Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nahk korrast ära

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Nahk korrast ära

Postitas:

Olen aeg-ajalt sattunud lugema, et mõned lapseootel olijad kirjutavad et neil nahk super ilus.
Mul on rasedus alles suht alguses ( 2 kuud), aga no nahk on täitsa korrast ära. Eriti just ülaselg ja aeg-ajalt tuleb ka ettepoole rinna peale punne.
Selg on küll täiesti jube ja kannatab nii öelda mäda punnide all (punane punn ja valge täpp keskel). Täiesti masendav 🙁
Mingeid rohte ei julge ka määrida, sest äkki kahjustan last.
On siin teisi sama murega rasedaid veel? Millal teil see tagasi tõmbas või kas ja millega olukorda leevendasite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et ega seal muud teha polegi, kui oodata. Ma isegi ei mäleta mis hetkest, aga hakkasid tekkima seljale punnid.. no selline akne moodi asi, elus varem pole olnud, kestis see asi ikka mitu kuud. Hetkel olen lõpurase ja punnid seljalt on kadunud. Seega ma usun, et kui sul raseduse jooksul ära ei kao, siis pärast sünnitust kindlasti. Hormoonid möllavad lihtsalt, tuleb leppida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tütar viivat ema ilu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tütar viivat ema ilu

Ootan juba teist tütart ja ilu pole kuskile kadunud :D. Juuksed-küüned vohavad kasvada, nahk parem kui enne jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli esimese rasedusega kohutav akne näo peal. Isegi pubekana polnud sellist asja. Sellest jäid ka mõned armid. Teistega seda jama enam polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tütar viivat ema ilu

Ootan ka tütart, kolmas trimester, ja siiani on kogu raseduse vältel nahk nii näol kui kehal olnud just väga korras. Nagu üks eespool kommenteerija, pean samuti tunnistama, et nahk on palju kenam kui enne rasedust. Paistab, et hormoonide tegevus on inimestel ikka individuaalne ja erinevate tulemustega. Loodan, et teemaalgatajal läheb olukord varsti paremaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu näonahk on täiesti jube.. kord kestendab, siis punetab ja õhetab, samuti ajab ka sügelema.. 🙁 kole vaadata täitsa..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nahk korrast ära

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.