Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mobiiliarved- kui suured keskmiselt?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Mobiiliarved- kui suured keskmiselt?

Postitas:

Teeme väikse statistika- kui suured on teie mobiiliarved igakuiselt? Palun pange summa, mis sisaldab vaid teenuseid,mitte telefoni või arvuti järelmaksu. Ja teenusepakkuja ka.
Miks küsin? Sest mõtlen, ehk tasuks kaaluda varianti kolida teise, soodsama operaatori juurde.
Mul on enda+lapse oma kokku tavaliselt ca 18-21EUR.Teenusepakkuja on Telia

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:21; 23.01 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ikka väga kuri oma raha peale, et selliseid summasid ära annate.
Endal Elisa ja igakuine arve 0.78€.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 20:38; 21.01 00:18; 22.01 17:24; 22.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ikka väga kuri oma raha peale, et selliseid summasid ära annate.
Endal Elisa ja igakuine arve 0.78€.

Oluline on ju ka, mida arve sisaldab.

Meil on nt lapse arve 4€, selle eest on võrgusiseseid kõnesid 400 minutit, 400 smsi, internet. Omavahelised kõned ja smsid peres tasuta. Minu arve on 9€, selle eest on poole rohkem netti, kõneminuteid ja smse, lisaks välismaal kõned ja internet sama hinnaga nagu Eestis. Meil on Telia mobiilne elu tervel perel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 20:46; 21.01 12:49; 22.01 13:57; 22.01 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole kunagi aru saanud, kuidas saavad inimestel olla nii väiksed arved, nagu siit teemadest kogu aeg läbi käib – 2-4 eurot koos netiga. no nüüd on siis kellelgi lausa alla euro.

mul on jäänud mõne aasta tagusest ajast pakett, mida enam ei pakuta, tele2 nutipakett, kus sisuliselt piiramatud kõned ja sms-d ning 5 giga netti – 8,99. surfasin just mõni päev tagasi tele2 lehel, et kas on millegi soodsama vastu vahetada ja no praegu pakutavatest pakettidest kõige lähedasem on veel kallim, 12,49.

operaatorit vahetada ei taha, aga paremat hinda tahaks küll 😉 tunnen ka ennast päris lollina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on jäänud mõne aasta tagusest ajast pakett, mida enam ei pakuta, tele2 nutipakett, kus sisuliselt piiramatud kõned ja sms-d ning 5 giga netti – 8,99. surfasin just mõni päev tagasi tele2 lehel, et kas on millegi soodsama vastu vahetada ja no praegu pakutavatest pakettidest kõige lähedasem on veel kallim, 12,49.

operaatorit vahetada ei taha, aga paremat hinda tahaks küll ???? tunnen ka ennast päris lollina.

mul on sama pakett, mis sul, Tele2, st 5giga netti, ja hunnik smse ja kõneaega. lisaks sain tasuta telefoni. kuutasu: 6.50.

Ma tulin Elisast ära, kui ära minema hakkasin, siis oli Elisa just teate saatnud, et ma pean hakkama nüüd 1 euro rohkem maksma kui seni, ehk siis mingi 7.50. No nad olid varemgi niimoodi hinda tõstnud ja ma mõtlesin, et aitab küll, vahetan operaatorit. Algatasin numbriliikuvuse, sain tele2-st mulle sobiva pakkumise. Aga siis helistas ka Elisa, pakkus tegelikult ka tasuta telefoni ja veel 50 sendi võrra odavamat paketti samade parameetritega. ma seekord siiski läksin üle.

Aga üks võimalus parem pakett saada on tõesti selline, et algatad ülemineku, siis su praegune teenuse osutaja vbla pakub veel parema diili (mitte oluliselt palju parema, aga veidike siiski) ja niimoodi saad hinna alla. (võimalik, et sa ei ole piisavalt atraktiivne klient, siis ei paku sulle keegi midagi). Ainus konks on see, et siis oled kaks aastat selle sõlmitud lepinguga seotud. No need nutitelefonid harilikult kaks aastat ikka vastu peavad kui sa neid ise just kuskile ei loobi…

need päris alla eurosed paketid ei ole mu meelest reaalsed, need peavad siis küll olema sellised, et sinna saab ainult sisse helistada…

