Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mobiiliarved- kui suured keskmiselt?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Mobiiliarved- kui suured keskmiselt?

Postitas:

ma ei ole kunagi aru saanud, kuidas saavad inimestel olla nii väiksed arved, nagu siit teemadest kogu aeg läbi käib – 2-4 eurot koos netiga. no nüüd on siis kellelgi lausa alla euro.

mul on jäänud mõne aasta tagusest ajast pakett, mida enam ei pakuta, tele2 nutipakett, kus sisuliselt piiramatud kõned ja sms-d ning 5 giga netti – 8,99. surfasin just mõni päev tagasi tele2 lehel, et kas on millegi soodsama vastu vahetada ja no praegu pakutavatest pakettidest kõige lähedasem on veel kallim, 12,49.

operaatorit vahetada ei taha, aga paremat hinda tahaks küll ???? tunnen ka ennast päris lollina.

kysi kõigilt teenusepakkujatel ja pakkumiste saamisel ytle neile ausalt mida konkurent pakub. Saadki 4 eurise hinna yhele numbrile

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 23:41; 22.01 23:43; 23.01 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu numbrid on ettevõtte all, seega maksan 18 eurot kahe numbri peale kokku. Seal siis piiramatu kõneaeg, 60 minutit Euroopa riigi piires kõnerändlust (hind ei muutu), 5GB netti (millest heal juhul poole ehk kasutan), tasuta SMSe jne. Hiljuti just käisid Elisa ja Telia kiibitsemas ja tulemus: 8.99 paketile samade parameetritega pakkus Telia 19,40 ja Elisa alla 11.90 ei suutnud ka pakkumist teha. Niipalju siis sellest, et ütle, palju konkurent pakub ja saad alla 🙂 Ka mees tõmmati hiljuti Teliast Tele2 – pakett eraisikule 5.99 ja tasuta telefon.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 08:43; 23.01 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15 – 20 €, peamiselt interneti eest, mul ei ole püsiühendust, sest elan sisuliselt kahes kohas (olen-ööbin paar päeva nädalas hetkel ratastoolis oleva sugulase juures). Seega jagan telefonist netti läpakasse, millega tööd teen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakkumised tuleb ikka meilile kysida, mitte leti taga uurida

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 23:41; 22.01 23:43; 23.01 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakkumised tuleb ikka meilile kysida, mitte leti taga uurida

Minu pakkumised ongi e-mailil 🙂 Elisa jonnis natuke, kuid saatis, Telia pani otse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 08:43; 23.01 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tele2
sain mingi sooduspakkumise (ainult kõned ja sõnumid, ei mignit andmepaketti) 2 eur kuus (vist 1000 minutit, üle selle tuleb juurde maksta aga raske on üle 1000 minuti kuus rääkida – see ju 16 tundi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurat, iga nädal sama teema uuesti.

4 euri Telia, 1000 minutit, 1000 sms ja 5 GB netti.

Kuidas on võimalik nii odavalt? Ma ei leidnud mingit võimalust sellise hinnaga paketti valida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:21; 23.01 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Diil, aga leping on tähtajaline 1 aastaks.
Kokku 11,98.
perepakett 3 numbrit, omavahel on kõned tasuta, igal numbril 180 minutit tasuta hinna sees olevat kõneaega ja kahel numbril 2×15 giga internetti. Sõnumeid tasuta ei ole kuna ei ole ka vajalikuks pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elisa, 4€, 1200 kõneminutit, 1200 sms-i ja 15Gb netti, lisaks sain tasuta telefoni.

Mul sama pakkumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tele2, mingi 6,16€ kuus, räägin väga palju.
gümnaasiumiealisel lapsel kaks tele2 kaarti telefonis, tavaliselt saab kord 6 kuu tagant talle mingi 3€ peale laetud, et kaartide kehtivusaega pikendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

U 11€. Telia. Kiire tasuta nett, mingi 1000 sõnumit vist tasuta. muid asju peast ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu numbrid on ettevõtte all, seega maksan 18 eurot kahe numbri peale kokku. Seal siis piiramatu kõneaeg, 60 minutit Euroopa riigi piires kõnerändlust (hind ei muutu), 5GB netti (millest heal juhul poole ehk kasutan), tasuta SMSe jne. Hiljuti just käisid Elisa ja Telia kiibitsemas ja tulemus: 8.99 paketile samade parameetritega pakkus Telia 19,40 ja Elisa alla 11.90 ei suutnud ka pakkumist teha. Niipalju siis sellest, et ütle, palju konkurent pakub ja saad alla Ka mees tõmmati hiljuti Teliast Tele2 – pakett eraisikule 5.99 ja tasuta telefon.

Nii odav? Olen ka ettevõtte all oma numbriga, ning 1 numbri tasu koos 5-se netiga ligi 30.-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telia, 4G 15giga netti, kõned ja smsid on üüratud nagu enamusel (midagi 1000 ühikut vmt), hind kokku 6.60.-. Telefoniteenused (kõned ja smsid) sellest on 0,996senti ja ülejäänud on netitasu.
Arved on üldiselt kokku siiski 15euri, kuna ostan mobiiliga mõned lotod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeme väikse statistika- kui suured on teie mobiiliarved igakuiselt? Palun pange summa, mis sisaldab vaid teenuseid,mitte telefoni või arvuti järelmaksu. Ja teenusepakkuja ka.
Miks küsin? Sest mõtlen, ehk tasuks kaaluda varianti kolida teise, soodsama operaatori juurde.
Mul on enda+lapse oma kokku tavaliselt ca 18-21EUR.Teenusepakkuja on Telia

fix hind, 5 numbrit+ nett 50gb igal numbril + 1000 tasuta sõnumit. Kokku 20 euri. Ei ole tele2

Ja olematud koneminutid siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tele2 ja arve keskmiselt 29 euri. Sellest telefoni järelmaks 3 euri ja sente. Välismaal ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

13+14+5+4 eurot – 4 inimese telefonid, neist kahes sisuliselt piiramatu 4G internet. Jah, on küll vaja nii palju internetti. Teenusepakkujaks Elisa. Vahetada ei saa, kuna kodus muud levi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mobiiliarved- kui suured keskmiselt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.