Esileht Pereelu ja suhted Mis on armukadedus?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Mis on armukadedus?

Postitas:

Palun kirjeldage, mis on teie arust armukadedus?

Üks tuttav ütles, et armukadedus tähendab omamist. Et kui näiteks naine on armukade, siis ta omab meest.

Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii PRIMITIIVNE see kindlasti pole.
Mõtle laiemalt, mis tekitab sinus armukadedust?
Kindlasti on mõningane armukadedus suhtes ju loomulik nähtus. Miks on seda vaja tingimata omamisega seostada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 11:27; 20.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene võib olla armukade oma lähedase inimese peale põhjusel, et ei usalda teda ja/või kardab teda kaotada, ei taha jagada aga see võib olla ka konkurentsist(õed-vennad üksteise peale armukadedad, võideldes ema või isa tähelepanu pärast).

Seega naine armukade teise naise suhtes, kuna tunneb selle huvi tema mehe vastu ohuna endale. Kui kedagi teist pole silmapiiril ei pruugi sama naine üldse armukade olla.

Olen tundnud armukadedust just teise naise suhtes, mitte et olen oma mehele armukade…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukadedus on hirm. Halvav hirm selle ees, et mind jäetakse üksi, et mina ei saa enam selle inimese tähelepanu, et kuidas ma üksi hakkama saan, kas ma ei olegi armastust väärt. Hirm selle pärast, et äkki ma olen liiga kole/paks/rumal/vaene, et ma oleksin armastust väärt.

Enesekindlad ja enese väärtust teadvad inimesed pole tavaliselt eriti armukadedad. Sest nende kallim pole nende elus ainus objekt, mis neile armastust ja austust annab. Nad saavad seda ka mujalt. Nad teavad ise, mida nad väärt on. Neile on suhe kahe võrdse inimese kooslus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on armastus, siis on ka armukadedus. Armukadedus on armastuse teine pool. Kui armukadedust pole, siis pole tegelikult armastust, ükskõik mida inimese sulle ka kokku ei valetaks. Keegi ei taha oma armastusest ilma jääda, kui seda ilma jäämist võetakse ükskõikselt siis pole armastust. Elus olen kordi näinud inimesi kes pole oma väitel armukadedad kuni selle õige leidmiseni, siis on nagu teine inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 11:48; 20.02 16:06; 20.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on armastus, siis on ka armukadedus. Armukadedus on armastuse teine pool.

Hästi öeldud. Nii see on.

Seega naine armukade teise naise suhtes, kuna tunneb selle huvi tema mehe vastu ohuna endale.
Äkki siis armuke on kade mehe pärisnaise suhtes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 11:27; 20.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on armastus, siis on ka armukadedus. Armukadedus on armastuse teine pool. Kui armukadedust pole, siis pole tegelikult armastust, ükskõik mida inimese sulle ka kokku ei valetaks. Keegi ei taha oma armastusest ilma jääda, kui seda ilma jäämist võetakse ükskõikselt siis pole armastust. Elus olen kordi näinud inimesi kes pole oma väitel armukadedad kuni selle õige leidmiseni, siis on nagu teine inimene.

Jah, täpselt!
Minu suhte alguses olin hästi armukade. Siis see vähenes. Kuni tekkis hetk, kus olin üldse armunud teise mehesse. Ja sel hetkel oli mul täiesti ükskõik, kas mu mees vaatab teisi naisi või kohtub nendega. Nüüd on suhe hakanud paranema ja näen kuidas armukadedus tagasi tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun kirjeldage, mis on teie arust armukadedus?

Üks tuttav ütles, et armukadedus tähendab omamist. Et kui näiteks naine on armukade, siis ta omab meest.

Tänan!

minu jaosk on armukadedus seisund, kus ma tahaksin kedagi hoida pigem ainult endale kui teistega jagada. Minu arvates isegi natuke nagu psühhiaatriline häire, mis koos õnnehormoonidega mind lolliks teeb. Ntx olen ma armukade ka meesterahvaste peale, kes minu südamerõõmuga koos saavad olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on armastus, siis on ka armukadedus. Armukadedus on armastuse teine pool. Kui armukadedust pole, siis pole tegelikult armastust, ükskõik mida inimese sulle ka kokku ei valetaks. Keegi ei taha oma armastusest ilma jääda, kui seda ilma jäämist võetakse ükskõikselt siis pole armastust. Elus olen kordi näinud inimesi kes pole oma väitel armukadedad kuni selle õige leidmiseni, siis on nagu teine inimene.