P.S. kindlasti võib kuskil olla veel inimene, kes maksabsama asja eest, mis mina, hoopis 4 või 5 eurot. need hinnad on nii erinevad, nad saavad seal igasuguseid imesoodustusi teha. oleneb millal sa seda paketti tegema satud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Elisa, fikseeritud arve 20 eurot. Selle sees on 4 numbrit, kahel neist on mobiil-ID ja kahel on mobiilne 5-gigane internet ka, igaühel 1000 smsi ja nii palju tasuta kõneminuteid, et neid kunagi täis ei tule, ja omavahel nagunii on kõned-smsid tasuta. Ja, see arve sisaldab ka üht nutitelefoni. St pakkumine oli tookord (2015) selline, et koos selle paketiga tuli ka üks mingi täitsa kabe Samsung, see kajastub arvel 0-eurose järelmaksuna. Miinuseks on see, et paketis ei sisaldu MMSe. Ükskord mees saatis 3 foto ja see maksis umbes sama palju kui terve arve kokku. Edaspidi oleme targemad ja saadame fotosid läbi FB messengeri tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emal pakket 0.79. Saab helistada ja sõnumeid saata. Kui palju minuteid täpselt ei tea.
Enda perel pakett 6 numbrit 14.99 eur. 5.99 on mehe internet sellest, kõneaega ja SMS on nii palju, et kunagi ei lähe ligilähedalegi. (10000 minutit võib-olla äkki). Ülejäänud telefonid kasutavad kodus, koolis fifit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elisa, 4€, 1200 kõneminutit, 1200 sms-i ja 15Gb netti, lisaks sain tasuta telefoni. aga see on personaalne pakkumine kui üle tulin. enne maksin Tele2-s 10€ ja netti oli 2GB.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ikka väga kuri oma raha peale, et selliseid summasid ära annate.
Endal Elisa ja igakuine arve 0.78€.

Oluline on ju ka, mida arve sisaldab.

Meil on nt lapse arve 4€, selle eest on võrgusiseseid kõnesid 400 minutit, 400 smsi, internet. Omavahelised kõned ja smsid peres tasuta. Minu arve on 9€, selle eest on poole rohkem netti, kõneminuteid ja smse, lisaks välismaal kõned ja internet sama hinnaga nagu Eestis. Meil on Telia mobiilne elu tervel perel.

Tundub, et küsija pihta antakse rusikaga!
Näiteks pange perekond ja vanavanemad ühte gruppi ja küsige Elisast. Usun, et hämmastute.
Endal nö vanast ajast veel sama grupi peale piiramatu netiga leping, mida elu sees ei nõustu muutma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 20:38; 21.01 00:18; 22.01 17:24; 22.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil 4.98 isik ja nett 7.49 kõigi nelja peale. 400 sõnumit, 400 minutit kõneaega. Telia.
Elisat pole küsinud kuna Elisa levi pole meie maamajas absoluutselt.
Valin teenusepakkuja mitte hinna vaid selle järgi kas telefoniga ka helistada saab.Ja netti kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Telia võrk ja Diili pakett. Kuus maksan 4,25€ (fikseeritud pakett), selle hinna sees on kõned, smsid ja nett. Lisaks 1€ kuus mobiil-id eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Telia ja paketi hind 12.90.
Sisaldab mobiilset internetti, piiramatult kõned ja sõnumid igasse võrku Eestis, 100 kõneminutit ning 100 sõnumit EL-s.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elisa 1 eurone pakett on mul, 100 minutit kõneaega, 100 smsi, miski roaming ka, ilma netita.
Ma põhimõtteliselt ei lase enda telefoni enne netti panna, kui ma ilma selleta enam üldse hakkama ei saa. Aga siiamaani olen suurepäraselt saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu nimel on kaks numbrit, lapsel oli 8.99e (multi 2.0) eest 1 giga netti, sellest ei saa ju midagi, küsisime Elisast, nüüd on sõlmimisel leping 6e eest 30 giga netti+tasuta kõnesid ja sõnumeid rohkem, kui laps eales ära suudaks kulutada. mina jään esialgu tele2-e, vaatan levi pealt, kas tõmban ka minema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeem, no ma olen siis eriline laristaja.
Kahe numbri arve igakuiselt 40€.
Mõlemal numbril on Baltimaade pakett, kus on siis 5GB netti igal pool (ka välismaal: Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Norra, Taani), tasuta kõnesid EL-is, tasuta sõnumid, lisaks ühel numbril on mobiil-ID tasu ja veel iga kuu suudan mõned M-teenused kasutada nagu Eesti ekspressi kuupilet. Kuna olen pidevalt Norras-Rootsis, siis on mulle oluline, et saaksin tavahinnaga netti kasutada igal pool, lisaks tasuta kõned on ka kasuks.
Teenusepakkuja Tele2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah, ma maksan elisale iga kuu 45€. Selles hinnas siis netipulk+nett ja kõnepakett(minutid, smsid, nett) ja mobiil id mingisugune summa. Nüüd ma muidugi vähendasin nii netipulga netti kui kõnepaketti väiksemaks, kahju nii palju raha Elisale anda. Aga paketivahetuse eest suuremast väiksemaks maksan paketivahetustasu ka 10€ mõlema pealt. Niiet veebruaris näen ilusat arvet küll….

