Esileht Pereelu ja suhted Mure või mitte – aga imestan küll

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Mure või mitte – aga imestan küll

Postitas:

Sõbranna elab kokku mehega, kes eelmisest naisest lahutamata.
Juba kaks aastat, elab kokku sellise mehega.
Imestan, ega mõista. Sõbranna mehega teemat üles ei võta – ütleb, et ei taha torkida.
Mees on üsna vabakäigul, kohustusi sõbranna juures elamisel ei ole, aga pesu laseb pesta küll ja sööki teha. Mõnikord keerab kruvi ka seina.
Samas Facebookis on andmetes ikka eelmise naise abikaasa. Eelmisel naisel suhteseisu märgitud üldse pole. On vaid sellel mehel.

Mulle tundub, et sõbranna raiskab oma elu. Samas, pole ju minu asi õpetada eg atargutada kui kõik osapooled rahul on?
Sõbranna räägib küll, et plaanib ikka lapsi ka saada. Et ootab veel paar aastat, siis oleks õige aeg. Vanus pea 30. Ütleb, et mees on õige tema jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 14:19; 23.04 14:51; 23.04 15:03; 23.04 18:30; 23.04 19:59; 23.04 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teemaalgataja roll selles loos on…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 14:23; 23.04 15:13; 23.04 16:20; 23.04 18:14; 23.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teemaalgataja roll selles loos on…?

..ongi see, et ta on ise see sõbranna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa üldse aru, miks mõned naised on nõus armukesed olema. Eriti kui endal on tunded ja võtavad meest tõsiselt mitte niisama meelelahutusena. Aga näe, selliseid on. Samamoodi ei saa näiteks oma eksi uuest naisest aru, kes elab ühe mehega, aga väidetavalt armastavat mu eksi nii väga, et ajas meie suhte lõhki. Mine sa tea neid asju. Eks palju asju ole mängus, lollus, naiivsus, enese mitte väärtustamine, raha, vildakad väärtushinnangud jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:34; 23.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib karvane kahtlus, kas see “eksnaine” ikka ise ka teab, et ta eks on? Kui ei tea, siis on mehel natuke narr lahutust küsima hakata 🙂 äkki tema meelest käib mees lihtsalt “teises linnas tööl” jms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 14:46; 23.04 15:48; 24.04 07:27; 24.04 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks perekoolis on sageli nii, et hakatakse sind kas sõbrannaks või sõbranna meheks pidama. See selleks.
Mina sõbrannana näen, et inimene raiskab end mõttetu inimese peale. Aga ma ei saa talle öelda, sest minu roll on olla sõbranna, toetada ja mõista. Samas, tahaks öelda, et kuule, võta mõistus pähe. No vähemalt lase mehel siis eelmise elu otsad üheselt kokku võtta, et oleks ikka selge, kui tõsiselt sind võetakse. Aga tema ütleb, et ei torgi – et teab, et mees võtab teda tõsiselt. Et pole vaja pingeid ja nõudmisi, et armastab niigi. Nojah – äkki ongi siis nii, et mõni armastab nii palju, et on nõus ka sellega, kui teine pool end siduda ei taha.
Minu pähe see ei mahu – aga on siis selliseid inimesi või? Või salamisi ikka loodavad? Ja mis siis saab, kui lootus ei täitu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 14:19; 23.04 14:51; 23.04 15:03; 23.04 18:30; 23.04 19:59; 23.04 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib karvane kahtlus, kas see “eksnaine” ikka ise ka teab, et ta eks on? Kui ei tea, siis on mehel natuke narr lahutust küsima hakata ???? äkki tema meelest käib mees lihtsalt “teises linnas tööl” jms.

