Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mures, peale vahekord määrimine + purunenud kondoom

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mures, peale vahekord määrimine + purunenud kondoom

Postitas:

Tere. Ei oska oma teemat hetkel kuidagi alustada aga mure on suur. Paluks siis kohe mitte maatasa mind trampida.
Eile-täna oleks pidanud päevad hakkama aga mida pole, on päevad, isegi tunne puudub, et midagi toimuma hakkaks.
Vahekorras olime umbes OV ajal või natuke varem ( 1-3 päeva kõikumist) kuid peale vahekorda avastasime et kondoom on katki. Lisaks esines järmisel päeval määrimist / õrna-õrna veritsust.
Kardan uut rasedust tohutult, sest eelmisest on möödas kõiges 7 kuud ja uus rasedus ei tule mitte mingil juhul kõne alla ka ( ma ise ei ole valmis ja tunne et ka keha ei ole veel valmis ) . Kuna ma elan linnas 57 km ja ei olnud võimalus kohe ka apteeki tormata ei saanud ka SOS pilli võtta.
Plaanin küll testi teha, kuid kui see peaks osutuma positiivseks, siis kuidas ma edasi toimetama pean ? Kuhu pöörduma.
Olen praegu murest lõhkemas, ei oleks eales osanud arvata, et ma sellisesse olukorda võiksin üldse satutuda.

Palun mõistvat suhtumist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 15:51; 20.06 16:50; 22.06 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee rasedustest ja kui see on positiivne, siis pead otsustama, kas jätad lapse alles või teed aborti. Kui oled rase, siis naistearsti juurde. Sealt saad juhised, mida edasi tegema pead juhul, kui soovid aborti teha. Mina siiski ei soovita aborti teha, kui selleks pole väga väga mõjuvat põhjust. Kui keha poleks valmis, siis sa ei saaks rasestuda. Rasestumise tõenäosus ovulatsiooni ajal on 20%, kui keha on selleks valmis ja kõik on korras. Ovulatsiooni ajal võib esineda määrimist. Spermatosoidid elavad umbes 3 päeva. Mingi väike tõenäosus muidugi on, aga ära paanitse asjata, tee test.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:36; 20.06 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul paraku oli eelmine keiser, seega tervise mõttes ei tule see kindlasti kõnealla. Samamoodi ei julge ma 101% väita et majanduslikult oleks see hetkel võimalik ( majaehitus pooleli)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 15:51; 20.06 16:50; 22.06 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul paraku oli eelmine keiser, seega tervise mõttes ei tule see kindlasti kõnealla. Samamoodi ei julge ma 101% väita et majanduslikult oleks see hetkel võimalik ( majaehitus pooleli)

Kui majaehitus pooleli, siis see on ajutine nähtus ja näitab ka seda, et te pole just kõige vaesem perekond. Vabandage väljenduse eest, aga pole põhjus, et last ära tappa. No offence!

Minu teada keiser ei ole kuidagi takistuseks, ja viimase keisri ja uue raseduse vaheks on arstid soovitanud vähemalt 6 kuud (googlasin praegu ja leidsin teema, kus arst oli niimoodi vastanud inimesele, kes soovis uut last).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:36; 20.06 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul paraku oli eelmine keiser, seega tervise mõttes ei tule see kindlasti kõnealla. Samamoodi ei julge ma 101% väita et majanduslikult oleks see hetkel võimalik ( majaehitus pooleli)

Kui majaehitus pooleli, siis see on ajutine nähtus ja näitab ka seda, et te pole just kõige vaesem perekond. Vabandage väljenduse eest, aga pole põhjus, et last ära tappa. No offence!

Minu teada keiser ei ole kuidagi takistuseks, ja viimase keisri ja uue raseduse vaheks on arstid soovitanud vähemalt 6 kuud (googlasin praegu ja leidsin teema, kus arst oli niimoodi vastanud inimesele, kes soovis uut last).

See oli tõesti hea, majanduslikult pole võimalik? maja ehitamine pooleli!!
Üle 100% polegi vaja väita, et majandualikult hakkama saada, ka 50% olukoraga on juba võimalik asja kaaluda lapse sünnitamise poole.
Saaks aru, et viies laps!? Aga no ma ei tea siin küll lapse sünnitamis paanikaks põhjust ei peaks olema! Hiljem saate ise ka aru, et tore oli, et kaks last koos kasvada said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeks kõigepealt testi ja ootaks siiski pevi, enne kui paanikaosakond uksed pidulikult avab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 20:33; 29.06 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina arvan, et esmalt tee rasedustest ikka ja siis vaatad edasi. Võib-olla ei olegi põhjust paanikaks aga kui on, siis lähed arsti juurde ja arst juba oskab sulle paremini soovitada. Selles mõttes, et keiser ei ole otseselt näidustus abordiks, kuid jah, oleneb siiski ka sellest, kuidas sul keisrihaav on kokku kasvanud. Mina tean, et ei soovitata enne aastat rasestuda, kui on keisrilõige olnud, sest keisrihaav võib lahti rebeneda, kui liiga vara uuesti rasedaks jääda. Aga mine sa võta siis kinni. Ilmselt on kõik ka individuaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Käisin eile arsti juure korntollis, rasedust ei tuvastanud kuid limaskest on nii paks, et eeldavasti kohe peaks päevad hakkama. Kui hiljemalt 30-ks juuniks pole siiski hakanud, pean tagasi minema. Lisaks vaatas mu keisrihaava ja luges ka paranemisperioodi ning kuna mul esines palju tüsistusi siis soovitas vältida rasestumis lähima 6 kuu jooksul ja kui on soovi uuele lapsele siis turvalisuse mõttes lasta enne uuesti haava kontrollida.
Hetkel siis olen ootel, veidike rahulikum, kuid siiski ka veidike ärevil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.06 15:51; 20.06 16:50; 22.06 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsid ikka igaksjuhuks sos tableti ka valmis, kui peaks jälle purunemist juhuma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 13:53; 22.06 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tehti veretest ka, et rasedust tuvastada?
Mind huvitaks veel, et kus Eestis on selline koht, kus kahe apteegi vahe on 115 km?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 13:53; 22.06 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saanud on? Ja ehk kaalud sos pilli koju valmisostmist (kuigi tegelikult ma seda laksu ei soovitaks üldse), parem ikka kui 2 ndl paanikas elada. Ja kui ongi test positiivne, siis esimene kik on ikkagi naistearstile, seletab ohud ja saadab katkestamisele, kui vaja ja oled nii otsustanud. Loodan, et pääsed ainult ehmatusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 20:33; 29.06 11:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mures, peale vahekord määrimine + purunenud kondoom

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.