Krt, lhv krabab endale teistest pankadest pensionifonde, mõni operaator võiks ka häid odavaid pakkumisi teha….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ikka väga kuri oma raha peale, et selliseid summasid ära annate.
Endal Elisa ja igakuine arve 0.78€.

Oluline on ju ka, mida arve sisaldab.

Meil on nt lapse arve 4€, selle eest on võrgusiseseid kõnesid 400 minutit, 400 smsi, internet. Omavahelised kõned ja smsid peres tasuta. Minu arve on 9€, selle eest on poole rohkem netti, kõneminuteid ja smse, lisaks välismaal kõned ja internet sama hinnaga nagu Eestis. Meil on Telia mobiilne elu tervel perel.

Tundub, et küsija pihta antakse rusikaga!
Näiteks pange perekond ja vanavanemad ühte gruppi ja küsige Elisast. Usun, et hämmastute.
Endal nö vanast ajast veel sama grupi peale piiramatu netiga leping, mida elu sees ei nõustu muutma.

Kunagi huvi pärast käisime küsimas pakkumisi Elisast ja Tele2-st, ei olnud soodsamad. Teistega arvet kokku ei taha, ikka iga pere olgu oma arvega. Pealegi Telia võrgus on kõneminuteid meil piiramatult ja pea kõik, kellele rohkem helistame, on ka Telias. Telia pakkus äsja ka hea hinnaga telefoni- iphone5s oli 189€.

Mida teil see 78 senti sisaldab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 20:46; 21.01 12:49; 22.01 13:57; 22.01 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma olen üsna laisk olnud neid asju uurima, siis ilmselt maksan üle. Elisas on mingi pakett, kus on mobiilne internett, kõned, sõnumid – selline tavaline värk, igakuine arve on u 12-14 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

35€, mis sisaldab internetti nii Eestis kui ka Skandinaavias, kõned, smsid. Paketis on 3 numbrit – 1 minu ja 2 abikaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurat, iga nädal sama teema uuesti.

4 euri Telia, 1000 minutit, 1000 sms ja 5 GB netti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TELE2, nuti pakett mingi 5.99€ (oli kõige odavam kunagi), 100 SMSi, 5GB netti, minuteid ma ei mäleta (võib-olla polegi). SMSe ja interneti mahtu täis pole saanud. Arve üldjuhul olenevalt kuust kuni 6.70€

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:17; 21.01 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ikka väga kuri oma raha peale, et selliseid summasid ära annate.
Endal Elisa ja igakuine arve 0.78€.

Oluline on ju ka, mida arve sisaldab.

Meil on nt lapse arve 4€, selle eest on võrgusiseseid kõnesid 400 minutit, 400 smsi, internet. Omavahelised kõned ja smsid peres tasuta. Minu arve on 9€, selle eest on poole rohkem netti, kõneminuteid ja smse, lisaks välismaal kõned ja internet sama hinnaga nagu Eestis. Meil on Telia mobiilne elu tervel perel.

Tundub, et küsija pihta antakse rusikaga!
Näiteks pange perekond ja vanavanemad ühte gruppi ja küsige Elisast. Usun, et hämmastute.
Endal nö vanast ajast veel sama grupi peale piiramatu netiga leping, mida elu sees ei nõustu muutma.

Kunagi huvi pärast käisime küsimas pakkumisi Elisast ja Tele2-st, ei olnud soodsamad. Teistega arvet kokku ei taha, ikka iga pere olgu oma arvega. Pealegi Telia võrgus on kõneminuteid meil piiramatult ja pea kõik, kellele rohkem helistame, on ka Telias. Telia pakkus äsja ka hea hinnaga telefoni- iphone5s oli 189€.

Mida teil see 78 senti sisaldab?

Oo, räägi sellest IPhone’i pakkumisest. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:17; 21.01 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülejäänud telefonid kasutavad kodus, koolis fifit.

Fifi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ikka väga kuri oma raha peale, et selliseid summasid ära annate.
Endal Elisa ja igakuine arve 0.78€.

Oluline on ju ka, mida arve sisaldab.

