Esileht Väikelaps Nii vajan puhkust lapse kõrvalt

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Nii vajan puhkust lapse kõrvalt

Postitas:

Tahaks minna igale poole aga ei saa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks minna igale poole aga ei saa

Sekundeerin.
Aga noh, päeva lõpuks on neist ju rõõmu ikka rohkem. 🙂 Vähemalt sellega ma end lohutan. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ei saa? Alati saab.
Hakkasin just õhtuti trennis käima, energiat on palju rohkem ja tuju parem 🙂
Laps on 1a10k.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seep see ongi, et ei saa, kui sa abi ei palu. Kui mees on nõus sul paar tundi hoidma nädalas, kasvõi lapse uneajal, päeval, käi kinoski ära, või poes või jaluta mere ääres. Tuled tagasi hoopis teise inimesena, usu mind.
Hiljem saad juba koos lapsega palju käia ja see on nii äge, kui ta seletab 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh, mul on siin lisaks 2,5aastasele üks peagi 6-kuune, kes ei võta pudelit. Seega pole isegi sellest kasu, et mees on valmis üksi lastega toimetama 🙁

Tegime juba püreedega algust, et mees saaks midagi anda sel ajal, kui trennis olen kord nädalas. Aga portsud kasvavad ju aeglaselt. Õnneks tal päris põhimõtteliset vastumeelsust pole nagu esimesel lapsel 😀 Ootan kannatamatult, millal ta istuma hakkab, et sisi kohe tassist joomist õpetad a- äkki on niimoodi nõus natukene oma pisikese püreeportsu kõrvale ka piimasegu jooma, et saaksin vähemalt rahulikult endale riideid ostmas käia, ilma et peaksin koguaeg kella vaatama, et õigeks ajaks koju jõuda 😀

Õhtuti sõbrannade sünnipäevadel käimisest vaid unistan….nad kõik alustavad ka nii hilja, oleks sisi et kell 17, võtaks pisema beebi kaasa, aga ei, ikka kell 19-20 alustavad 😀 no ma saan aru, nemad on tööl reedel ju ja ei saa elada oma elu graafiku minu järgi 😀

Aga kergelt kõrvalejäetuse tunne tekib…natuke veel ära kannatada, maksimaalselt pool aastat ehk….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal on nii palju siin PK teemasid, kus emad kurdavad labipolemist ja suurt vasimust ja vajaksid rohkem oma aega. Mulle tundub, et enamus mehed ei panusta vordselt vaikelastega tegelmisse sest see ON JU NAISTE TOO. Oeh. Ise suht samas olukorras kuigi vanem laps on juba asjalik, saab kohe 5 aastaseks aga pisem samuti alles beebi. Minu mees samasugune, kes ei panusta just palju laste kasvatamisse sest tal on vaga pingeline too ja pikad paevad ja tihti jouab koju alles siis kui lapsed juba magama lahevad. Suuremaga veel asjatab vahel aga beebi on taiesti minu rida. Vahel tundub, et talle ei joua kohale, et paev labi lastega tegelemine on sama vasitav kui see too, mida tema teeb. Onneks me leidsime lahenduse lapsehoidja naol. Mees ise tunnistas, et tal pole jaksu ohtuti lastega majandada ja ta naeb, et ma olen vaga vasinud ja vottis lapsehoida, kes kaib mul 3 x nadalas abis umbes 4-5 h korraga ja selle ajaga siis teen, mida ise tahan. Saan rahulikult poes kaia, trennis jne. Naised kusige abi, kas vanavanemad, paluge mehel rohkem aidata voi siis leidke lapsehoidja. Labipolemine on nii kerge tulema, tean omast kaest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle mingi hala. Miks te teete neid lapsi kui niiii ruttu vaja neist juba “puhata”??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees tegeleb küll lapsega palju, on ka öelnud, et ütle ainult ja ta laseb mul ka magada. Ma ei saa kurta, et mees ei aitaks, küll aga on minu jaoks väga väsitav rutiin ning tunnen vahel puudust lihtsalt toast välja astumisel – üksi, aga seda enam ei saa (ilma planeerimata). Mõnikord ma jälle plahvatan mehele, siis vaidleme tunnikese, kellel raskem “töö” on, kuid tegelikult on see kõik ju mööduv ning kaua nad ikka pisikesed on. Samas kui laps on vanavanemate juures hoida, siis hakkan teisel päeval juba igatsema.
Kui mul oleks see elukene selline, et ei mees, ega ka vanavanemad aegajalt ei hoiaks, siis põleksin küll läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 6-kuune, lasteaialaps ja koolilaps. Maja ja suur aed. Tööd ja tegemist on nii palju, et läbipõlemiseks aega pole ja puhkusest puudust ei tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Vahel on tore välja saada ka koos lapsega ning panustada hoopis lapse arengusse. Minu jaoks on see töö, mis toob nii otseselt panustatu tagasi nagu ei miski muu. Laps õpib, kogeb ja saabki targemaks, nutikamaks osavamaks ning see kõik on meie endi kätes. Puhata saab ju ka koos.
Teen Tabasalus õppe ja loovustunde, kus võtan lisaks enda lastele 1-2 ema korraga oma lastega õppetegevusse. Kodu jääb puhtaks aga aktiivne puhkus loomekeskkonnas tehtud.
https://loovusope.wordpress.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Nii vajan puhkust lapse kõrvalt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.