Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mure

Postitas:

Tere!

Mul on mure. Me mehega tahame väga beebit, aga ma ei saa täpselt aru mis minuga toimub.
Nüüd viimasel ajal on olnud nii, et ennem päevi hakkab iiveldama. Varasemalt pole olnud.
Päevad ise algasid 1.aprill ja lõppesid 3.aprill ja siis jäi määrima kuni eilseni, aga see vist pidi normaslne olema.
Rinnad on peale päevi ikka valusad, varasemalt on alati ennem päevi valusad olnud ja see peaks täiesti normaalne olema, aga miks peale päevi valusad on?
Lisaks on rinnad rasked ja kõditavad aeg-ajalt
Kõhus aeg-ajalt tuikab ka valu.
Jalanumber on ka suuremaks läinud, kui enne oli 37, siis nüüd on 38.
Eile oli kehatemperatuur 37.1 aga täna hommikul kraad vähem. Sellest olen ka aru saanud, et peale päevi jääb kehatemperatuur mõneks ajaks püsima 37.1
Täna töö juures hakkas mul järsku nii palav oli selline tunbe nagu oleks palavik, aga kraadiklaas näitas endiselt 36.1
Ma olen arstile juba aja pannud, aga sinna läheb veel aega. Mõtlesin et uurin siit äkki on mõni targem ja teadjam.
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eheee libateema või mis 😀 Kellegil on vist igav olnud 😀

jalanumber on suuremaks läinud – diagnoos pardistumine
Töö juures palav, äkki palavik – palavikuga on tavaliselt külmavärinad – kõigusoojaloomastumine
Rinnad rasked – gravitatsioon
Kõhus aeg-ajalt tuikab ka valu – gaasid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No olgem ausad, keegi ei tea ju milles asi võib olla, kuid ok pakkumisi võib ikka teha. Kui Sa oled mõnda aega juba üritanud (mida ma ei tea, kas Teie olete), siis sa hakkadki ju koguaeg tähele panema igasugu muutusi oma kehas. Meie üritanud pea kaks aastat ja kui oma keha ei tunnetaks, siis arvaks koguaeg, et olen rase. Ajaga on aga kogemus tulnud. Näiteks panin tähele, et minul iiveldab igakord enne päevi ja vähemalt nädal jutti ikka, see vaid üks näide paljudest. Rinnad hakkasid varem valutama koheselt peale ov’d ja valutasid päeva alguseni välja, peale katkemist aga hakkavad valutama vahetult enne päevi ja valutavad kogu päevade aja ning siis veel mõned päevad peale ka.

Kui Sul hakkasid esimesel päevad ja endiselt määris eile, siis põhimõtteliselt ei olnud päevad veel läbi ju, vaid ikka kestsid. Minul samamoodi, et algul 1-4 päeva tuleb rohkem ja siis määrib ainult, kuid seda loetakse siiski veel päevadeks, kuni hetkeni mil määrimine lõppeb (viljatusravi arsti sõnad mulle). Ja kui alles lõppesid, siis võivad kõik need valud ka sellest olla. Kraadist ei saa midagi öelda, kuna see ei ole ju basaali mõõtmine, kui Sa ei tee seda koheselt(!) peale ärkamist ja suust või tupest. Ma ei saanud nüüd aru, kas rääkisid basaali mõõtmisest või niisama kraadimisest?

Tsüklihäired ma ei tea, kas sellised on. Mina usun, et ehk see ongi Sinu tavaline keha, kuid enne triibupüüdmist Sa ei tunnetanud teda ja nüüd alles paned tähele.

Muidugi on ka õhkõrn võimalus, et oled ikkagi rase, kuid seda ei oska keegi siin nkn öelda. Ma ei saagi täpselt Su jutust aru, et kas mitu tsüklit nii olnud või nüüd ainult sel tsüklil?

Ja no ma ei tea, selle jalanumbriga küll rasestumine ju seotud ei saa olla, kui see beebi just salaja Su sees juba kuid küpsenud ei ole 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triipe püüdes on oi kui lihtne end ise rasedaks mõelda. Ära piina ennast teadmatusega vaid tee test. Kui jalanumbri teema välja arvata oleks justkui minu kirjutatud 😀 Mul on ka viimaste tsüklite “trendiks” iiveldus alates ovulatsioonist kuni päevadeni välja. Välismaa foorumitest lugedes on nii mõnigi progesterooni tõusu suhtes ka tundlik ja see kutsub samasugust kerget iiveldust esile nagu rasedushormoonid. PMS ja varajase raseduse tunnused on kahjuks jah vastikult sarnased ja tekitavad valelootuseid. Eks anna teada, mis sulle arsti juures öeldakse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.