Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitte ei jää rasedaks

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mitte ei jää rasedaks

Postitas:

Tere!

Tahan kurta jälle üle pika aja. Mure selles, et üks laps olemas (7a). Enne lapse sündi mitu aastat kaitsevahendeid ei kasutanud ja rasestumine võttis aastaid aega. Nüüd ammu juba soov teist last saada. Oma 6 aastat pole kaitsevahendeid kasutanud ja ei ole rasedaks jäänud. Olen käinud naistearstil, kus kõik korras. Mees jookseb nüüd meestearsti juures, et selgitada välja, kas kõik korras või ei.Mees käis esimesel vastuvõtul kus siis räägiti küsitleti jne. Analüüse ei tehtud. Nüüd peab paar nädalat jälle ootama ja kuulõpus saab analüüse andma minna. Ma ei saa aru,miks esimesel visiidil ei tehtud analüüse ja nii pika aja tagant uus aeg pandi. Lihtsalt enam ei suuda oodata, milles asi on. Oleme ka pregnacare tablette söönud ja no ei miskit. Mõtleme positiivselt ja no ei midagi. Samas ei taha päris viljatuks end uskuda, kuna üks ühine laps meil sündinud ja mehel eelnenud kooselust lapsed ka olemas. oehh sain nüüd ära räägitud ja ootama jälle jään kuu lõppu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 11:17; 09.02 06:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sa ütlesid arstile, et olete pm kuus aastat juba proovinud? Minuteada peaks arst sellele küll koheselt reageerima.

Lisaks soovitan, et pöördu palun otse viljatusraviarstile, nad on palju pädevamad. Pelgulinnas dr Pajumets hea arst näiteks. Ja kui arst ise ei paku, siis palu KÕIKI analüüse ja kindlasti ureaplasma oma ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arst ütles, et kõik on korras, kas ta siis tegi enne põhjalikud uuringud (hormoonide analüüs, LAP, hüsteroskoopia jne)? Või oli see tavaline günekoloogi kontroll, et vaatas korra üle?

Kui nii pikalt pole rasestuda õnnestunud, siis peaksite minema viljatusraviarsti juurde. Oodake ära mehe analüüside tulemused, kui mehel põletikke pole, spermaanalüüs korras, siis järgmine samm on sinu põhjalikum uurimine. Põhjusi mitte rasestumiseks võib ju olla erinevaid (ummistunud munajuhad, endometrioos jne).

Kui paar tavalise seksuaalelu juures umbes aasta jooksul ei rasestu, siis see peaks arstile juba piisav häirekell olema, et põhjalikumalt uurima hakata ja mingeid lahendusi otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti viljatusraviarsti juurde! Naistearsti juures pole mõtet käia. Mina ei jäänud ka aastaid rasedaks. Käisin naistearsti juures, ta nagu ei teinud väga midagi, ütles ainult, et kõik on korras, varsti jääd. Mees käis ka arsti juures, kõik oli korras. Siis peale 3 aastat panin aja Tõnismäele viljatusraviarsti juurde. Tegi kõikvõimalikud proovid, iga kuu kutsus mu kohale ja kontrollis OV-d. Sain õiged ravimid peale ja nüüd hakkan sünnitama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles suhtes jah, munajuhad korras, ov toimub kenasti ja muud analüüsid ka ok. Oleme ühe korra rasestunud ja laps sündinud ja samuti läks mitu aastat. Nüüd tehti mehele kliinikumis nö raviplaan/uuringuteplaan ja läheb kuskil kuu aega sellega enne kui kõik analüüsid tehtud ja tulemused käes. Ma ei teagi kohe mida mõelda. Küll see ootaja aeg on ikka pikk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 11:17; 09.02 06:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kriban oma loo siia. Olen tervisliku eluviisiga st alkoholi ei joo ja ei suitseta ning teen tervisesporti. Toitun tervislikult jne. 14 aastat tagasi sain esimese lapse. Nüüd oleme mehega triipe püüdnud 2 aastat.Eelmise aasta oktoobris käisin laproskoopias kus lasti kontrastaine munajuhadesse ja sain selgust, et üks munajuha kenasti läbitav ja mingit takistust rasestumiseks ei tohiks olla. Mees käis ka arstil ära ja tal samuti kõik korras. Detsembri lõpus sain triibud ja olime nii õnnelikud. Arutasime veel mehega,e t laproskoopiast oli kasu kah ja ju oli seal mingi õhkõrn ollus ees ja see lükati kontrastainega ehk eest ära vms 🙂 Ikka paneb mõtlema ju, et kuidas just peale seda oppi. Jaanuaris läksin esimest korda ultrahelisse ja sain šokeeriva uudise ämmaemandalt, et lapsel süda ei löö ja on olnud peetumine 5 nädala paiku. Mul varises kogu maailm kokku. Ta oli nii oodatud. Hakkasin muidugi kohe mõtlema, et järsku lennukisõidu pärast midagi juhtus või tegin trenniga liiga aga tean, et ennast süüdistada pole mõtet ja kui 5 nädala pealt peetus oli tõenäoliselt tegemist geeniveaga mitte väliste tegurite pärast ja arst rahustas, et igal tervel naisel võib üks peetumine ette tulla.
Tehti tabletipuhastus ja nüüd olen juba enam vähem toibunud aga mingi alateadlik hirm on sees, et järsku juhtub järgmine kord samuti nii. Mis ma tahan öelda Sulle teemaalgataja, et ehk peaksid laproskoopia uuringule minema ja see muidugi mis minuga juhtus hiljem ei pea Sinuga juhtuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennureis ega ka trenn üldiselt ei katkesta ühtegi rasedust (kui sa just eriti raskeid raskusi esmakordselt tõstma ei hakanud peale rasestumist). Rasedused katkevad tihti ikka jah selle pärast, et laps poleks vastu pidanud või oleks sündinud mingi veaga. Vitamiinid on head, nii mehele kui naisele. Neid nagunii kasulik võtta meil siin talveperioodil ka. Aga teemaalgatajale jah – lap, kui mehe spermauuringud on tehtud – spermatosoidide hulk, liikuvus jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitte ei jää rasedaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.