Minu meelest täiesti vale arusaam. Soov armastusest mitte ilma jääda ei ole armukadedus. Armukadedus on ebakindlus ja väiklus. Endas, oma armastuses ja armastatus kindel inimene ei pea armukadedust tundma. See, et mõni ei ole sellist armastust ja kindlust tunda saanud, ei tähenda, et armukadedust mittetundvad inimesed ei armastagi. Ka selline väide on üks ebakindluse märk – vaadake kõik, kus mul on ikka armastus, ma olen ju armukade! Milleks ja kellele siis seda kuulutada? Keda siin veenda vaja on? Ennast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 13:50; 20.02 16:14; 20.02 16:47; 20.02 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

armukadedus on see, kui mind häirib, et mulle tähtis inimene saab kellegi teisega sama hästi või veel paremini läbi kui minuga. Ei pea tingimata mehe-naise suhtes olema, aga samamoodi ka lapsed-vanemad, või ka sõbrad – no nt näen facebookis, et mu parim sõbranna on käinud “mingite teiste sõpradega” kuskil lõbusalt aega veetmas ja siis tunnen torget, et kas ma ikka olen tema parim sõbranna? 😀

kusjuures tihti tunnengi sõprade suhtes rohkem armukadeust kui mehega seoses. Ilmselt kuna mehega olema palju koos ja ta pole põhjust andnud, suhe on kindel. Aga sõpru ju iga päev ei näe jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukadedus on võ

Enesekindlad ja enese väärtust teadvad inimesed pole tavaliselt eriti armukadedad. Sest nende kallim pole nende elus ainus objekt, mis neile armastust ja austust annab.

Armukadedus on võrdeline armastuse suurusega-inimese suhtes kellest sa põrmugi ei hooli ei teki ilmselt ju armukadeduse raasugi.
Nii on ka nende enesekesksete “enesekindlate ja enese väärtust teadvatega” need ei tea armastusest suurt midagi, teine inimene on sellisele vaid objekt mida kasutada ja kui ära tüütab siis uue vastu välja vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma elus tundnud ühe korra negatiivset armukadedust. See oli küll vaimselt halvav, üdini halb tunne, hirm ja viha.

Oma abikaasaga tunnen ma tihti armukadedust aga see on hoopis teine asi. See ei muuda mind kurvaks, vastupidi. Mu kaasa on väga ekstravertne, enesekindel, ambitsioonikas ja hea huumorimeelega mees. Lisaks kõigele on ta väga kena inimene, kelle suhtlemisstiil on tihti süütult flirtiv. Kui ta mõne naisterahvaga suhtleb siis on ikka selline “kõditav” armukadededus aga seda üldse mitte halvas mõttes. Pigem tekita mõneti meeldivat tunnet, et mina olen see, kelle ta on enda abikaasaks ja laste emaks välja valinud.

Aga see eeldab vast väga õnnelikku, kindlat suhet kus inimesed üksteist usaldavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on armastus, siis on ka armukadedus. Armukadedus on armastuse teine pool. Kui armukadedust pole, siis pole tegelikult armastust, ükskõik mida inimese sulle ka kokku ei valetaks. Keegi ei taha oma armastusest ilma jääda, kui seda ilma jäämist võetakse ükskõikselt siis pole armastust. Elus olen kordi näinud inimesi kes pole oma väitel armukadedad kuni selle õige leidmiseni, siis on nagu teine inimene.

Minu meelest täiesti vale arusaam. Soov armastusest mitte ilma jääda ei ole armukadedus. Armukadedus on ebakindlus ja väiklus. Endas, oma armastuses ja armastatus kindel inimene ei pea armukadedust tundma. See, et mõni ei ole sellist armastust ja kindlust tunda saanud, ei tähenda, et armukadedust mittetundvad inimesed ei armastagi. Ka selline väide on üks ebakindluse märk – vaadake kõik, kus mul on ikka armastus, ma olen ju armukade! Milleks ja kellele siis seda kuulutada? Keda siin veenda vaja on? Ennast?

mis plärad, kui sul oleks tõeline armastus ja naabrimutt hakkab seda üle lööma siis muutud kohe võitlevaks ja armukadedaks. kui su suhe on selline mõttetu mõistusuhe, no muidugi pole see väärt võitlemist, sest puudub suhtest KIRG. osad inimesed ei kogegi kunagi elus kirge, aga teised jälle kogevad ja paljud ei suudagi elada suhtes kus puudub kirg, füüsiline teineteise vajadus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 11:48; 20.02 16:06; 20.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on armastus, siis on ka armukadedus. Armukadedus on armastuse teine pool. Kui armukadedust pole, siis pole tegelikult armastust, ükskõik mida inimese sulle ka kokku ei valetaks. Keegi ei taha oma armastusest ilma jääda, kui seda ilma jäämist võetakse ükskõikselt siis pole armastust. Elus olen kordi näinud inimesi kes pole oma väitel armukadedad kuni selle õige leidmiseni, siis on nagu teine inimene.

