Esileht Imetamine Mis juhtub pärast imetamise lõppu?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mis juhtub pärast imetamise lõppu?

Postitas:

Mul on selline imelik küsimus:mis saab pärast imetamise lõppu sellest viimasest piimatilgast? St laps sööb, tiss toodab, imeb tühjaks, tuleb uus ports. Aga ükskord on see viimane imemine tehtud ja järgmist korda enam ei tule.Aga tühi tiss teeb ikka ju järgmise portsu valmis. Mis sellest viimasest piimast saab, lihtsalt jääb sinna seisma ja… mida? Imendub tagasi organismi või kuidas? Kaua see aega võtab? Kas on oht ikka suvalisel hetkel tilkuma hakata nt kuu aega pärast imetamise lõppu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaat ei tea. Aga mina imetasin 1a5k ja viimase ligi kuu aja jooksul, kui ma õigesti mäletan, ainult kord ööpäevas, õhtul enne magamajäämist. Ühel õhtul jäi laps ise tissita magama, ju oli juba kõht täis ja väsinud ka, ja pärast seda ma enam rinda ei pakkunudki. Leppis päris kenasti, magama sellest paremini küll ei hakanud, aga imetamine meil sellega lõppes. Mul ei tekkinud ei piimapaisu ega tilkunud kordagi pärast seda ka rinnast piima nagu mõnedel. Ei mingit ebamugavustunnet, mitte midagi. Ehk tõesti siis nö imendub oragnismis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pähe ka ikka.:D
No kuhu see piim ikka läheb, algul rinnapatja, siis ei toimu stimulatsiooni ja järgmiseks rinnapiima juhad kitsenevad.
ja mul lekkisid rinnad veel aasta-pooleteise jagu peale imeetamise lõppu, ja n´ma keeldusin kuulamast seda mantrat, et nüüd saad ju rinnapiima tagasi, ahjeee!!polnud rohkem tittesid vahepeal tekkinud meile, nii et vist mõeldi, et anna veel 3 järgmist aastat rinda, vot kus siis alles okled tubli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetatakse ju järk-järgult. Viimased päevad annad kord päevas ja iga korraga vähem. Ja imendub jah viimane tilk organismis ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Mis juhtub pärast imetamise lõppu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.