Esileht Ilu ja tervis Mure mehe tervise pärast

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mure mehe tervise pärast

Postitas:

Alustuseks pean ütlema, et olen hüpohondrik 🙁 Olen endale kujutanud ette sadu haigusi ja usun praegugi, et midagi siiski on minu tervisega valesti…. aga ainus asi, mis mind mõistusel hoiab on see ja oma hullematel hetkedel rahustan end maha sellega, et kui minuga midagi juhtub, siis jääb lastega ju nende isa ja nendega saab kõik korda – see on ainus, mis mind lohutab….

Nüüd aga käis mees kontrollis töötervishoiuarsti juures ja sai sealt teada, et vereproovis on leukotsüütide arv alumise normi peal. Kuna tal just oli kerge köha ja nohu, siis arst kirjutas selle viiruse arvele ning palus 6k pärast uut vereproovi andma. Muud proovid olid kõik korras.

Mina aga olen hullumas ega suuda kuidagi olla – mõistus saab aru, et küllap ongi mingi viirus aga süda ja emotsioonid on täiesti pöördes. Olen oma pooleaastasega kodus ja lahistan nutta… 🙁 Käin psühholoogil, kuid tema mind ei aita – mulle ei sobi soovitus, et ära mõtle sellele, ole üle 🙁

Pika jutu kokkuvõtteks – kui kõik ülejäänud analüüsid olid korras, siis kas on tõenäoline, et ikka on midagi hullu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjahhhh, milline elu raiskamine!

Kumba vastust sa sooviksid?
1) Tõenäoliselt on tegu viimases staadiumus maksavähiga.
2) Viirushaigustejärgselt on madal leukotsüütide arv üsna tavapärane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hingerahu tagasisaamiseks on väga lihtne kontroll:
järgmisel hommikul piilud teki alla, et kuidas mehel seis on. Kui ongi seis siis on kõik korras, isegi kui mehel on pissihäda.
Kui seisu pole siis mine uuri naabrinaiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui oli normi piires, siis millest paanika? vbl on see su mehe eripära. ega inimesed ei ole vabrikutoodang, et kõik peavad ühesuguste näitude sisse mahtuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesel on liiga hea elu, siis hakkab endale probleeme välja mõtlema. Sulle oleks ühte päris probleemi vaja, siis ununeks mehe leukotsüüdid paugupealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pika jutu kokkuvõtteks – kui kõik ülejäänud analüüsid olid korras, siis kas on tõenäoline, et ikka on midagi hullu?

Äärmiselt vähetõenäoline.
Aga sa ju ei usu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere….olen samasugune muretseja nagu sina… Eriti hulluks läks asi raseduse ajal ..ja kui laps oli 6 kuune, otsisin abi…Lõpuks sain diagnoosiks ärevushäire…psühholoog suunas psühhiaatri juurde ja tema kirjutas rohud. Ei hakanud rohte kergesüdamega võtma, tol ajal kartsin jubedaid kõrvalmõjusid. Arst kirjutas välja lahjad rohud…Sain abi, elu muutus lihtsamaks..ei muretsenud enam igapäev enda ja oma pere pärast( nii kerge oli olla, ka tuttavad märkasid muutust)….Nüüd olen neli kuud olnud ilma rohuta ja tunnen jälle kuidas enamus mu päevast kuulub muretsemisele…kardan haigusi, õnnetusi mis võivad mind ja mu lähedasi tabada, mõtlen reaalselt neid olukordi peas läbi nutt kurgus…siis vihastun enda peale,miks ometi pean mõtlema selliseid mõtteid….kardan nii väga kaotada inimesi keda armastan…

Usu see ei ole normaalne, uuri netist ärevushäirete kohta! Loodan, et saad abi..jube on elada päevast päeva kartes/muretsedes.

Saadan sulle pai!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega on tõenäoliselt kõik korras, sinuga aga mitte. Soovitan psühhiaatrit külastada – psühholoog kuulab, psühhiaater ravib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ülemuretsejad ei tea, et mõttejõud on tugev ja enda negatiivsusega, kui veel lausa korduvalt musti stsenaariume peas läbi ketrate, tõmbategi lõpuks selle kardetud jama endale või oma lähedastele kaela??? Te ju ise kutsutegi nii kõike halba oma ellu… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Mure mehe tervise pärast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.