peale nõudmiste midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil sama. tunde, mis kulunud lastelaste hoidmisele aastas, saab üles lugeda ühe-kahe käe sõrmedel. küll aga soovivad vanavanemad pühi koos veeta, samas järjest enam ei viitsi meie seda “pere” näitemängu kaasa teha. varem ma pingutasin ja vedasin oma pere mõneks tunniks poolvägisi jõule veetma, et vanavanematel oleks rõõmus meel, aga enam ei viitsi seda korraldada. lastega on side kadumas just olematu eeltöö tõttu, mida aasta jooksul tehakse. küll aga soovin neile järjepidevust, et neil ikka jaguks aega ja energiat oma hobide ja eluga tegeleda, kuni täitsa lõpuni välja, et neil endil, jumala eest, mingeid samasuguseid ootusi enda lastelaste suhtes eluõhtul ei tekiks.

Samad mõtted. Kui julgen mainida, et äkki võiks hoida, et saaksime mehega kasvõi kinno kahekesi minna ja natuke hinge tõmmata, siis tõuseb sellest tüli ja pidev jutt, et töö pärast pole aega. Jutt, et tulge lihtsalt külla. Hoidnud on selle peaaegu aasta jooksul vist kuskil 3 korda. Nüüd tekkis järsku plaan, et saaks sugulased kokku, istuks ja oleks ja kuupäev ka paika pandud nii, kuidas omale sobib. Ei ole meil ka aega selleks nüüd ja ma ei ole ka huvitatud sellest näitemängust enam. Lapsehoidjaga on räägitud ja pigem palkame lapsehoidja. Nii on käik palju lihtsam ja rahulikum. Keegi ei pea tundma sundlust, ega end halvasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 12:44; 08.01 13:30; 08.01 15:14; 08.01 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil sama. tunde, mis kulunud lastelaste hoidmisele aastas, saab üles lugeda ühe-kahe käe sõrmedel. küll aga soovivad vanavanemad pühi koos veeta, samas järjest enam ei viitsi meie seda “pere” näitemängu kaasa teha. varem ma pingutasin ja vedasin oma pere mõneks tunniks poolvägisi jõule veetma, et vanavanematel oleks rõõmus meel, aga enam ei viitsi seda korraldada. lastega on side kadumas just olematu eeltöö tõttu, mida aasta jooksul tehakse. küll aga soovin neile järjepidevust, et neil ikka jaguks aega ja energiat oma hobide ja eluga tegeleda, kuni täitsa lõpuni välja, et neil endil, jumala eest, mingeid samasuguseid ootusi enda lastelaste suhtes eluõhtul ei tekiks.