Eksnaine teab küll, et ta eksnaine on. Elab samas linnas. Mees elabki sõbranna juures. Kohtub nädalavahetustel lastega. Lapsi sõbrannale pole tutvustatud. Naisele ei meeldivat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 14:19; 23.04 14:51; 23.04 15:03; 23.04 18:30; 23.04 19:59; 23.04 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks perekoolis on sageli nii, et hakatakse sind kas sõbrannaks või sõbranna meheks pidama. See selleks.
Mina sõbrannana näen, et inimene raiskab end mõttetu inimese peale. Aga ma ei saa talle öelda, sest minu roll on olla sõbranna, toetada ja mõista. Samas, tahaks öelda, et kuule, võta mõistus pähe. No vähemalt lase mehel siis eelmise elu otsad üheselt kokku võtta, et oleks ikka selge, kui tõsiselt sind võetakse. Aga tema ütleb, et ei torgi – et teab, et mees võtab teda tõsiselt. Et pole vaja pingeid ja nõudmisi, et armastab niigi. Nojah – äkki ongi siis nii, et mõni armastab nii palju, et on nõus ka sellega, kui teine pool end siduda ei taha.
Minu pähe see ei mahu – aga on siis selliseid inimesi või? Või salamisi ikka loodavad? Ja mis siis saab, kui lootus ei täitu?

Aga mismoodi see teadmine selliste inimeste olemasolust sinu enda igapäevaelu kvaliteeti muudab? Annab se sinule ja su perele kuidagi maitsvama leiva, soojemad riided ja hubasema kodu? Kui jah siis kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 14:23; 23.04 15:13; 23.04 16:20; 23.04 18:14; 23.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las inimene kirjutab, mis mure teda vaevab, kasvõi mure sõbranna pärast. Foorum selleks ongi, et erinevaid teemasid arendada. Milleks sellised kommentaarid, et mis see sinu asi on, mis elu sõbranna elab. Ju siis on tema asi veidi ka, sest hea sõbranna kuulub ju tema elu juurde.
Käiakse teineteisel külas, räägitakse, jagatakse saladusi jne. Võib küll sõbranna pärast muret tunda, arvan ma.
Sõbrannale soovita võimalikult kaua ilma rasedaks jäämata selle mehega elada. Küll aeg annab arutust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu vanemad olid ametlikult abielus ligi kümme aastat peale lahkukolimist. lahutasid lõpuks, kui ema tahtis uuesti abielluda (olles eelnevalt uue abikaasaga juba 3-4 aastat koos elanud).

see võib muidugi olla erandjuhus, aga ka selliseid lugusid on – kus abielus ollakse, kuna pole vaevaks võetud ära lahutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan sinu murest aru ja selline poolkõva suhe ei rahuldaks mind ka. Isa käib laste juures, aga uut naist pole tutvustatudki, lahutust pole… huvitav, kas kellelegi tõesti tundub selline suhe tugev, kauakestev ja ihaldusväärne. Ja isegi kui see abielu fakt ei pruugi asjaosalistest kedagi morjendada (no lihtsalt ei viitsi sellega tegeleda), siis lastele tutvustamisest keeldumine jne annab juba nukrama pildi kokku. Mina ei pahandaks sõbranna peale, kui ta oma arvamust äriveeri avaldaks, ehk lööb siis pildi selgemaks, et kõrvaltvaataja pilgule ei tundugi asi nii roosiline ja mees nii Prints. Egas sõbranna pole tallalakkuja, kellel on lubatud ainult järele kiita, kui oled ennast tõestanud kui “heas ja halvas” ustav sõber, siis võetakse ka kriitikat tõsiselt. Iseasi, et tal pole kohustust seda järgida, aga mõtteaineks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 14:46; 23.04 15:48; 24.04 07:27; 24.04 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mismõttes raiskab? Kui muud meest pole, siis võib ka ütelda, et kasutab lihtsalt kohatäiteks ära. Võib-olla tema jaoks on see parem variant kui üksiolek. Kui soovib, saab veel lapsigi sellelt mehelt.

Minu vend elab oma naisest juba ca 15 aastat lahus, ametlik abielu lahutamata. Lahusvaraleping olemas. Aga nad juba sellises vanuses (60 kandis), et lapsi enam kellegiga juurde ilmselt ei saa.

