Esileht Pereelu ja suhted Mitu lähedast täiskasvanut sul on ja kes nad on?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Mitu lähedast täiskasvanut sul on ja kes nad on?

Postitas:

Inimesed on ju lähedased erinevalt, sõpradega räägin juttu, mida vanematega ei räägiks, isiklikest teemadest, samas kuhugi appi neid hea meelega ei kutsuks. Mulle ei meeldi üldse kedagi appi kutsuda, kui pole just möödapääsmatu. Niisama haigena endale suppi keetma või ringi sõidutama ei kutsu kedagi. Kui väga vaja on, siis kutsun sugulasi, õe, venna, vanemad, aga nendega pole jällegi sellist lähedust, et olulistest asjadest räägiks ja kindlasti mitte isiklikust elust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult vanemad + elukaaslane. Lähedasi sõpru ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasa; täiskasvanud lapsed; ämm; 3 sõbrannat; tädi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 sellist inimest on. Mees, ämm, õde ja üks väga hea sõber. Nende poole julgeksin tõesti mistahes murega pöörduda ja tean, et võimalusel nad aitaks alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mitte kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sugulastest kellega suhtlen on ainult ema. Sõbrannasid on 2, aga nendega pole väga lähedane, oma muredest ja saladustest ei räägi. Lapse isa kellega enam koos ei ole on siis ehk kõige lähedasem inimene, kellega veel jagan midagi. Pole üldse õnnelik selle olukorra üle- olen alati tegelikult unistanud paljudest õdedest-vendadest ja suurest perest. Ei saanud noorest peast kunagi aru sõbrade kaklustest oma õdede-vendadega v kui sõbrannal oli maailma parim ema aga tema ei osanud seda pikalt väärtustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagu keegi ütles tabavalt – et iga inimesega on oma suhe ja 100% ei ava ma ennast kellelegi. häid tuttavaid on mul palju, kellelt lihtsama mure korral abi saada, sõpru, kellega rõõmu jagada kümne ringis, lähedasi sõpru, kellele meelt heita paar-kolm.

elu tegi vahepeal triki ja lõi mu täiesti uppi ja ma avastasin, et tegelikult on neid inimesi, kes sind ära kuulavad ja seljale patsutavad maru palju. kui sa avad ennast, siis avanevad teised ka ja õpid neid väga ootamatutest ja armsatest külgedest tundma. selgus, et mul on palju rohkem sõpru, kui ma arvasin. 🙂

aa ja kes nad on – elu ajal erinevatest kohtadest korjatud inimesed – koolist, ülikoolist, erinevatelt töökohtadelt. vanemaid loen sinna heade sõprade alla, kellega rõõmu jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vist noorem, kui enamik siin ja lapsi ega meest pole, aga ei ole küll sellist lähedast isikut, kellele kõigest räägiks. Parimad sõbrad on sellised, et nendega võib rääkida koolist, plaanidest, suhetest jms, aga veresugulastega jälle rahast, praktilisest elust, abi paluda. Vennad, õed ja vanemad ei ole mul sellised, et oleks harjunud eraelulisi asju arutama, et milline poiss meeldib ja mis peol eile käisin, kõigil on oma eraelu. Praktilistes asjades saab jällegi nende peale loota, samuti piinlike teemade puhul, nagu terviseprobleemid jms. Sõbrannadega räägin rohkem meelelahutusest ja suhetest, meessoost sõpradega tavaliselt spordist, õppimisest ja nende suhetest (sest nad teiste meestega sellest ei saa rääkida).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ema, isa ja eksmees (tõesti sõbrana, ei ole mingeid muul tasandil suhteid enam ammu)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, ema, õde. Üks väga hea sõber. Ehk neli sellist inimest, kelle poole pöörduda ükskõik, mis kell ja mis murega. Aga lähedasi inimesi on veel. Ma olen õnnelik, mul on palju sugulasi ja sõpru, kes mind toetavad. Hiljuti oli mul raske periood elus ja selgus, et neid inimesi, kes aitavad, toetavad ja kaasa elavad on rohkemgi, kui ma oleks osanud arvata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikvanem olen ning mõlemad vanemad surnud. poolvend elab mujal ning seega avastasin teemat lugedes, et mul pole mitet ühtegi sellist täiskasvanud lähedast, kellega oma muresid jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see viga, et ma püüan kõigest väest oma asjadega ise toime tulla ega küsi väga kergekäeliselt abi (ka lihtsalt moraalset tuge).
Samas olles üksi kahe lapsega, siis mul on toredad kolleegid (oma kontoris 3 lähedasemat, lisaks juhtkonnas 3-4 inimest) ja ka 4 tõeliselt lähedast sõbrannat, lisaks oma vanatädi, kes kõik ise aegajalt teevad mulle kontrolli, et lihtsalt siiralt küsida “Kuidas sul läheb?” Kui nad niimoodi nüüd kirja panna, siis endalegi üllatuseks tuleb kokku päris arvestatav kogukond 🙂
Ja kuigi ma olen selline isepäine üksi toimetaja, siis on ikka väga tore teada, et kellelegi tõesti korda lähed ja mul on teadmine, et ükskõik millist abi mul vaja võiks olla, ma võin nende inimeste poole pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle kümne ei saa samaaegsete armukeste arvu lasta, läheb keeruliseks ja sassi ja ei jätku kõigile aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitu lähedast täiskasvanut sul on ja kes nad on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.