Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mirena

Postitas:

Hei,

Kas siis on kedagi, kes on jäänud Mirena kasutuajal rasedaks? Olen ise Mirenat kasutanud juba 2,5 aastat ning nüüd viimase kolme nädalaga on tekkinud kaalutõus ning rinnad on hellad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:32; 15.01 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehe! Sa kirjutaks nagu minust. Mirena ainult olnud 1,5 aastat. Tegin isegi rasedustesti, mis oli negatiivne.
Ilmselt lihtsalt Mirena kõrvalmõju või loodetavasti PMS (viimati olid päevad detsembri keskel ehk siis võib oodata ka nüüd. Kuigi “tsükkel” on Mirenaga üsna ebaregulaarne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin sama moodi rasedustesti ja see oli negatiivne aga mul pole alates esimesest Mirena kasutamise päevast menstruatsiooni olnud :),

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:32; 15.01 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInul on Mirena juba kolmandat aastat. Algul tegin kogu aeg teste, sest päevi ju pole, samas on iga natukese aja tagant nii, et rinnad lähevad jube hellaks, lõhnatundlikkus tõuseb tugevalt jne. Aga seni pole veel rasedaks osutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mul pole pärast Mirena paigaldamist päevi olnud, elu nagu lill 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin Mirena paigaldada ca. 1,5a tagasi. Siiani päevad regulaarselt käinud. “Viimane” mens oli 2nädalat tagasi. Olin ka samaaegselt AB peal. Igaljuhul peale viimaseid päevi on rinnad hellad ja suuremad ning üleeile hakkasid uuesti päevad. Ei teagi, mis see nüüd on. Samas ei ole mul kunagi rinnad suurenenud enne päevi ega päevade ajal. Kuna olen suitsetaja,siis isegi suits hakkab vastu. Olen samuti ka väga nigela söömisega aga söögiisu praegu meeletu. Täitsa raseda tunne, kuigi rase olla ei saa. Varasemalt sellist asja üldse pole olnud. Võimalik,et mul see hormonaalne värk paigast ära tänu AB-le, kuigi varasemalt AB kasutamise ajal pole sellist asja olnud.
Välismaa foorumites päris paljud kirjutavad,et on Mirena kasutamise ajal rasestunud. Kas see reaalselt tõsi,seda ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.