Esileht Kasutajaabi ja mõtted Mis juhtus lemmikteemadega?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mis juhtus lemmikteemadega?

Postitas:

Tahtsin üle vaadata ühte kunagi lemmikute hulka lisatud teemat, aga profiili lemmikteemade nurk on täiesti tühi. Kas nii jääbki? Või mis mõte siis lemmikteemade salvestamisel üldse on kui kegi aeg-ajalt need lihtsalt ära kustutab?

Eraldi teema on see, et mingil hetkel läksid süsteemiuuenduste tõttu kaduma kõik vanad teemad. Kahu on, kuna olin oma paarkümmend neist brauseri järjehoidjatesse lisanud. See oli enne lemmikteemade võimaluse olemasolu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin just sama teemat tegemas. lemmikteemad hetkel kadunud. kunagi mõned aastad tagasi oli sama olukord, uuendustega kadusid lemmikteemad. pakuti võimalust lemmikteemad taastada kui kirjutada www@perekool.ee. tegin seda kokku kolm korda, tulutult. ei taastanud keegi neid teemasid. kas nüüd siis jälle niimoodi???
siis pole vaja sellist võimalust lisada kui aasta-paari pärast kõik nullitakse. kas on vaja kogu aeg meeletult uuendada? suutmata vanu võimalusi alles jätta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 20:44; 18.02 20:40; 06.08 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ootaksin ikkagi selgitusi lemmikteemade kohta. kas need taastatakse? mõnda teemat olen proovinud otsinguga leida, kuid otsing ei leia millegipärast teemasid……ei ole lemmikteemasid ja otsing ei tööta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 20:44; 18.02 20:40; 06.08 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ootaksin vastust lemmikteemade kohta????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 20:44; 18.02 20:40; 06.08 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale lemmikteemade on foorumis ka minu algatatud teemade (ja minu sisestatud vastuste) leht tühi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nüüd on jàlle uus põnev asi – ükski mu uus teemaalgatus ei ilmu. Teiste teemasid samas saan kommida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 11:22; 24.08 15:18; 24.08 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on jàlle uus põnev asi – ükski mu uus teemaalgatus ei ilmu. Teiste teemasid samas saan kommida.

Algatasin praegu prooviks uue teema, praegu teema ilmus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nüüd on jàlle uus põnev asi – ükski mu uus teemaalgatus ei ilmu. Teiste teemasid samas saan kommida.

Algatasin praegu prooviks uue teema, praegu teema ilmus.

No minu omad küll ei ilmu. Ja ma ei näe foorumis ühtegi uut teemaalgatust, ainult eilsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 11:22; 24.08 15:18; 24.08 16:03;
To report this post you need to login first.

Veider on see, et lapse IPadist näen uusi teemasid, ent enda omast mitte. Refresh ega restart ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 11:22; 24.08 15:18; 24.08 16:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Mis juhtus lemmikteemadega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.