Esileht Beebi ja mitmikud Monitorid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Monitorid

Postitas:

Palun soovitage beebimonitore. Kindlasti peavad mõlemad pooled toimima akude/patareide peal mitte olema ainult juhtme otsas ning mida väiksemad seda parem. Videomonitori ei taha ja samuti pole olulised igasugu lisafunktsioonid (valgus, unelaulud vms).

Kasutamist leiaksid eelkõige vankris kui laps magab õues ja ise tahaks aias või toas toimetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juba 2 aastat samasugusel eesmärgil kasutusel sellised hästi lihtsad monitorid http://www.chicco.ee/productet/beebimonitorid-34/beebimonitor-527.html. Siiani töötavad väga hästi ja maksid veidi üle 30 euro.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on kõige olulisem ohutus, see tähendab, et kiirgaks võimalikult vähe. Sellepärast soovitatakse analoogmonitore (mitte digitaalseid), võimalikult väikese leviraadiusega ja selliseid, millel on häälaktiveerimise funktsioon (hakkab kiirgama alles siis, kui fikseerib hääle, mitte ei saada pidevat signaali). Muidugi on parem üldse mitte kasutada, aga ma tean küll, et vahel on see jälle üsna vajalik. Peaasi, et laps ei ole öösel teises toas sellise seadeldise pideva valve all, vaid see oleks hädajuhuks päevasel ajal paari tunni jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme üldse innovatiivsed. Meil on beebimonitori App ja see siis toimib üle koduse wifi. Ühe tahvli panen vankrisse ja teine on enda juures. Omavahel võib ühendada ka telefoni ja tahvli, telefoni ja telefoni jne. Kõige odavam lahendus on see samuti. App-i aastane kasutusõigus maksis minu meelest 3,29 euri. Monitorid maksavad hullu raha ikka, ei raatsinud raisata selle peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Monitorid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.