Minu meelest täiesti vale arusaam. Soov armastusest mitte ilma jääda ei ole armukadedus. Armukadedus on ebakindlus ja väiklus. Endas, oma armastuses ja armastatus kindel inimene ei pea armukadedust tundma. See, et mõni ei ole sellist armastust ja kindlust tunda saanud, ei tähenda, et armukadedust mittetundvad inimesed ei armastagi. Ka selline väide on üks ebakindluse märk – vaadake kõik, kus mul on ikka armastus, ma olen ju armukade! Milleks ja kellele siis seda kuulutada? Keda siin veenda vaja on? Ennast?

mis plärad, kui sul oleks tõeline armastus ja naabrimutt hakkab seda üle lööma siis muutud kohe võitlevaks ja armukadedaks. kui su suhe on selline mõttetu mõistusuhe, no muidugi pole see väärt võitlemist, sest puudub suhtest KIRG. osad inimesed ei kogegi kunagi elus kirge, aga teised jälle kogevad ja paljud ei suudagi elada suhtes kus puudub kirg, füüsiline teineteise vajadus.

Kui mul on tõeline armastus, siis see naabrimutt võib kulmude peal ka käia, aga sellega see asi piirdub. Kui sul on nii mõttetu suhe, et suva naabrimutt muudkui tuleb ja lööb üle, sis pole tõesti muud teha kui armukadetseda, sest puudub usaldus. Osa inimesi ei kogegi kunagi elus usaldust, aga teised jälle kogevad ja paljud ei suudagi elada suhtes, kus puudub usaldus, füüsiline usk teineteisesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 13:50; 20.02 16:14; 20.02 16:47; 20.02 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on armastus, siis on ka armukadedus. Armukadedus on armastuse teine pool. Kui armukadedust pole, siis pole tegelikult armastust, ükskõik mida inimese sulle ka kokku ei valetaks. Keegi ei taha oma armastusest ilma jääda, kui seda ilma jäämist võetakse ükskõikselt siis pole armastust. Elus olen kordi näinud inimesi kes pole oma väitel armukadedad kuni selle õige leidmiseni, siis on nagu teine inimene.

Minu meelest täiesti vale arusaam. Soov armastusest mitte ilma jääda ei ole armukadedus. Armukadedus on ebakindlus ja väiklus. Endas, oma armastuses ja armastatus kindel inimene ei pea armukadedust tundma. See, et mõni ei ole sellist armastust ja kindlust tunda saanud, ei tähenda, et armukadedust mittetundvad inimesed ei armastagi. Ka selline väide on üks ebakindluse märk – vaadake kõik, kus mul on ikka armastus, ma olen ju armukade! Milleks ja kellele siis seda kuulutada? Keda siin veenda vaja on? Ennast?

mis plärad, kui sul oleks tõeline armastus ja naabrimutt hakkab seda üle lööma siis muutud kohe võitlevaks ja armukadedaks. kui su suhe on selline mõttetu mõistusuhe, no muidugi pole see väärt võitlemist, sest puudub suhtest KIRG. osad inimesed ei kogegi kunagi elus kirge, aga teised jälle kogevad ja paljud ei suudagi elada suhtes kus puudub kirg, füüsiline teineteise vajadus.

Kui mul on tõeline armastus, siis see naabrimutt võib kulmude peal ka käia, aga sellega see asi piirdub. Kui sul on nii mõttetu suhe, et suva naabrimutt muudkui tuleb ja lööb üle, sis pole tõesti muud teha kui armukadetseda, sest puudub usaldus. Osa inimesi ei kogegi kunagi elus usaldust, aga teised jälle kogevad ja paljud ei suudagi elada suhtes, kus puudub usaldus, füüsiline usk teineteisesse.

ole siis õnnelik oma suure enesekindluse ja usaldusega. mis asi on üldse usaldus elus? lepid pulmapäeval kokku ja see kehtib surmani?

mõttetu miinustaja oled

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 11:48; 20.02 16:06; 20.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis plärad, kui sul oleks tõeline armastus ja naabrimutt hakkab seda üle lööma siis muutud kohe võitlevaks ja armukadedaks. kui su suhe on selline mõttetu mõistusuhe, no muidugi pole see väärt võitlemist, sest puudub suhtest KIRG. osad inimesed ei kogegi kunagi elus kirge, aga teised jälle kogevad ja paljud ei suudagi elada suhtes kus puudub kirg, füüsiline teineteise vajadus.

