Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitmendal nädalal teatasite rasedusest teistele?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mitmendal nädalal teatasite rasedusest teistele?

Postitas:

Kuna , mitmendal nädalal teatasite rasedusest perele, tuttavatele ? Kas peale esimese trimestri UH-d?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasale kohe peale positiivser testi. Lähimatele suht-koht peale seda ja ülejäänutele 21. nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasale kohe, perele ja töökohta peale 12 ndlat (jäin töölt eemale, selleks pidin teatama). Lähemad sõbrad said teada nii 14-15 nädalal ja nt fbsse esimese pildi kõhuga panin 30 ndla paiku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 20:09; 30.07 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalaid 27+ ja teavad ainult mees ja õde 😀 Ootan huviga, millal teised kes juba ilmselt 3-5 nädalat kahtlustavad küsima hakkavad. Lisan, et kõht on mul väike. Mõne riietusega tundungi lihtsalt veidi paks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstiaeg 02.08 ja siis 8+
Mehele teatasin kohe. Tööl ütlen umbes 10/12 nädal (mul füüsiliselt raske töö), oma vanematele ka siis.
Teistele mitte enne 20+ või kui ise aru saavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sai kohe teada, kui test positiivne oli. Vanemad said ka pmst peale seda teada, mingi 5 nädalat oli siis äkki, ja sõpradele ütlesime peale KV UH-d, sest siis oli juba asi kindel 🙂 muidugi kahtlustati juba varem 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 12:41; 30.07 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele olen mõlemast rasedusest kohe rääkinud. Vanematele oleme ka kohe teatanud. Parimale sõbrannale ütlesin ka kohe. Kuidas te saate nii kaua asja saladuses hoida? Näiteks mul nüüd teine rasedus, pole veel 12 n täis, aga väga paljud sôbrad tuttavad juba välja uurind, et rase olen. Esiteks, teise rasedusega on juba praegu korralik punnkõht ees, teiseks igasugu suveüritustel käies tehakse kohe järeldusi kui ma alkot ei joo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 00:08; 31.07 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti said siis aru, et rase oled, kui päevad ära jäid. Nüüd saad siis aru, et rase oled, kui enam alkoholi ei joo.

Kuidas see alkohol nii mõjuvõimas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti said siis aru, et rase oled, kui päevad ära jäid. Nüüd saad siis aru, et rase oled, kui enam alkoholi ei joo.

Kuidas see alkohol nii mõjuvõimas on?

Ei ole ju nii, et ise saad aru selle järgi, et ei joo 😀 😀 Vaid sõbrad ikka aimavad/kahtlustavad. Mina ka ikka alati seltskonnas siidritasin/veinitasin ning kui nüüd mitu korda samas seltskonnas alati mingi vabanduse välja mõtlesin, tekkiski neil kahtlus, et võin rase olla. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 12:41; 30.07 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti said siis aru, et rase oled, kui päevad ära jäid. Nüüd saad siis aru, et rase oled, kui enam alkoholi ei joo.

Kuidas see alkohol nii mõjuvõimas on?

Imestan ka… alkokultus on ikka kõva naiste seas vist ☹

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 20:09; 30.07 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti said siis aru, et rase oled, kui päevad ära jäid. Nüüd saad siis aru, et rase oled, kui enam alkoholi ei joo.

Kuidas see alkohol nii mõjuvõimas on?

Imestan ka… alkokultus on ikka kõva naiste seas vist ☹

See on täiesti normaalne, et keskmine naine ka aegajalt mõne siidri, mis iganes kokteli, konjakit või pokaal veini endale lubab või lausa tahab. Ja kui lapse ootel on, siis seda eirama hakkab. See ei tähenda, et see mingi alkokultuse tase on.
Tore, kui on kes üldse pole eales midagi tarvitanud, aga see ei tähenda, et teised sellepärast veidrad või vähem inimväärilised oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti said siis aru, et rase oled, kui päevad ära jäid. Nüüd saad siis aru, et rase oled, kui enam alkoholi ei joo.

Kuidas see alkohol nii mõjuvõimas on?

Imestan ka… alkokultus on ikka kõva naiste seas vist ☹

See on täiesti normaalne, et keskmine naine ka aegajalt mõne siidri, mis iganes kokteli, konjakit või pokaal veini endale lubab või lausa tahab. Ja kui lapse ootel on, siis seda eirama hakkab. See ei tähenda, et see mingi alkokultuse tase on.
Tore, kui on kes üldse pole eales midagi tarvitanud, aga see ei tähenda, et teised sellepärast veidrad või vähem inimväärilised oleks.

Kui tarvitaks vaid AEGAJALT, siis see tähendaks, et mitte alati, ja siis ei saaks tuttavad selle järgi aru, sest võib ju juhtuda, et just täna on see kord, kui ei joo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele muidugi ütlesin kohe, kui positiivse testi sain. Vanematele ja teistele pereliikmetele teatasime millalgi pärast 17. nädalat. Kuna esimesed kaks rasedust olid 6. nädalal peetunud, siis ei tahtnud varakult kellelgi teatada. Tööl ütlesin ülemusele u 18. nädalal, et oleks aega mulle asendajat leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti said siis aru, et rase oled, kui päevad ära jäid. Nüüd saad siis aru, et rase oled, kui enam alkoholi ei joo.

Kuidas see alkohol nii mõjuvõimas on?

Imestan ka… alkokultus on ikka kõva naiste seas vist

See on täiesti normaalne, et keskmine naine ka aegajalt mõne siidri, mis iganes kokteli, konjakit või pokaal veini endale lubab või lausa tahab. Ja kui lapse ootel on, siis seda eirama hakkab. See ei tähenda, et see mingi alkokultuse tase on.
Tore, kui on kes üldse pole eales midagi tarvitanud, aga see ei tähenda, et teised sellepärast veidrad või vähem inimväärilised oleks.

Kui tarvitaks vaid AEGAJALT, siis see tähendaks, et mitte alati, ja siis ei saaks tuttavad selle järgi aru, sest võib ju juhtuda, et just täna on see kord, kui ei joo.

Huvitavaid järeldusi tehakse siin 0 info põhjal. Juhtumisi sattus esimese 2 kuu sisse jaanipäev suure seltskonnaga, enda sünnipäevapidu ja üks uhke juubelipidu. Sellistel üritustel olen ma tavaliselt tagasihoidlikult alkoholi tarvitanud ja ei pea seda liigseks joomiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 00:08; 31.07 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sai esimesena kohe peale testimist teada, samal päeval pühendasin ka kaks südamesõbrannat, kes ühtlasi old ainsad teadjad meie rasestumispüüdluste osas ???? ülejäänud pere kuuleb, kui esimene arstivisiit selja taga, see on u 8 nädala täitumisel. Tööl annan teada ilmselt vastavalt vajadusele, kui väga hullult iiveldab, tervis vilets, väsimus tuleb ruttu (töötan püstijalu), siis varem, muidu arvatavasti esimese trimestri lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitmendal nädalal teatasite rasedusest teistele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.