Mulle kinnitab see ainult üht: abiellumine on mõttetu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mismoodi see teadmine selliste inimeste olemasolust sinu enda igapäevaelu kvaliteeti muudab? Annab se sinule ja su perele kuidagi maitsvama leiva, soojemad riided ja hubasema kodu? Kui jah siis kuidas?

Kui sul on õnn elada absoluutselt hoolimata mitte millestki peale iseenda pere peatoiduse ja ihukatte, siis on sul võib-olla vedanud. Ma ei tea, kas ma sellist vedu tahaksin iseendale, aga paganama kerge on sul elada küll, seda peab kadestama. Nagu loom – kui süüa on, siis on kõik korras. Ei sõpru, ei kolleege, ei tuttavaid, kelle elu vähimatki korda läheks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 16:06; 23.04 22:51; 24.04 20:28; 24.04 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka aru sellest, et inimesed elavad juba teist elu, kuid ikkagi veel abielus. Mul mees läks ka armukese juurde ning lahtutusest ei teinud mitte juttugi, kuid mina ise tahtsin väga lahutust. Ja on suht kindel ka see, et teise naisega abielus meest mina oma kodus ei magata. Lahutuse saab ühe kuuga st kui on suhe minuga, siis olgu ikka vaba mees.
Teemaalgataja, see on üks suht laisk ja kehv elukaaslane su sõbrannal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mismoodi see teadmine selliste inimeste olemasolust sinu enda igapäevaelu kvaliteeti muudab? Annab se sinule ja su perele kuidagi maitsvama leiva, soojemad riided ja hubasema kodu? Kui jah siis kuidas?

Kui sul on õnn elada absoluutselt hoolimata mitte millestki peale iseenda pere peatoiduse ja ihukatte, siis on sul võib-olla vedanud. Ma ei tea, kas ma sellist vedu tahaksin iseendale, aga paganama kerge on sul elada küll, seda peab kadestama. Nagu loom – kui süüa on, siis on kõik korras. Ei sõpru, ei kolleege, ei tuttavaid, kelle elu vähimatki korda läheks.

Et sellest perekooli teema teha a’la mulle ei mahu pähe jne? Siin teenapüstituses pole hoolimisega küll vähimatki pistmist! Kui sõbranna on teinud oma valikud, mis ei riiva kuidagi teemaalgataja enda valikuid, siis tõeline sõbranna aktsepteerib neid ja jääb oma sõbranna selja taha mis iganes ka ei juhtuks. Aga kohe kindlasti ei tule õige sõber või sõbranna kuhugi avalikku foorumisse, mis sest et anonüümsena, teemat tegema a’la “minu pähe see ei mahu – aga on siis selliseid inimesi või? Või salamisi ikka loodavad? Ja mis siis saab, kui lootus ei täitu?”! See siin on puhtal kujul ussitamise teema ja täpselt selliselt ma siin ka vastan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 14:23; 23.04 15:13; 23.04 16:20; 23.04 18:14; 23.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina tutvusin oma mehega oli ta samuti paberil veel abielus, kuigi kinnisvarad/kodud olid neil juba mitu aastat täiesti eraldi. Ei saanud ka absoluutselt aru miks niimoodi see viimane ots kokkutòmbamata jäi, mòlemil juba uued elud.
Noh, kui olime koos olnud nii 8-9 kuud, siis lahutas ära. Täiesti häbiväärne mu meelest. Ma polnud ise abielus olnud, seega imestasin, et kohe ei lahutatagi. Ise arvan küll, et kui suhe ikka sisuliselt igati läbi, siis tuleb lahutada. Ka siis kui uusi partnereid kohe polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teemaalgataja roll selles loos on…?

Ilmselt see eksnaine. Muidu poleks miski loogiline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 17:56; 23.04 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teemaalgataja roll selles loos on…?

Ilmselt see eksnaine. Muidu poleks miski loogiline.

