Esileht Imetamine Nibuneedid, rasedus ja imetamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Nibuneedid, rasedus ja imetamine

Postitas:

Tere,
ei oska kuskile mujale pòörduda aga kas kellegil on kogemusi nibuneetidega ja rasedusega. Olen internetist uurinud ja kõike aga tahaks päris inimestelt kogemusi kuulda otse. Hetkel olen 13nädalat rase ja nibud on päris valusad, eeldan et see on neetidest. Needid on olnud aasta aega. Küsimused ongi siis kas on probleeme olnud kellegil veel raseduse ajal ja/või imetamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee, aga kuidas sa ette kujutad, et laps imeb rinda, kui sul neet ees? Kas sa ei arva, et ta ei oska imeda + neet võib haiget teha+ kui hambad hakkavad tulema, lõhub hambad ära?

ITK-s on ka imetamise nõustajad olemas, võid neilt uurida, kas nad oskavad asjast arvata, aga imetamist ma küll koos neediga ette ei kujuta 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valu mõttes võid ju needi ära võtta, aga ma usun, et tegeliku probleem alles ilmneb siis, kui imetama hakkad. Mõni juha võib olla läbi torgatud ja kinni kasvanud ja sedasi võib juhtuda, et mõnest rinnasagarast ei pääse piim välja ja tekib piimapais ning põletik. Sellisel juhul tuleb imetamine lihtsalt ära lõpetada. Ega sa neediga nagunii ei imeta ja kui kardad, et neediauk kinni kasvab, siis pead nagunii valima, kas imetamine või neet. Mina muidugi enam ei saa aru, mis point sellel needil üldse on, kuigi ise tahtsin ka noores eas panna. Nüüd tänan õnne, et ei julgenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

needid imetamise ajal ikka välja. Nii palju olen uurinud ja teada saanud aga lihtsalt kogemusi olen tahtnud kuulda. Praeguseks olen needid välja võtnud ja kasvavad kinni. Hetkel saan ainult loota et midagi kinni pole kasvanud jne. Eks näis. Nõustaja juurde ilmselt pöördun ka siis et mis tema mulle rääkida oskab.
Ei osanud arvata et nüüd lapse saan. Ma olen õnnelik et see juhtus aga muret on palju, kas see otsus needistada nüüd takistab mul lapse imetamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Nibuneedid, rasedus ja imetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.