Pühade koosveetmine on näitemäng? Et vanematel oleks rõõmus meel? Sina ei tahagi neid näha? Lapselaste hoidmine on vanavanemate jaoks raske töö, eriti veel, kui nad tööl käivad. Ela ise 60-aastaseks ja vaata sisi, kui palju töölkäimisest energiat üle jääb. Pühade ajal olete ju ise abiks, vanavanemad ei pea ise laste eest vastutama, loomulikult on neil nii kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei hoidnud vanavanemad last viie aasta jooksul kordagi, igal nädalvahetusel käisime külas. Läksimegi mehega lahku, eks sellel oli ka väike osa, et kunagi kahekesi ei saanud olla. Eks selline on elu. Samas eks ise oleks võinud siis lapsehoidja palgata või midagi, ega selle kaela ainult ka ei saa ajada. Ise tahaks küll teistsugune vanaema olla, aga mine sa tea, kui minia mind muudkui kritiseerima hakkab või midagi taolist, äkki mõtlen siis ringi, kes teab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 13:42; 08.01 14:14; 08.01 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, ma ei saa sust aru. sul endal nooruses polnud laste hoidmisel abijõude?? üldse mitte? ja sa ei pidanud seda ka vajalikuks, said absol ilma hakkama, naeratus näol..jah???
Võib-olla saidki, aga reaalsus on see, et emal on lapsega tegelemisest vaja vahel puhata, võtta aega maha, teades et lapsuke on kindlates kätes ja hästi hoitud, vastutusvõimeliste inimeste käes. Loomulikult ei tohiks lapse ema lapse hoida andmisega liiale minna, aga mingis mahus mõne tunni 1-2 nädalavahetusel sa nagu ju võiksid poja perele vastu tulla. Ja asi pole üksnes lapse füüsilises hoidmises, toitmises, kasimises, vaid lapselapsega tegeledes lood sa temaga suhte kogu eluks. iseasi on jah see, kui sulle tegelikult lapsed ei meeldi, sa ei taha neid näha, neid kuulda, nad ärritavad sind..siis jah. aga siis ära ka hiljem looda, et lapselapsed rõõmust kilkavad, et ooo, kui lahe, saab vanaema juurde, saab koertega mängima!!! ära siis looda seda, eks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Mul endal pole veel lapsi, aga ei tuleks ealski selle peale, et kui minu vanemad tulevikus pole huvitatud mu lapse hoidmisest, et siis olen nende peale pahane ja solvun. See on ju jabur!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 13:56; 08.01 15:37; 08.01 15:37; 08.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga teemaalgatajal peaks ju olema hea võimalus kõik minia etteheited talle ette laduda, kui minia lapsehoidmist soovib – oiei, ma ei tea, kas oleks ikka hea last meile tuua, tead, kõik need koerakarvad igal pool, koer võib lapse juurde voodisse ronida, tema kausi üle lakkuda, laps võib koerakausist krõbinaid maitsta, jne, seda sa ju küll ei taha?

Pooleaastane on just sellises eas, et temaga on koertega perre minek tõepoolest tüütu. Samas paari aasta pärast võib lapsel olla just huvitav tulla kaasa koertenäitusele või trenni ja kutsudega metsas joosta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 13:58; 21.01 17:22; 21.01 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

niipalju vastuseid juba! tore, et kaasa motlete. ma votaks lapse heameelega, aga tahaksin sel juhul ca kuu aega seda ette teada, kuna mul on nadalavahetused pikalt ette planeeritud ja tegevustega taidetud. oma ema juurde mini last viia ei saa kuna ta elab kaugel. kyll aga soovib ta minult esiteks, et ma last hoiaksin kohe kui tal vajadus tekib ning et ma oma elamise beebi jaoks steriilse hoiaksin-a la koerad olgu oues kui beebi majas on, koerad argu olgu sofa peal ega toiduvalmistamise juures jne. koertele tita tglt vaga meeldib ja vastupidi ka, ainult mini on nagu paanika jaanika seal vahel:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 11:34; 08.01 14:02; 08.01 14:09; 08.01 14:26; 08.01 15:48; 08.01 16:25; 09.01 08:28; 09.01 09:26; 09.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Mul endal pole veel lapsi, aga ei tuleks ealski selle peale, et kui minu vanemad tulevikus pole huvitatud mu lapse hoidmisest, et siis olen nende peale pahane ja solvun. See on ju jabur!

Ja siis pole mõtet teemaalgatajal ka aastakümnete pärast solvuda, kui lapselapsed tema koerakarvade ja vanainimese järele haisevasse elamisse tulla ei taha, hea, kui telefonilegi vastata viitsivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 14:03; 09.01 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul küll lapselapsi ei ole (veel), aga ma ei kujutaks ette, et pooleaastane tuuakse mulle kaheks nädalavahetuseks kuus hoida. see oleks ikka väga väsitav töölkäimise kõrvalt, isegi kui koeri pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kes siin arvavad, et minu jaoks pole pere oluline, siis vastupidi! oma lapsed kasvatasin yles, poleks raatsinud neid kyll beebina kellegi hoida anda. nad olid minu jaoks maailmanabad. nyyd tegelen samasuguse entusiasmiga oma koertega. pyhade ajal tullakse ikka minu juurde. tytar ja poeg on mul ka “koerainimesed” ainult minia pirtsutab ja esitab oma tingimusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 11:34; 08.01 14:02; 08.01 14:09; 08.01 14:26; 08.01 15:48; 08.01 16:25; 09.01 08:28; 09.01 09:26; 09.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuekuust ma ise ka terveks nädalavahetuseks kindlasti vanaema juurde ei saadaks, tore kui vanaema paar tundigi mõnikord saaks hoida. Sellest oleks esialgu küll ja küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 13:42; 08.01 14:14; 08.01 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

