Esileht Ilu ja tervis Mooncup

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Mooncup

Postitas:

kuidas see hiina silikoon siis rohkem mürgine on kui euroopa silikoon? olen 100% veenudnud et femmed ja moonid tellivad reaalsuses oma kauba ka hiinast :D

ega asi ei olegi selles, kus neid toodetakse, vaid mis materjale kasutatakse. odavate koopiate koostist keegi sul ei kontrolli, kas vastab nõuetele või ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 16:04; 16.06 14:17; 23.03 21:16; 21.04 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on võrdlust ka kahe toote – mooncup ja femmecup vahel? Ilmselt on need siiski identsed tooted. Lihtsalt erinevate firmade omad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 22:56; 14.06 22:45; 14.06 23:06; 16.06 21:58; 21.04 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka omale selle ja ma nii õnnetu. Öeldi küll, et läheb 2-3 tsüklit aega, et selle kasutamine selgeks saada, aga ma olen nüüd miski 4-5 korda proovinud ja no ei saa. Nüüd isu juba läinud ja ei taha enam proovidagi 🙁

Mul on üldiselt kaks varianti, kui saan selle endale nii sisse, et see ei häiri, siis miskipärast ikkagi lekib ja kui selle topsi siis lõpuks välja võtan, siis see on tühi?! Kuidas see on võimalik, et mul see veri topsist mööda läheb? 😀
Ja teine variant, enamikul kordadel jääb see ots ikkagi kraapima (on täitsa ära lõigatud, aga siiski kraabib) ja siis on valus ja võtan kohe ära. Ma tihtipeale ei suuda teda nii sügavale lükata, et see ots kuhugi vastu ei hõõruks. Jah, ma tean, et ei peagi sügaval olema, aga see ots ei tohiks ikkagi kraapida mind.

Igal juhul jah, ma ei saa aru, mis ma valesti teen. Tampoonide kasutamine on pärast sünnitust kuidagi valus ja sidemed on lihtsalt nii ebameeldivad, aga no ei saa paika seda 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 15:13; 19.04 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cupi pikkus on 5mc (+2cm on saba, aga see maha lõigatud), see peaks ikka sulle ju sisse mahtuma. Ma pakun, et sa ei lükka seda küllalt kaugele sisse või ei voldi teda korralikult kokku enne sisestamist ja ta jääb kuidagi viltu- sellest siis veri voolab mööda ja cup on ise tühi. Ja mida ta täpselt kraabib?? https://www.youtube.com/watch?v=H_O-X9EQfRw

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 15:27; 19.04 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka omale selle ja ma nii õnnetu. Öeldi küll, et läheb 2-3 tsüklit aega, et selle kasutamine selgeks saada, aga ma olen nüüd miski 4-5 korda proovinud ja no ei saa. Nüüd isu juba läinud ja ei taha enam proovidagi ????

Mul on üldiselt kaks varianti, kui saan selle endale nii sisse, et see ei häiri, siis miskipärast ikkagi lekib ja kui selle topsi siis lõpuks välja võtan, siis see on tühi?! Kuidas see on võimalik, et mul see veri topsist mööda läheb? ????
Ja teine variant, enamikul kordadel jääb see ots ikkagi kraapima (on täitsa ära lõigatud, aga siiski kraabib) ja siis on valus ja võtan kohe ära. Ma tihtipeale ei suuda teda nii sügavale lükata, et see ots kuhugi vastu ei hõõruks. Jah, ma tean, et ei peagi sügaval olema, aga see ots ei tohiks ikkagi kraapida mind.

Igal juhul jah, ma ei saa aru, mis ma valesti teen. Tampoonide kasutamine on pärast sünnitust kuidagi valus ja sidemed on lihtsalt nii ebameeldivad, aga no ei saa paika seda ????

