Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Niisked salvrätikud

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Niisked salvrätikud

Postitas:

Olen viimast kuud lapseootel ja käisin eile poes haiglakotti vajalikku kraami ostmas. Apteegist sain kõik vajaliku kätte, mähkmepaki ostsin ka ära ja siis seisin nõutult niiskete salvrätikute riiuli ees. Valik on nii suur! Kui 9 aastat tagasi eelmist last ootasin, siis sai poes heal juhul 2 erineva paki vahel valitud. Näiteks Pampersil oli 5 erinevat salvrätikute pakki! Kuidas või mille järgi ma ostsustama peaksin, millised osta? Oskab ehk keegi mulle siin foorumis soovitada kõige “puhtamaid” salvrätikuid vastsündinule? Puhta all mõtlen, siis võimalikult lõhna ja muude ainetevabasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 11:24; 15.01 10:25; 15.01 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on ka kuu aja pärast beebi sündimas ja lähen täna samamoodi haiglakoti sisu ostma 🙂

Igatahes, kuna mul on kodus ka juba 3 põnni ees, siis võin öelda , et kindlasti osta salfakad, mis on alkoholivabad – selleks ikka uurida paki pealt . mina ostan neid salfakaid rohkem näo pühkimiseks või segaduse koristamiseks, kuna beebi õrna naha jaoks on minu arust kõik salfakad liiga keemiat täis. siis kui juba titt suurem, on suht ükskõik millise salvrätikuga tagumikku pühkida 🙂
huggiesel oli mitu alkovaba varianti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huggies Pure näiteks on suhteliselt väheste lisaainetega. Alkoholi ka muidugi ei sisalda. Jätab naha enam-vähem mõnusaks, ei jää sellist kleepjat kihti nagu enamiku teiste lappidega.

Ostan küll tihti ka Libero omi, sest neile jällegi on ainsana plastist klapiga pakk, mida saab normaalselt sulgeda. Aga iseenesest salvakad kui niisugused meeldivad mulle Huggies Pure rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 15:34; 16.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastamast! Küsin veel, ilmselt ühe rumala küsimuse – vaatasin, et osadel pakkidel on avamise ja sulgemise osa tavaline, kilest, nagu siin: https://www.selver.ee/niisked-salvratikud-pure-huggies-56-tk
Osadel pakkidel aga nö taasavatav/suletav plastikust, nagu siin: https://www.selver.ee/niisked-salvratikud-sensitive-pampers-56-tk

Minu rumal küsimus – ega ma ju seda plastikust ava teisele, nö tavalisele pakile ringi tõsta ei saa? Need plastikosaga pakid on kallimad, aga ilmselt ka palju mugavamad? Kas see kilest kinnitus jõuab ära väsida enne kui pakk tühjaks saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 11:24; 15.01 10:25; 15.01 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ammu müüdi papmers salvrätikuid ka koos suurema plastikust karbiga, millel oli suletav kaas. Ise ostsin sellise ühekordselt ja siis sinna sisse sellise firma salvrätikuid edasi, mida siis ise tahtsin. Enda lemmikud ka muidu Huggies omad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ammu müüdi papmers salvrätikuid ka koos suurema plastikust karbiga, millel oli suletav kaas. Ise ostsin sellise ühekordselt ja siis sinna sisse sellise firma salvrätikuid edasi, mida siis ise tahtsin. Enda lemmikud ka muidu Huggies omad

Jaa, tuleb meelde, 9 aastat tagasi müüdi ka selliseid. Enam neid karpe ei müüda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 11:24; 15.01 10:25; 15.01 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrreldes 9 aasta taguse ajaga jah, ühelt poolt on tootevalik mitmekesistunud, nii et on tõesti võimalik leida vastsündinule sobivat toodet. Teisest küljest on laiemalt levinud ka mõtteviis, et ilma ühekordselt kasutatava kraamita saab ka hakkama, kusjuures odavamalt ja loodussõbralikumalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrreldes 9 aasta taguse ajaga jah, ühelt poolt on tootevalik mitmekesistunud, nii et on tõesti võimalik leida vastsündinule sobivat toodet. Teisest küljest on laiemalt levinud ka mõtteviis, et ilma ühekordselt kasutatava kraamita saab ka hakkama, kusjuures odavamalt ja loodussõbralikumalt.

No siin räägitaksegi just karbi korduvkasutusest, neid karpe pole enam saada. Ilmselt neid emasid, kes iga päev niiskeid salvakaid pepupesuks kasutavad, on vähe. See on ikka pigem abinõu kodust väljas ja nigelates tingimustes mähkimiseks. Mul mähkimislaud vannituppa ei mahu, pean beebit magamistoast läbi esiku vannituppa peput pesema vedama, samuti pole vannitoas kraanikaussi (ka ei mahu), pean vanni kohal lapse peput küürima, aga ega ma ikka kodus olles ühekordseid niiskeid salvakaid ei kasuta … Samas mõnes olukorras on neid niiskeid salvakaid siiski vaja ja väga tahaks, et oleks korralikult taassuletav karp saada.

Eks oleneb ilmselt kasutussagedusest ka, aga need kleepskinnitused kipuvad paraku tõesti enne paki tühjakssaamist üles ütlema. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 15:34; 16.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen alates sünnist kasutanud ainult brittoni omasi ja väga rahul 🙂 tellin neid tuleb odavam 5 pakki 5 eurot sentidega 🙂 või ss brittoni poes ka saab odavamalt 🙂 lõhna ja alkoh.vabad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin niiske salvaka avastuse Prismast – nende oma sari Rainbow ja siis need niisked beebisalvad. On täiesti igasuguste ainete vabad.

Ja mis mulle veel oluline, pakk ei krõbise hullult palju ja on korraliku sulgemisklõpsuga. Asi selles, et kasutan neid öösiti mähkuvahetusel, sest mul selline eksemplar laps, kellele ei meeldi vee all käia ja seetõttu ma teda kindlasti öösel kuskile kraanialla ei vea. Ja siis tahaks võimalikult vähe lärmi teha ja krõbisevad pakid….jubejube lärm keset ööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmikud on Neutral salfakad. Tõsi, võiks olla plastikust sulguriga, aga on kleepsuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Niisked salvrätikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.