Kui mul on tõeline armastus, siis see naabrimutt võib kulmude peal ka käia, aga sellega see asi piirdub. Kui sul on nii mõttetu suhe, et suva naabrimutt muudkui tuleb ja lööb üle, sis pole tõesti muud teha kui armukadetseda, sest puudub usaldus. Osa inimesi ei kogegi kunagi elus usaldust, aga teised jälle kogevad ja paljud ei suudagi elada suhtes, kus puudub usaldus, füüsiline usk teineteisesse.

ole siis õnnelik oma suure enesekindluse ja usaldusega. mis asi on üldse usaldus elus? lepid pulmapäeval kokku ja see kehtib surmani?

mõttetu miinustaja oled

Öelnud kohe, et ainult sina võid siia teemasse kirjutada ja et sa ei tea, mis usaldus on. Ja mis miinustaja, mida sa lahmid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 13:50; 20.02 16:14; 20.02 16:47; 20.02 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul on tõeline armastus, siis see naabrimutt võib kulmude peal ka käia, aga sellega see asi piirdub. Kui sul on nii mõttetu suhe, et suva naabrimutt muudkui tuleb ja lööb üle, sis pole tõesti muud teha kui armukadetseda, sest puudub usaldus. Osa inimesi ei kogegi kunagi elus usaldust, aga teised jälle kogevad ja paljud ei suudagi elada suhtes, kus puudub usaldus, füüsiline usk teineteisesse.

Mitte, kui SUL on tõeline, vaid kui mehel on. Ikka niipidi käib see asi.
Kui mees on eluga rahul ja naine meeldib, siis muidugi ei juhtu midagi.
Kui aga mehel on 10a rutiini ja mõtleb, et tegelt võiks ju proovida, mis tunne kellegi teisega ka korraks on…siis on teisiti. Ja edasi on mees juba võõra ohjes.
Sinu poolest oli usaldus olemas, mehe poolest ka. Aga ikka juhtus.
Ja siis võid juba ise kulmude peal käia ja perekooli lugusid treida, et kõik oli justkui korras ja mees väitis, et “rohkem seda ei juhtu”.
Ja et sa endiselt ei ole kunagi armukade ja te kõik olete mõttetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukadedus on hirm kaotada midagi, mis on sul olemas. Seega suhtes (olgu mehe, kolleegi, laste, sõprade, isegi koera puhul) kardab inimene kaotada teise tähelepanu jm, mis tal enne olemas oli või tundus, et olemas on.

Mida ebakindlam inimene enda suhtes on, mida ta vähem ta iseennast armastab, seda enam on tal vaja seda tühikut teiste tähelepanu ja armastusega täita. Haigkane armekadedus sealt tulebki. Kirega armastuse mõttes pole siin mingit pistmist, küll aga omamiskirega – tahad, et kogu tähelepanu oleks ainult sulle pööratud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 20:43; 20.02 23:02; 22.02 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul on tõeline armastus, siis see naabrimutt võib kulmude peal ka käia, aga sellega see asi piirdub. Kui sul on nii mõttetu suhe, et suva naabrimutt muudkui tuleb ja lööb üle, sis pole tõesti muud teha kui armukadetseda, sest puudub usaldus. Osa inimesi ei kogegi kunagi elus usaldust, aga teised jälle kogevad ja paljud ei suudagi elada suhtes, kus puudub usaldus, füüsiline usk teineteisesse.

Mitte, kui SUL on tõeline, vaid kui mehel on. Ikka niipidi käib see asi.
Kui mees on eluga rahul ja naine meeldib, siis muidugi ei juhtu midagi.
Kui aga mehel on 10a rutiini ja mõtleb, et tegelt võiks ju proovida, mis tunne kellegi teisega ka korraks on…siis on teisiti. Ja edasi on mees juba võõra ohjes.
Sinu poolest oli usaldus olemas, mehe poolest ka. Aga ikka juhtus.
Ja siis võid juba ise kulmude peal käia ja perekooli lugusid treida, et kõik oli justkui korras ja mees väitis, et “rohkem seda ei juhtu”.
Ja et sa endiselt ei ole kunagi armukade ja te kõik olete mõttetud.