Seda minagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 14:23; 23.04 15:13; 23.04 16:20; 23.04 18:14; 23.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksnaine muidugi. Kes muu.

Aga muidu. Et elame kõik ühes linnas, siis kõrvalt vaadates tundub eksnaine olevat üle saanud (kasvõi näiteks see, et FB-s enam abielus pole). Muidugi, ega sissepoole näe. Eksnaine on aktiivne ühiskondlikus elus, tantsib, laulab. Ei ole küll kursis kuidas tal suhete vallas seisud on. Kena näolapiga naisterahvas.

Kas mees tõesti lihtsalt soovib suhtes olla? Mingid varalised põhjused?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 14:19; 23.04 14:51; 23.04 15:03; 23.04 18:30; 23.04 19:59; 23.04 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult ei ole mure, vaid soov sõbrannat taga klatšida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 18:30; 24.04 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksnaine muidugi. Kes muu.

Aga muidu. Et elame kõik ühes linnas, siis kõrvalt vaadates tundub eksnaine olevat üle saanud (kasvõi näiteks see, et FB-s enam abielus pole). Muidugi, ega sissepoole näe. Eksnaine on aktiivne ühiskondlikus elus, tantsib, laulab. Ei ole küll kursis kuidas tal suhete vallas seisud on. Kena näolapiga naisterahvas.

Kas mees tõesti lihtsalt soovib suhtes olla? Mingid varalised põhjused?

Aga küsi temalt, meie siin ei tunne su eksmeest. Ja ju sa siis ikkagi ei ole üle saanud kui siia sellise teema teed. Pealegi tundub see teema nagu deja vú, nagu oleks mõni kuu tagasi siit midagi taolist juba lugenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 14:23; 23.04 15:13; 23.04 16:20; 23.04 18:14; 23.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealegi tundub see teema nagu deja vú, nagu oleks mõni kuu tagasi siit midagi taolist juba lugenud.

Eks sarnaseid “mu sõbrannal on mees, kes on sihuke ja sihuke, kuidas ta küll ei mõista, et mees armastab teist” teemasid on siin aeg ajalt ennegi olnud. Üks elu harilikke kolmnurki.

Eksnaine muidugi. Kes muu.

Keda sa lollitad, ausalt. Õpi enne valetama. Vaata oma postitusi – näiteks 15.03. Eksnaine teab küll, et ta eksnaine on. Elab samas linnas. Mees elabki sõbranna juures. Kohtub nädalavahetustel lastega. Lapsi sõbrannale pole tutvustatud. Naisele ei meeldivat. Eksnaise osa räägid teadvalt ja kindlas kõneviisis (“teab”). Mehe osa räägid ka kindlas kõneviisis (“kohtub”). Oma sõbranna (keda sa neist kolmest aga just kõige paremini peaksid tundma) osa räägid aga kaudses kõneviisis (“ei meeldivat”), mis tähistab eesti keeles kelleltki kolmandalt kuuldut.
Ühesõnaga – inimene, ära nüüd keeruta ja küsi otse, mis su küsimus on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 17:56; 23.04 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda sa lollitad, ausalt. Õpi enne valetama. Vaata oma postitusi – näiteks 15.03. Eksnaine teab küll, et ta eksnaine on. Elab samas linnas. Mees elabki sõbranna juures. Kohtub nädalavahetustel lastega. Lapsi sõbrannale pole tutvustatud. Naisele ei meeldivat. Eksnaise osa räägid teadvalt ja kindlas kõneviisis (“teab”). Mehe osa räägid ka kindlas kõneviisis (“kohtub”). Oma sõbranna (keda sa neist kolmest aga just kõige paremini peaksid tundma) osa räägid aga kaudses kõneviisis (“ei meeldivat”), mis tähistab eesti keeles kelleltki kolmandalt kuuldut.
Ühesõnaga – inimene, ära nüüd keeruta ja küsi otse, mis su küsimus on.