yks asi jai veel silma siinsetest vastustest-nimelt hirmutamine yksindusega vanaduspolves. kyll on nahtud neid memmekesi, kes on viis voi kymme last yles kasvatanud, oma elu meile pyhendanud ja lopuks ei ole yhtegi, kes memmele kylla laheks, talvepuid teha aitaks voi katust lapiks. mis need vanad emad oma lastega valesti tegid, ei tea..
minul on heameel kui lapsed tulevikus kylla tulevad, aga ma ei kavatse ka pettunud olla kui nad seda ei tee-materiaalselt olen vanaduseks valmistunud ning igapaevast seltsi saan mehelt ja oma neljajalgsetelt sopradelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 11:34; 08.01 14:02; 08.01 14:09; 08.01 14:26; 08.01 15:48; 08.01 16:25; 09.01 08:28; 09.01 09:26; 09.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei hoidnud vanavanemad last viie aasta jooksul kordagi, igal nädalvahetusel käisime külas. Läksimegi mehega lahku, eks sellel oli ka väike osa, et kunagi kahekesi ei saanud olla. Eks selline on elu. Samas eks ise oleks võinud siis lapsehoidja palgata või midagi, ega selle kaela ainult ka ei saa ajada. Ise tahaks küll teistsugune vanaema olla, aga mine sa tea, kui minia mind muudkui kritiseerima hakkab või midagi taolist, äkki mõtlen siis ringi, kes teab.

Vanavanemad siis süüdi teie lahutuses?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.01 14:44; 08.01 14:54; 08.01 17:08; 08.01 21:57; 10.01 07:46; 23.01 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka just selline vanaema nagu teemaalgataja kirjutas. Koeri küll ei ole aga on pingeline töö. Nädalavahetustel hobid, trenn, elukaaslasega matkad, teater, kino. Pojanaisel tuli järjekordne titeisu peale ja nüüd siis sündis mõned ajad tagasi neljas laps. Poeg tihti tööasjus kodus ära. Suurperel on ju suurede väljaminekud. Pojanaine on oma lastekarjast lihtsal väsinud, karjub piskeste laste peale. Kodu koristamata. Mina olen ka paha ämm, ei võta kuus kaks, kolm nädalavahetus lapsi enda juurde hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.01 14:44; 08.01 14:54; 08.01 17:08; 08.01 21:57; 10.01 07:46; 23.01 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Mul endal pole veel lapsi, aga ei tuleks ealski selle peale, et kui minu vanemad tulevikus pole huvitatud mu lapse hoidmisest, et siis olen nende peale pahane ja solvun. See on ju jabur!

Aga sellepeale on need vanemad küll tulnud, et vanem laps peab nooremat hoidma. Mismoodi see normaalne on, aga see mitte, kui vanavanemad lapselapsi vahest hoiavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 12:44; 08.01 13:30; 08.01 15:14; 08.01 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka loodan, teemaalgataja, et minia ei oota mitte tervet nädalavahetust, vaid kaks korda kuus tund-paar lapsehoidmist?

