Esileht Beebi ja mitmikud näpud silma

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: näpud silma

Postitas:

Minu 7-kuune beebi tirib mind juustest, näpistab näost ja igalt poolt mujalt, torkab sõrmi mulle silma, ninna ja suhu. Tema arust on see lõbus. Öelge, kas see on mingi etapp, mis mingi hetk möödub? Kui jah, siis millal? Või kuidas teda õpetada, et mul on valus ja nii ei tohiks teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti loomulik. Kusjuures temale ongi ju naljakas – sa ju reageerid. Ükskõik siis kuidas. Minu ühele lapsele ja ka vennatütrele meeldis mingi aeg nt näod vastamisi olles peaga vastu teise inimese nägu lüüa. Ise haiget ei saanud, aga ma oleks korra hambad kaotanud ja valu oli mitu päeva väga tugev. Laps aga ainult naeris…
Mul praegu 2-aastane, õpib rääkima. Õpime näo osi. Silma puhul on ettevaatlik nüüd juba, aga enne torkis ka hea meelega. Küll aga meeldib talle siiani nina puhul näpp teise inimese ninaauku toppida. Mina silitan nina ja ütlen nina, tema ütleb ka ja näpp ninna! Vastik on.
Varsti hakkab ta sul veel igasugu veidrusi tegema, sh nt hammustama või süles olles peaga lööma. Alati keela ja ütle resoluutselt ai-ai! Rohkem pole vaja seletada. Ma ei hellitaks lootusi, et aastane enam haiget ei tee. Hammustamiseperiood oli mu vanemal lapsel hoopis sõimerühmas, 2,5a-lt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul on vedanud, kui alles 7-kuuselt hakkas nii tegema! Esimene laps kiskus mul 5-kuuselt pidevat tukka, nii et kasvatasingi mõneks ajaks välja – kinnitasin aga klambriga lagipähe.

Teine on 4-kuune ja pidevalt üritab kulmudest kinni haarata, mis paratamatult lõpeb näpud silmas. No ja nina. Ja juukse donküll patsis, aga ta suudab süles olles haaratu just seda osa juustest, mis jääb patsikummist peanahapoole :S

vanem tütar on praegu 2a4k ja juuste-etapp polegi möödunud. Jah, ta päris kaootiliselt ei sikuta neid, vaid nüüd meeldib talle neid kammida (veel paar kuud tagasi kammis neid risti, nüüd juba õigesti). Meeldib neid niisama näppida, hommikuit kaissu tulles,kui juhtun seljaga tema poole magama, siis ka ikka pistab oma käed mulle juustesse jne. Tal vist mingi kerge fetiš … 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära lase endale haiget teha, oleks korrektne vastus.

aga loen et teile see sadomaso värk meeldibki, laske aga edasi täiskäigul oma kakutud tukkade ja hammustet ninadega,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud näpud silma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.