Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nendele kellel nö “seletamatu viljatus”

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Nendele kellel nö “seletamatu viljatus”

Postitas:

Tere,

Räägin hästi lühidalt enda loo. Äkki on kellelegi abi.
Alustasin triipude püüdmist kaks aastat tagasi. Esimene pool aastat möödus ilma triipude püüdmisele liigselt mõtlemata, ilma igasuguse nö “triibupüüdmist segava stressita”. Järgnes aasta tõsisemat üritamist, mille järel pöördusime viljatuskliinikusse. Viljatuskliinikust saadeti mind diagnostilisele laparoskoopiale, et kontrollida munajuhade läbitavust jms. Operatsioonil diagnoositi mul esimese astme endometrioos ning üks väike endometrioosi kolle emakalt eemaldati ja teine kõrvetati. Viljatusravi arsti poolseks diagnoosiks jäi endiselt “seletamatu viljatus”, kuna endometrioos oli niivõrd väike ning mehe testid olid samuti korras. Soovitas tungivalt jätkata IVF-iga.

Pärast operatsioonile järgnenud kolme negatiivset testi alustasime mehega mõlemad nõelravi(noelravi.ee). Alguses käisime lausa kolm korda nädalas, saime kaasa toidulisandid ning korrigeerisin toitumist vastavalt nõelravi arsti nõuannetele. Minu suureks üllatuseks saime esimese tsükliga triibud!

Sellest loost võib teha erinevaid järeldusi, aga mina soovitaksin nõelravi proovida. Eriti neil, kellel käed ja jalad külmetavad (“külm emakas”) ning tunnevad, et tervis ei ole päris 100%.

Soovin kõigile edu ja tunnen teile kaasa iga korra eest kui kuulete nõuannet “küll need triibud tulevad, kui sa nendele ei mõtle!”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see seletamatu viljatus mingis uuringutejärgus mingi põhjuse ikka leiab. Meie saima ka alguses diagnoosi “seletamatu viljatus”, aga pärast sperma-, hormoonanalüüse, põletike ja bakterite analüüse, LAP-d võis juba arst kirja panna, et põhjus oli minu ummistunud munajuhades. Kui põhjus teada, siis saab juba õige lahenduse leida, meil on tänu sellele nüüd kaks toredat last peres.

Oluline on tõesti kuskilt alustada, st teha see esimene samm viljatusraviarsti juurde, mitte jääda ootama, et ükskord ikka õnnestub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triipude saamise pubul! 🙂
Küsiks veidi detailsemalt nõelravi kohta.
Kelle juures käisite ja kuidas ta inimesena oli? Kas valisite mitme spetsialisti vahel? Kui jah siis mille alusel valiku tegite?
Kas käisite mehega samal ajal seanssidel või eri aegadel?
Kuidas ta määratles, et millest organismis puudus on?
Milliseid konkreetseid muudatusi tegite toidusedelis ja mida ta teile juurde määras toidulisandiks?
Mis oli seansi hind?
Kas on kindlasti vajalik et mõlemad partnerid käiksid seanssidel (olen kuulnud, et viljakuse tõstmiseks käivad peamiselt nõelravis naised)?
Tänan juba ette vastamast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muideks väga paljud rasestuvadki ca poole aasta jooksul peale LAp operatsiooni kui seal endo kolded eemaldatakse..mul mitu tuttavat samamoodi..niiet ei saa väita kindlalt siin, et õnnestus tänu nõelravile just..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just! Oluline on uurida, aga paraku saavad arstid kontrollida ainult väga väikest osa. Meie jaoks olid nö uuringud lõppenud ja suunati kunstlikule viljastamisele. Seda ilma diagnoosita, sest ovulatsioon toimus, munajuhad olid avatud jne. Kui on probleem nt munarakkude kvaliteedis, siis see avastatakse alles kunstliku viljastamise käigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuseks Viki85le: täiesti nõus sinuga, et endometrioosi eemaldamine võis ainukesena rolli mängida! Põhjus miks ma nõelravist rääkida tahtsin on aga see, et viljatusravi arst ei andnud meile lootust, et peale laparoskoopiat rasestumise tõenäosus suureneb, vaid suunas meid kunstlikule viljastamisele. Enne IVFi tahtsin ma ära proovida kõik võimalikud variandid, äkki on keegi veel samas olukorras… Mujal maailmas kasutavad mõned viljatuskliinikud IVFi protseduuriga paralleelselt nõrlravi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triipude saamise pubul! ????
Küsiks veidi detailsemalt nõelravi kohta.
Kelle juures käisite ja kuidas ta inimesena oli? Kas valisite mitme spetsialisti vahel? Kui jah siis mille alusel valiku tegite?
Kas käisite mehega samal ajal seanssidel või eri aegadel?
Kuidas ta määratles, et millest organismis puudus on?
Milliseid konkreetseid muudatusi tegite toidusedelis ja mida ta teile juurde määras toidulisandiks?
Mis oli seansi hind?
Kas on kindlasti vajalik et mõlemad partnerid käiksid seanssidel (olen kuulnud, et viljakuse tõstmiseks käivad peamiselt nõelravis naised)?
Tänan juba ette vastamast!

Aitäh:)
Üritasime kõigepealt saada nõelravi aega hiina meditsiini keskusesse, aga paluti helistada kolme kuu pärast. Nõelravi.ee’st saime aga kohe aja. Seal võtab patsiente vastu nõelravi arst Malle Lillenberg koos oma arstist abikaasaga. Inimestena olid mõlemad väga meeldivad. Keeruline oli see, et palju nad muidugi ei seleta, mida nad täpselt teevad. Proovisime lihtsalt usaldada.

Esimese korra käisime mehega koos, aga edaspidi ikka nii nagu kummalgi ajaliselt mugavam.

Eks ikka ise tuleb rääkida, mis mured on. Hiina meditsiinis saadakse palju infot inimese keelelt ja pulssi mõõdetakse. Arst palus eelnevalt meili teel saata ka kõik tehtud uuringud.

Kuna minu käed ja jalad külmetavad jne, siis pidin vältima nö külmade toiduainete söömist (googelda cold foods in chinese medicine). Toidulisandid…no ütleme nii, et mul pole õrna aimugi, mida need täpselt sisaldasid!

Seansi hind oli 30 eurot.

Meie läksime mehega ise koos, sest polnud põhjust arvata, et ühel on midagi rohkem viga kui teisel. Nõelravi arst vaatas mehe analüüsid üle ning kuigi need oli tunnisatatud väga heaks, siis arvas ta, et alati saab veel paremini.

See on korralik aja ja raha kulu, aga kui järgmine võimalus on IVF, siis on minu meelest seda väärt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikalt on teised siin pidanud laparoskoopiale saamiseks järjekorras olema?

Tartus on meeletult pikk (9 kuud) järjekord. Varem sai Fertilitases või Elites ka raha eest ja praktiliselt järjekorrata lap-i ära teha ning plaanidega edasi minna aga Haigekassa muutis tervishoiuteenuste rahastamist halvemaks ja nüüd see võimalus puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oma raha eest siis pole mingit tähtsust haigekassast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikalt on teised siin pidanud laparoskoopiale saamiseks järjekorras olema?

Tartus on meeletult pikk (9 kuud) järjekord. Varem sai Fertilitases või Elites ka raha eest ja praktiliselt järjekorrata lap-i ära teha ning plaanidega edasi minna aga Haigekassa muutis tervishoiuteenuste rahastamist halvemaks ja nüüd see võimalus puudub.

Mina sain Fertilitasse kohe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nendele kellel nö “seletamatu viljatus”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.