Tegelikult minu meelest on tõeline armastus üleüldse mitte “mul” või “tal”, vaid “meil” – tõelisuse eelduseks on mõlemapoolsus. Aga kuna kommentaaris, millele ma vastasin, oli “sul”, siis jätsin niisamuti. Mõttetus tulenes sealtsamast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 13:50; 20.02 16:14; 20.02 16:47; 20.02 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga mehel on 10a rutiini ja mõtleb, et tegelt võiks ju proovida, mis tunne kellegi teisega ka korraks on…siis on teisiti.
Sinu poolest oli usaldus olemas, mehe poolest ka. Aga ikka juhtus.

Jah, ja miks sedasorti hüpe peaks mind megapalju häirima? See oli teise naisega, need olid teised suhted. Kas see naine võttis midagi minu magavast rutiinist ära? Ei võtnud ju. Usaldust rikkus millega? Sellega, et teust naist näppis? Teine naine, teist moodi, mis mina siia puutun? Mõni on ka siis armukade kui kellegi teise poole vaadatakse või mõni sõna vahetatakse…
Ära lse suhtel rutiini minna, ära mine mugavaks – ja kui seiklushimust midagi juhtub, siis üldjuhul see ei sega teie suhteid rohkem kui oleks piirdutud ainult veinijoomisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 20:43; 20.02 23:02; 22.02 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun kirjeldage, mis on teie arust armukadedus?

Üks tuttav ütles, et armukadedus tähendab omamist. Et kui näiteks naine on armukade, siis ta omab meest.

Tänan!

Armukadedus on alateadlik tunne, et partneri tähelepanu on kellelgi teisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukadedus on hirm kaotada tähelepanu enda pealt ära.

Kes on kõige suuremad armukadetsejad? – Egoistlikud, vaimselt nõrgad inimesed. See on hirm kaotada armastust. Et partneriga juhtub midagi (naabrinaine tuleb välgutab ripsmeid) ja siis ei olegi enam partneril seda ilusat armastust sinu vastu, mis tal enne kenasti oli.

Aga miks on vaja karta, et armastus kaob? Noh, on ka materiaalseid ja olmelisi põhjuseid, miks. Aga peamiselt sellepärast, et inimesel, armukadedal inimesel, on hirm/foobia, et teda ei armasta enam edaspidi keegi ja et võibolla polegi teda kunagi tõeliselt armastatud.

Hirm olla mitte armastusväärne – mis on primitiivse/instinktiivse ajuosa jaoks võrdne surmale määratusega. (Instinktiivne hirm, et armastamata olemine viib kogukonnast väljaviskamiseni, oma geenide mitte edasikandmiseni.)

Armukadeduse vastu aitab hästi kasvamine armastavas peres – siis saab inimene ellu kaasa kindla teadmise, et teda juba on tõeliselt armastatud. Ei pea tundma ebakindlat tunnet, et armastus on üks habras ja näiline asi, mis kergesti hajub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukadedus ei ole alati suunatud teise inimese vastu, võib olla ka armukade lemmikloomale, hobile.
Meenub, kuidas ühes peres olid TÄISKASVANUD lapsed armukadedad pere lemmikloomadele: vanemad tahtsid seinale panna oma koerte n-ö paraadpildid ja noored olid vastu, sest nende pilte seintel ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 20:43; 20.02 23:02; 22.02 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukadedus on hirm. Halvav hirm selle ees, et mind jäetakse üksi, et mina ei saa enam selle inimese tähelepanu, et kuidas ma üksi hakkama saan, kas ma ei olegi armastust väärt. Hirm selle pärast, et äkki ma olen liiga kole/paks/rumal/vaene, et ma oleksin armastust väärt.

Enesekindlad ja enese väärtust teadvad inimesed pole tavaliselt eriti armukadedad. Sest nende kallim pole nende elus ainus objekt, mis neile armastust ja austust annab. Nad saavad seda ka mujalt. Nad teavad ise, mida nad väärt on. Neile on suhe kahe võrdse inimese kooslus.

See pole päris täpne. Armukadedus pole tegelikult hirm ei üksi jäämise ega üksinda hakkama saamise ees, sest me keegi ei tea inimest, kes pärast üksi jäämist poleks elus hakkama saanud. See on eelkõige hirm mugava elu ja ühe elatusallika kaotuse pärast, mistõttu üksi jääval inimesel tuleb hakata rohkem rabelema. Armukadedad inimesed on tegelikult suured egoistid ehk nad armastavad ennast üle kõige.
Omandiküsimus on rohkem meeste armukadeduse teema – mehed armastavad omada ka naisi nii nagu nad armastavad omada vingeid masinaid.
Minu mees ütles mulle kunagi, et teda teeks ärevaks, kui ma üldse armukade ei oleks, sest see tähendaks tema arvates, et mul poleks tast sooja ega külma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis on armukadedus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.