Sina teed valesti seda, et liiga sügavale paned. Sellel asjandusel see ots jääb pigem välja, mitte ei pane ei tea kuhu. Anum on nagu tupe ees kauss, madalamale paned kui tampooni. Ise tegin esimene kord sama vea. Kui ots puutub su kehaga kuidagi kokku ja kraabib, on liiga sügaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka Mooncup ei sobinud, voolas mööda kõik. Proovisin teisi ja Ruby cup on siiamaani kõige paremini sobinud. Mooncup ei läinud korralikult lahti ja sellepärast voolaski mööda. Rubyga seda probleemi pole olnud.

http://rubycup.com/

Meluna cupil on hästi väikse sabaga variante ka.

http://www.me-luna.eu/epages/63898218.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/63898218/Categories/MeLuna_Produkte/MeLuna_menstrual_cups

Proovi mõne teise tootja oma veel enne kui käega lööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 16:04; 16.06 14:17; 23.03 21:16; 21.04 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii madalal ta ju ikka ei pea olema, et ots tupest lausa väljas oleks? Siis ju on tunda teda. Ma nüüd olen saanud ta paremini sisse, enam ei ole tunda ja verd on topsis küll, aga endiselt pean ikkagi sidemeid ka kasutama, sest lekib.
Enam sügavamale ma ei suudakski teda vist panna ja kui panna madalamale, siis tunnen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 15:13; 19.04 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ta läheb ise sisestades kuidagi õigesse kohta, on mul siis eriti soodne kehaehitus või mis. Ots kindlasti väljas ei pea olema, kuid üsna tupeavaga tasa, mitte väga kaugel sees. Mõnikord voldib ta ennast sees plaksuga lahti ja see on veidi nõme tunne korraks, aga noh, ei midagi kohutavat. Ma olen juba unustanud tampoonid-sidemed ja muu jura, vahel sooduspakkumisi vaadates tuleb meede, et “ahah, ma enam seda ostma ei peagi” 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 15:27; 19.04 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka selle Femmecupi mingi aeg tagasi endale ja no tere tali, ma ei saanud seda sissegi. Lolli peaga ostsin selle suurema, sünnitanud naisele (mul kaks last), ja no ma ei tea, mismoodi seda üldse tuppe saada. Teen kõik juhendi järgi, lõdvestan jne, aga no ei saa sõrmi koos selle asjandusega sisse. Mul vist õmmeldi peale sünnitust midagi eriti kinni seal 😛

Nüüd aga lasin hoopis spiraali panna ja loodan, et päevad kaovad mingi aeg hoopis. Siiani üsna vererohked, igavene jama, eriti suvisemal ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 22:26; 21.04 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka omale selle ja ma nii õnnetu. Öeldi küll, et läheb 2-3 tsüklit aega, et selle kasutamine selgeks saada, aga ma olen nüüd miski 4-5 korda proovinud ja no ei saa. Nüüd isu juba läinud ja ei taha enam proovidagi ????

Mul on üldiselt kaks varianti, kui saan selle endale nii sisse, et see ei häiri, siis miskipärast ikkagi lekib ja kui selle topsi siis lõpuks välja võtan, siis see on tühi?! Kuidas see on võimalik, et mul see veri topsist mööda läheb? ????
Ja teine variant, enamikul kordadel jääb see ots ikkagi kraapima (on täitsa ära lõigatud, aga siiski kraabib) ja siis on valus ja võtan kohe ära. Ma tihtipeale ei suuda teda nii sügavale lükata, et see ots kuhugi vastu ei hõõruks. Jah, ma tean, et ei peagi sügaval olema, aga see ots ei tohiks ikkagi kraapida mind.

Igal juhul jah, ma ei saa aru, mis ma valesti teen. Tampoonide kasutamine on pärast sünnitust kuidagi valus ja sidemed on lihtsalt nii ebameeldivad, aga no ei saa paika seda ????

