Esileht Pereelu ja suhted Naine teatas, et ostab vibraatori

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Naine teatas, et ostab vibraatori

Postitas:

Abielus oleme olnud 9a, koos kokku vast paar aastat juurde. 1 laps, pubekas veel pole.

Kas peaksin millegi suhtes tähelepanelik olema või on see normaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh asja võib mitmeti võtta.
Vibraatori pakutav orgasm ei ole võrreldav mehe poolt pakutavaga.
Mehe poolt antud orgasm ei ole alati seee kõige parem.
Vibraatoriga on kvaliteet alati sama, kui sa ise jus
Jamas seisus ei ole.
Hea vibra maksab korralikult ja neid võiks olla mitu.
Neid võiks kasutada koos mehega aga paljud mehed
Solvuvad selle peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline on, et bioloogilist ei osta.
Teiseks, minge kaasa ja võtke mõõdulint ühes: liiga väikest ei tohi ka osta.
Kolmandaks: teil hakkab ju sel ajal igav, minge võtke õlled ka juba ühtlasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme mees oled, minu mees ostis ise mulle vibraatori.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ostis ka mulle vibraatori, aga pingutas natuke üle suurusega. Nii et ka liiga suurt ei tohi osta.

Kas reisid muidu palu ilma naiseta? Sel juhul mina probleemi ei näeks. Kui oled aga naise jaoks kogu aeg olemas, siis hakkaks mul väike häirekell tööle küll.

Aga võibolla et naine tahab hoopis kolmekat teha või seda riista sinu peal katsetada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ostis ka mulle vibraatori, aga pingutas natuke üle suurusega. Nii et ka liiga suurt ei tohi osta.

Kas reisid muidu palu ilma naiseta? Sel juhul mina probleemi ei näeks. Kui oled aga naise jaoks kogu aeg olemas, siis hakkaks mul väike häirekell tööle küll.

Aga võibolla et naine tahab hoopis kolmekat teha või seda riista sinu peal katsetada ????

Väga nunnu mõtteviis 🙂 Like me.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus oleme olnud 9a, koos kokku vast paar aastat juurde. 1 laps, pubekas veel pole.

Kas peaksin millegi suhtes tähelepanelik olema või on see normaalne?

nüüd sa võid endale armukese sebida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui naine seda sulle ütles, siis äkki soovib ta seda sinuga koos proovida. kui sulle see mõte ei meeldi siis pead tegema nii, et naine selle vibraatori ära unustaks. muidu võib juhtuda, et peale vibraatorit tuleb juba keegi muu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sa peaksid millegi suhtes tähelepanelik olema. Et kui naine tahab sinuga koos uusi asju (näiteks vibraatorit) proovida, siis ole avatud ja mine mänguga kaasa. Elavdab teie sekselu. Ja et see initsaitiiv naiselt tuleb, on ju ainult tervitatav.

Võid mudugi ka jonnima hakata, patsi loopida, et imelik on vibraator vodisse kaaslaseks võtta. Tulemuseks on see, et naine su juurde enam oma ettepanekutega ei tule. Ja varem või hiljem on teie voodielu omadega metsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vast oled liiga kiire mees voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust oleneb kõik ainult sellest, kuidas ja mis tooniga ta seda sulle teatas. Kui kuidagi nipsakalt ja sooviga sulle ära panna, no siis on asi halb. Kui kuidagi ääri-veeri või pinda kompides, st teie ühiseks mänguasjaks, siis võtke vibraator endaga kolmandaks voodisse kaasa, ega see ei tähenda, et naine kuskil salaja end rahuldama peaks, vibraator võib olla eelmängu või seksi loomulik osa. Mulle kinkis mees ise vibraatoori, ma ütleks, et üks tema parimatest kinkidest 😀 Aeg-ajalt ikka võtame sahtlist välja ja võimalusi, kuidas mehega koos sellega seksi natuke vaheldust tuua on väga palju, rääkimata sellest, et kui tahaks lihtsalt end maha laadida, siis saab kiire ja korraliku orgasmi. Seksi ei peaks väga kramplikult suhtuma ja meil on küll nii, et mida aasta edasi seda vabamad oleme ja suuremat naudingut üksteisele suudame pakkuda, kuna tead partnerit paremini ja need õiged “nupukesed” on teada. (Koos oleme 10 a, abielus, lapsed, aga tõesti, minu jaoks vähemalt läheb seks oma mehega iga aastaga paremaks ja ilmselt ongi seal osa ka selles, et ei pea aastaid ühte rada sammuma, vaid ka pikaajalise partneriga saab seksis ikka ja jälle midagi uut leida.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Naine teatas, et ostab vibraatori

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.