Meil on nt lapse arve 4€, selle eest on võrgusiseseid kõnesid 400 minutit, 400 smsi, internet. Omavahelised kõned ja smsid peres tasuta. Minu arve on 9€, selle eest on poole rohkem netti, kõneminuteid ja smse, lisaks välismaal kõned ja internet sama hinnaga nagu Eestis. Meil on Telia mobiilne elu tervel perel.

Tundub, et küsija pihta antakse rusikaga!
Näiteks pange perekond ja vanavanemad ühte gruppi ja küsige Elisast. Usun, et hämmastute.
Endal nö vanast ajast veel sama grupi peale piiramatu netiga leping, mida elu sees ei nõustu muutma.

Kunagi huvi pärast käisime küsimas pakkumisi Elisast ja Tele2-st, ei olnud soodsamad. Teistega arvet kokku ei taha, ikka iga pere olgu oma arvega. Pealegi Telia võrgus on kõneminuteid meil piiramatult ja pea kõik, kellele rohkem helistame, on ka Telias. Telia pakkus äsja ka hea hinnaga telefoni- iphone5s oli 189€.

Mida teil see 78 senti sisaldab?

Oo, räägi sellest IPhone’i pakkumisest. ????

Ei olnud mingi letialune pakkumine 🙂 Telia Mobiilse elu paketiga liitudes sai valida uue telefoni (ma ei tea, milline see valik oli, meie soovisime Iphone 5 ning seda igatahes sai) müügihinnast veel 150 eurot soodsamalt. Kokku tuligi seega telefoni hinnaks 189 eurot. Mul tegelikult Telia liitumine oli juba enne, kasutasin seda sim kaarti ipadi sees, aga seal ei olnud mul kõned aktiveeritud, pakett oli ka mingi vana, mitte mobiilne elu, aga piisas täiesti ka sellest, ei pidanud uut numbrit või täiesti uut liitumist tegema. See oli detsembris, ei tea, kas praegu ka neil see kampaania veel kestab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 20:46; 21.01 12:49; 22.01 13:57; 22.01 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

surfasin just mõni päev tagasi tele2 lehel, et kas on millegi soodsama vastu vahetada ja no praegu pakutavatest pakettidest kõige lähedasem on veel kallim, 12,49.

Kodulehelt selliseid pakkumisi ei leiagi. Head pakkumised saadakse küsides, aga mitte esindusest letitöötajalt, vaid peakontorist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:


Mida teil see 78 senti sisaldab?

Mis mõttes, mida sisaldab: ühendust, kas siis kõnes, sms või neti kaudu.
Üks konks vist on: töötan ühes firmas, mis Elisale kohe väga meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 20:38; 21.01 00:18; 22.01 17:24; 22.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:


Mida teil see 78 senti sisaldab?

Mis mõttes, mida sisaldab: ühendust, kas siis kõnes, sms või neti kaudu.
Üks konks vist on: töötan ühes firmas, mis Elisale kohe väga meeldib.

No see on ju hoopis teine asi! Mul on ka venna ettevõttel äripakett, millel hoopis teised hinnad, aga see ei puutu ju üldse siia teemasse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 20:46; 21.01 12:49; 22.01 13:57; 22.01 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on ju hoopis teine asi! Mul on ka venna ettevõttel äripakett, millel hoopis teised hinnad, aga see ei puutu ju üldse siia teemasse.

Ei, number ei ole äriettevõtte nimel, siiski eraisikuna. Ei kuulu isegi ettevõtte juhtkonda, “tavaline” erispets.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 20:38; 21.01 00:18; 22.01 17:24; 22.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne oli Telia 4 eurot, nüüd Tele2, sest vajasin lapsele uut telefoni ja nad jagasid tasuta,maksan samuti 4 eurot (internet, kõned, sms-id).

vastavalt lepingule pean Tele 2 klient olema kahe aasta jooksul ja selle aja jooksul kuuarve on 4 eur. Kui kaks aastat möödub, siis võtan teiselt firmalt pakkumise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeme väikse statistika- kui suured on teie mobiiliarved igakuiselt? Palun pange summa, mis sisaldab vaid teenuseid,mitte telefoni või arvuti järelmaksu. Ja teenusepakkuja ka.
Miks küsin? Sest mõtlen, ehk tasuks kaaluda varianti kolida teise, soodsama operaatori juurde.
Mul on enda+lapse oma kokku tavaliselt ca 18-21EUR.Teenusepakkuja on Telia

fix hind, 5 numbrit+ nett 50gb igal numbril + 1000 tasuta sõnumit. Kokku 20 euri. Ei ole tele2

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 23:41; 22.01 23:43; 23.01 12:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mobiiliarved- kui suured keskmiselt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.