No vaatan oma postitusi.
Eksnaine TEAB, et on eksnaine. Kõik elavad samas linnas. MIna elan ka samas linnas. Võib öelda, et “terve” linn teab, et naine on eksnaine. No mina eeldan küll, et eks see naine teab ka. Meil siin pole teate Tallinn, kõik on ikka kõigi tuttavad.
Mees KOHTUB lastega. Jah. Olen linnas näinud meest lastega. Ju siis ikka kohtub.
Sõbranna ja lapsed ei kohtu, sest eksnaisele “EI MEELDIVAT”. Jah, ongi sõbranna väljend. Ei ole otse eksnaiselt kuuldud.

Mina tahaks, et sõbranna haiget ei saaks. Ju need teised osapooled on oma elus asjad paika pannud, mis oluline ja mis mitte. Kas siis eksnaine loodab midagi või ei looda, või loodab mees midagi või ei looda.
Juba teema alguses ütlesin, et ega torkida polegi midagi – kui sõbranna rahul, siis lihtsalt pole minu asi tema valikut arvustada. Loodan tõesti, et sõbranna haiget ei saa ning saab toreda elukaaslase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 14:19; 23.04 14:51; 23.04 15:03; 23.04 18:30; 23.04 19:59; 23.04 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan tõesti, et sõbranna haiget ei saa ning saab toreda elukaaslase.

Ja kui saabki haiget, mis seal ikka. Tavaline elu. Eks järgmine kord on siis targem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:34; 23.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ela oma elu!!!!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa üldse aru, miks mõned naised on nõus armukesed olema. Eriti kui endal on tunded ja võtavad meest tõsiselt mitte niisama meelelahutusena. Aga näe, selliseid on. Samamoodi ei saa näiteks oma eksi uuest naisest aru, kes elab ühe mehega, aga väidetavalt armastavat mu eksi nii väga, et ajas meie suhte lõhki. Mine sa tea neid asju. Eks palju asju ole mängus, lollus, naiivsus, enese mitte väärtustamine, raha, vildakad väärtushinnangud jne.

Hmm, kui su eks oli nõus olema suhtes naisele varumeheks, mitte sinu meheks, siis on siin mõtlemisainet pigem Sulle. Ja suhte keeras pekki ikka su eks, mitte see naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ela oma elu!!!!!!!

Sama soovitus.
Ära käi perekoolis teemasid kommenteerimas – ela oma elu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 14:19; 23.04 14:51; 23.04 15:03; 23.04 18:30; 23.04 19:59; 23.04 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minestage nüüd – ma elasin 10 aastat teise naisega abielus olnud mehega. Algul naine ei nõustunud lahutusega, hiljem oli nagu oli. Lahutasid kui naine hakkas uut last saama. Me oleme nüüd juba ka teise kümnendi koos elanud ja ilmselt jagub mõni kümnend veel.
Mõni sõbranna oli ka minu kooselu pärast rohkem mures kui ma ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 21:46; 24.04 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minestage nüüd – ma elasin 10 aastat teise naisega abielus olnud mehega. Algul naine ei nõustunud lahutusega, hiljem oli nagu oli. Lahutasid kui naine hakkas uut last saama. Me oleme nüüd juba ka teise kümnendi koos elanud ja ilmselt jagub mõni kümnend veel.
Mõni sõbranna oli ka minu kooselu pärast rohkem mures kui ma ise.

Jälle üks psühhopaat, kes ei saa aru, mida ta suust välja ajab.
Kuramuse kirev seltskond ümbritseb meid ikkagi, mida ei saaks muidu teada, kui perekooli ei oleks.
Ühesõnaga paar parajaid sai kokku. Kasvatate nüüd juba karja omasuguseid peale ka või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 16:06; 23.04 22:51; 24.04 20:28; 24.04 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jätkab ikka litsaka mulje.Moraalitu inimene peab ikka olema kes kibeleb uude suhtesse ise abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Mure või mitte – aga imestan küll

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.