Kui oled muidu valmis hoidma, aga tahad kuu aega etteteavitamist, siis ütlegi miniale, et paneme veebruari- ja märtsikuuks kohe päevad ja kellaajad paika. Kui aga see on lihtsalt ettekääne, siis pole midagi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 15:21; 09.01 09:31; 09.01 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Mul endal pole veel lapsi, aga ei tuleks ealski selle peale, et kui minu vanemad tulevikus pole huvitatud mu lapse hoidmisest, et siis olen nende peale pahane ja solvun. See on ju jabur!

Kõigepealt saa lapsed, siis räägime edasi. Praegu on sul küll tühi jutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 12:44; 08.01 13:30; 08.01 15:14; 08.01 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellepeale on need vanemad küll tulnud, et vanem laps peab nooremat hoidma. Mismoodi see normaalne on, aga see mitte, kui vanavanemad lapselapsi vahest hoiavad?

Pole ka seda kunagi normaalseks pidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 13:56; 08.01 15:37; 08.01 15:37; 08.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt saa lapsed, siis räägime edasi. Praegu on sul küll tühi jutt.

Seda ma arvasin, et mõni selle argumendiga targutama tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 13:56; 08.01 15:37; 08.01 15:37; 08.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanavanemad siis süüdi teie lahutuses?

Ütlesin, et väike põhjus meie lahutuses oli ka selles, et ei saanud kunagi kuskil kahekesi käia. Ja ütlesin ka seda, et kui olud olid sellised, oleks võinud ise rohkem pingutada, otsida palgalisi lapsehoidjaid või midagi sellist. Loodan, et teistkordne ülerääkimine muutis mu arvamuse selgemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 13:42; 08.01 14:14; 08.01 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka loodan, teemaalgataja, et minia ei oota mitte tervet nädalavahetust, vaid kaks korda kuus tund-paar lapsehoidmist?

Kui oled muidu valmis hoidma, aga tahad kuu aega etteteavitamist, siis ütlegi miniale, et paneme veebruari- ja märtsikuuks kohe päevad ja kellaajad paika. Kui aga see on lihtsalt ettekääne,

Ma ikka loodan, teemaalgataja, et minia ei oota mitte tervet nädalavahetust, vaid kaks korda kuus tund-paar lapsehoidmist?

Kui oled muidu valmis hoidma, aga tahad kuu aega etteteavitamist, siis ütlegi miniale, et paneme veebruari- ja märtsikuuks kohe päevad ja kellaajad paika. Kui aga see on lihtsalt ettekääne, siis pole midagi teha.

jah, loodab et ma hoiaks ikka yle öö. siis saaks ta sopradega poole hommikuni yleval olla, hommikul pikalt magada nagu vanadel headel aegadel. meil juba mitu arusaamatust sellel teemal olnud. ytlen et ei saa last votta, lahen pyhap hommikul koeranaitusele, tema jallegi et noh votab siis lapse hommikul ara, arvestamata et ma tahan oosel korralikult magada, samuti pole koertel lisaelevust enne naitust/voistlust vaja, hommikul on mul veel grooming jne. kokkuvotteks arvab ta et ma otsin lihtsalt ettekaanet. mina aga leian, et ta seab enda soovid minu omadest ettepoole ja alavaaristab minu hobisid ja elustiili. olen jatnud yldse mainimata, et nii vaike laps peaks regulaarselt rinda saama. see hoopis teine jutt ja tekitab omakorda lisapingeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 11:34; 08.01 14:02; 08.01 14:09; 08.01 14:26; 08.01 15:48; 08.01 16:25; 09.01 08:28; 09.01 09:26; 09.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehv provokatsioon. Ilmselt on siin viimasel ajal mitu vanaemade teemat olnud, nii et inspiratsiooni on. Aga haledalt läbi kukkunud. Kes tahab anda pooleaastast (see on ju 6-kuune) nädalavahetuseks inimestele hoida, kel on kodu korrashoiuga probleeme ja kes koerad inimestest ettepoole tõstavad. Mõtle midagi usutavamat välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 169 )


Esileht Pereelu ja suhted minia ei taha leppida, et ma ei taha lapselast hoida votta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.