Esileht Ilu ja tervis Mustad juuksed heledaks?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mustad juuksed heledaks?

Postitas:

Olen aastaid värvinud oma juukseid tumepruuniks või mustaks. Kuna mul on tumedam nahk ja ka kulmud, ripsmed loomulikult väga tumedad, siis sobib see mulle väga hästi.
Nüüd on probleem aga selles, et juuksed on läinud peaaegu poolenisti halliks (olen 35-aastane) ja kui ma ei taha hall välja paista, siis tuleks juukseid peaaegu üle kahe nädala värvida (vähemalt).
Selline tihe värvimine, aga kohe üldse ei meeldi (rahaliselt ja ajaliselt ka).
Mõtlesin, et kergem oleks heledate juustega (triipudega), et siis ei oleks hall nii silmatorkav kui on tumeda värvi seest.
Kas keegi on sellise mustast heledaks protsessi läbi teinud? Kuidas on tulemused, kui kiiresti sai heledaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 15:59; 01.09 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul see just läbitud. 2 korda SYOSS blondeerijaga ja hele olengi, aga soovitada ei saa. Rikub juukseid, õnneks mul nagu midagi hullu ei juhtunud. Nüüd pesen pead kollast eemaldava shampooniga ja ilus hele on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen poolenisti halliks läinud blondiin ja ma ütlen sulle, et su plaan ei toimi. Hall on hall ja paistab ikka välja hall, mitte lihtsalt hele.

Mul on endal ka sügavalt kahju, et ma need aastad, mil oleks võinud oma loomuliku juuksevärviga ringi käia, “raisku” lasin. Nüüd on sundseis ja pean värvima. ja see pole üldse nii tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Esiteks, mustast heledaks saamine rikub juukseid, ükskõik kas teed seda ise või juuksuri juures järk-järgult triibutades, hea see ei ole. Teiseks, nõustun eelmise vastajaga, et ega selle halli osas erilist kasu ei oleks. Pigem on nii, et kui sul juba 2 nädalat pärast värvimist on tume niivõrd kulunud, et hall välja paistab, siis tuleks äkki üle vaadata, millega värvid (kas püsi- või poolpüsivärv, kvaliteetne värv või odav jama?) ja hooldusvahendid (värvikaitse¨ampoon ja -palsam).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 08:38; 01.09 12:01; 01.09 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Värv ei kulu ära, vaid väljakasvanud osa paistab silma.
Varem olid mul keskmisest tumedamad pruunid juuksed, siis ei paistnud väljakasv silma, nüüd on pooled nendest hallid. Selge see, et nüüd oleks nagu blond värvitud mustaks ja juuksekasv paistab välja.
Pidin heal juhul üle kuu aja värvima juukseid, lisasis läiget ja sära. Kuna mul on peanaha psoriaas, siis hoiab juustevärvimine ka seda haigust kontrolli all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 15:59; 01.09 10:46;
To report this post you need to login first.

Ok, sain valesti aru sellisel juhul. Võin rääkida oma kogemusest heledaks saamisel. Küsin, mis firma värviga oled seni mustaks värvinud? On olemas nn. leebed juuksevärvieemaldajad. Nt. siin müüakse: http://arangur.ee/juuksehooldus/pusivarvi-eemaldaja-juustelt ja Buduaaris mõned inimesed müüvad jne. Need ei tohiks juukseid kahjustada, aga ei pruugi kõiki värve eemaldada, eriti kui oled kaua mustaks värvinud. Minul ei mõjunud juuste sellele osale, mis oli Palette värviga värvitud, mujale mõjus päris hästi.
Triibutamise abil järk-järgult heledaks minemisega mul kahjuks kogemust pole, ei ole kunagi selleks kannatust olnud 🙂 Aga arvan, et kahe-kolme korraga peaks juba üsna hele olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 08:38; 01.09 12:01; 01.09 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan siiski järk järgult triibutamist.
Ise tehes on alati risk et siu juuksed on tundlikumad kui arvasid ja vaatad et teisel õnnestus ise kuid värieemaldiga võid sa väga hullusti kõrvetada oma juukseid ja tulemuseks murduvad need ja muutuvad nö heinaks… 🙁

Jah juuksuri juures triibutamine on küll tunduvalt kallim ja rikub seegi juukseid kuid ütlen et siiski ohutum kui ise seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ise tavalist värvieemaldajat kasutada (mis on sisuliselt blondeerija) loomulikult ei tasuks, see rikub juuksed kohutavalt ära. Need värvieemaldajad, millest mina rääkisin, toimivad hoopis teisiti. Juuste ära rikkumise ohtu nendega kindlasti pole, kuid ei pruugi lihtsalt nii tõhusad olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 08:38; 01.09 12:01; 01.09 12:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Mustad juuksed heledaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.