Esileht Koolilaps Muusikakeskkool

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Muusikakeskkool

Postitas:

Tere
Kas keegi võiks jagada kogemusi Tallinna Muusikakeskkooli osas. Eriti huvitab keskastme üldahariduslik tase. Eelnevatest postitustest olen aru saanud, et õhkkond koolis on väga hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 17:03; 21.08 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigieksamite tulemuste põhjal eelmisel aastal oli vabariigi 16., minu arvates see on väga hea. Ja nii palju, kui ma seal koolis lapsi kõrvalt näinud olen, omavahel suhtlemas nt, siis paistavad arukamad ja reserveeritumad kui keskmised noored.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad kõrge üldharidusliku tasemega kooli oma lapsele, siis muusikakeskkoolis on rõhk siiski muusikalistel ainetel. Kõik teised asjad on tagaplaanil. Olen ise selle kooli lõpetanud ja pidanud väga palju lisaks ise õppima pärast kooli juurde reaalaineid ja keeli, et üldse saada elus toime. Minust nimelt ei saanud muusikut, vaid astusin pärast muusikakeskkooli TTÜsse. Ja see oli alguses põrgu, sest keskkoolis olid kõik reaalained muusikakeskkoolis olematul tasemel. Muusikakeskkool on kool nendele, kes teavad väga kindlalt ja juba vara, et nende elu on seotud muusikaga ja just muusikast saab nende tulevane leiva teenimise allikas.

Samas ma kiidan seda kooli ikkagi. Ma olen saanud põhjaliku muusikahariduse ja muusikaarmastuse, mõistan muusikat, kuulan ise palju, mängin samuti oma lõbuks pea iga päev midagi. Veel olen saanud töötegemise ja keskendumisoskuse. Pilli õppimine on raske ja suur töö, et saada virtuoosiks, tuleb aastaid ja aastaid teha “musta tööd”. Kui ennast kõigis nendest heliredelitest jm harjutamisest läbi närid, siis oled saanud töötegemise oskused, mida on võimalik rakendada mistahes muul elualal. Sama on keskendumisega – pilliõppimine on suurepärane keskendumistreening ajule. Kui oled suutnud õppida mängima Bachi fuugasid, siis ei ole edaspidi mingi probleem ennast mistahes raske teema juures vaimselt mobiliseerida ja kontsentreeruda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu asjaliku vastuse eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 17:03; 21.08 13:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Muusikakeskkool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.