Noh, ehk sünnituses ongi põhiprobleem, kui sa ütled, et ka tampoonid on ebamugavad. Ju siis on sünnitusega muutunud seal allpool veidi, ehk ka õmblemise tõttu, nii et sul ongi ebamugav, kui midagi sisse topid omale ja peadki hoopis sidemete juurde jääma. Kes teab.
Ma olen ka mitu korda neid jutte siit lugedes mõelnud, et võiks omale soetada, aga pole siiani seda veel teinud, eelkõige sellepärast, et ma ei kujuta vähimalgi määral ette, mismoodi ma selle paigalduse ja väljavõtmisega toime tuleksin. Mul on ka selline “anatoomiline eripära”, et näiteks tampoone ma ka sisse ei saa lihtsalt, alati pean selili heitma ja tõesiselt lõdvestuma, muidu lihtsalt ei lähe sisse. Ma ei kujuta ette, et alati seda cup’i paigaldades alati selili pean viskama – siis pole ju võimalik kuskil kempsus lihtsalt seda tühjendada. Nii et ma pole julgenudki proovida.
Seda videot vaadates jääb küll mulje, et ükskõik, kuidas ma seda kokku voldin, jube suur jääb see ikkagi, ei tea, kuidas ma oma pisikesest august seda küll sisse suudan lükata… Tuleb vist algul kõige väiksemaga proovi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 10:32; 21.04 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahele viimasele vastan. Kui teil sealt “pisikesest august” mahub mehe asjandus sisse, siis mahub ka mooncup. Kokkupigistatuna on mooncup keskmise mehe riistast peenem.

See, millises asendis tampooni või mooncupi panna on ka pigem harjutamise ja katsetamise asi, mitte ei sõltu anatoomilisest eripärast. Kuna mooncupi paigaldamine on esimesi kordi suht ebamugav, siis tundubki, et ei lähe, ei mahu. Naiste jaoks, kes sealt alt poolt end puudutada kardavad ja häbenevad, eriti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 22:56; 14.06 22:45; 14.06 23:06; 16.06 21:58; 21.04 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahele viimasele vastan. Kui teil sealt “pisikesest august” mahub mehe asjandus sisse, siis mahub ka mooncup. Kokkupigistatuna on mooncup keskmise mehe riistast peenem.

See, millises asendis tampooni või mooncupi panna on ka pigem harjutamise ja katsetamise asi, mitte ei sõltu anatoomilisest eripärast. Kuna mooncupi paigaldamine on esimesi kordi suht ebamugav, siis tundubki, et ei lähe, ei mahu. Naiste jaoks, kes sealt alt poolt end puudutada kardavad ja häbenevad, eriti.

Jah, olen ka ise selle peale mõelnud, et kuidas on seks võimalik, aga näe, tampooni sama lihtsalt sisse ei saa. Ja olen sünnitanud naine. Olen neid tampoone küll ja küll ära nätserdanud proovimisega, aga vot ei õnnestu. Lihtsalt valus on, kui üritan suruda nt sedaviisi seistes nagu tampoonipakkide õpetustel kirjas on. Ja vaata, kui peenikesed on tampoonid, minu arvates isegi need Super+ pole nii suure läbimõõduga kui kokkusurutud cup, vähemalt selle järgi, mida ma seal videos näen või piltidel.
Muidugi, tampoonid on tegelikult sellised, kuidas öelda, kuivad ja ebamugavad, silikoonist cup ehk läheb libedamalt. Ilma proovimata muidugi ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 10:32; 21.04 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mehe asjandust ei hakka ju kohe sisse toppima, enne ikka eelmäng, mis on abiks. Muidu oleks ka valus loomulikult. Tampooni paigaldusega probleeme pole, aga selle toimingu juures ei pea näppe ka samal ajal sisse toppima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 22:26; 21.04 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mooncupiga ei pea ka näppe toppima ju? hoiad kinni ikka alt poolt ja enne võid vee või libestiga libedamaks ka teha. kuivalt ma seda kunagi endale sisse ei rammi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 16:04; 16.06 14:17; 23.03 21:16; 21.04 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui lekib, siis on tõenäoliselt viltu või pole korralikult avanenud.
teine variant on, et lihased ei ole piisavalt tugevad, sünnitanud naistel või see mure olla, siis ei teki õiget vaakumit. tasub proovida erinevaid tooteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Ilu ja tervis Mooncup

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.