Esileht Kodunurk Niiskuseimaja kotikeses lõhnaga mis muutub geeliks

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Niiskuseimaja kotikeses lõhnaga mis muutub geeliks

Postitas:

Kas olete kasutanud ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 00:36; 22.03 06:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge pange neid lõhnavaid asju oma kodudesse. Need lõhnaained mõjuvad inimese organismile hormoonide analoogina ja tulemus on määramatu. Näiteks poisslaste viljakust võib pidev östrogeeni analoogide keskel elamine mõjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minumeelest ainsad niiskuseimajad, mis tõesti tõhusad on, on need, mis käivad elektriga ja näevad välja nagu keskmise suurusega puhur. maksab küll mingi 130€, aga hullult tõhus. nt nädalaga teeb majaaluse keldri kuivaks. me omale ostsime, vahel laenutame ka vanematele, kui nad tahavad kevadeti suvilas talvisest rõskusest lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see metylani oma vee kogujaga,tegin teema aga see ära kustutatud ,et kas kaitseb kodu niiskuse eest ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 00:36; 22.03 06:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan selliseid talvel autos – hoiab aknad seest kuivemad. Tavaline haiseb alguses. Lõhnavatest olen õunalõhnalist kasutanud – lõhn on alguses ja õrn, tavapärast haisu ei tunne.
Kogujaga anuma panen sügisel toas aknalauale, kui aken niiskeks muutub – see hoiab klaasi puhta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid samu kotikesi on ilma lõhnata ka näiteks tanklates. Minul on autol armatuurlaua ja klaasi vahel (see ääreke jääb sinna hästi kinni) ja toimib väga hästi juba aastaid niiskuse vastu. Aga need lõhnaga on ikka väga õudsed,ei kujuta neid küll kodus ega veel vähem autos ette-proovitud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

minumeelest ainsad niiskuseimajad, mis tõesti tõhusad on, on need, mis käivad elektriga ja näevad välja nagu keskmise suurusega puhur. maksab küll mingi 130€, aga hullult tõhus. nt nädalaga teeb majaaluse keldri kuivaks. me omale ostsime, vahel laenutame ka vanematele, kui nad tahavad kevadeti suvilas talvisest rõskusest lahti saada.

Mis mudel teil on? Ma olen kuulnud, et al 250st saab enam-vähem korraliku, nii et 130 ja tõhusalt kuivatav tundub väga hea diil.

Ise olen proovinud tuppa plastmassist ümarat asjandust, kus on mingi ketas sees ning karbikesse kogub vedeliku kokku. Täielik mõttetus. Olen ka veendunud, et korralikud (ja kahjuks kallid) masinad on ainus, mille peale kulutada tasub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niiskuseimaja kotikeses lõhnaga mis muutub geeliks

Lõhn, mis muutub geeliks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Niiskuseimaja kotikeses lõhnaga mis muutub geeliks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.