Esileht Kodunurk Missugune on hea tofu?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Missugune on hea tofu?

Postitas:

Küsimus kõigile, kes kasutavad tofut- milliseid eelistate. Ma olen sellel alal alles uus, ma söön liha, aga piimatooteid ei tohi tarbida. Hirmus isu on kohupiima jms järele. Missugune tofu sobiks koogi sisse, kohupiimavahuks jne? Poest leidsin Bonsoya pehme tofu, see oli ok, tegin sõira ja kohupiimavahtu. Kuidas on Blue dragoni pakis kõva tofu? Kust saaks seda päris kõige siidjamat tofut, mida miso supi sisse panna ja magustoite teha? Bonsoyal on märge, et gmo vaba. Igasuguseid indiapähkli hapukoori ja kookosvahukoort jne tean, aga sojapiimatoodete vallas olen algaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 15:09; 31.01 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(ära ainult isastele sööda – soja imiteerib naissuguhormoone. naistele hea, meestele kahjulik)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa igatsed kohupiima järel, siis on isegi kohukesed olemas (piimavabad, vegan), vaata veggo.ee lehelt.
Ja lisaks pehmele tofule (kohupiima jaoks kasuta maitsestamata tofut) saad sa kohupiima teha ka ise näiteks indiapähklitest (püreestad, lisades natuke sidrunimahla, magustajat, vett) või toortatrast (leotad, püreestad veega, lisad soovi koral marju vmt)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh!
umami lehel on kõige siidjam tofu, mida leidnud olen: http://umami.ee/toode/siidine-tofu-349g/ tõesti on pehme ja ei ole üldse teraline, aga ausalt öeldes maitse pole suurem asi. Ei ole tofust päris kohupiima asendajat, eelistan siis juba leotatud tatrast kohupiima, vähemalt on eestimaine ja tervislikum. Selle tofu peab kuidagi hakkliharoogadesse vms ära kasutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 15:09; 31.01 13:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Missugune on hea tofu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.