Esileht Beebi ja mitmikud Nippe, kuidas saada 8 kuune paeval oma voodisse magama?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Nippe, kuidas saada 8 kuune paeval oma voodisse magama?

Postitas:

Beebi on 8 kuune ja esimesest elunadalast peale maganud oma uned vankris, terrassil. Meil on selline terrass, kus on suur katus peal ja tuuletoke, seega saab teda sinna magama panna toesti iga ilmaga. Vahepeal oli tal vaikene kulmetus ja siis tuli ta paeval oma voodisse panna magama. Laheb ta voodisse ilma protestimata ja mingi aja parast jaab magama ka AGA probeem on selles, et voodis ei maga ta kunagi pikemalt kui 30 minutit (oosel magab ilusti). Ja see tahendab, et kui ta peab voodis magama siis magabki ta 2x 30 min terve paeva jooksul ja koik ja see tahendab, et ohtuks on mul uks vaga kuri ja ulevasinud beebi. Vankris magab ta 1-2,5 h Varsti on meid ees ootamas puhkus, kus paeval teda oue magama panna pole voimalik ja nuud ma harjutangi teda voodiga aga mingi nipiga ei saa tema unesid pikemaks kui 30 minutit. Oskab keegi nou anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuita on 25 minutit maganud, siis mine juba tema juurde ja ole valmis, kohe kui hkkab liigutama, siis proovi nt uuesti magama silitada, kiigutada vmt.

Ega muud ei oska soovitada. Enamus lastel on see “häda”, üks hetk nad lihtsalt hakkavad toas magamist eelistama – meil juhtus esimese lapsega see umb 1a3-4k, teine magab veel vankris.

Kui teil tuleb puhkus – no puhkuse ajal on ju aega lapsega jalutada! Teed vankriga 1,5-2h jalutuskäigu, vahepeal istud ja puhkad pargipingil jalgu vmt, kui akna alla pole võimalik jätta, nii et vähemalt korra päevas saab ta pikemalt magada.

Mina ei saa emal külas käies last kuhugi jätta ja siis ongi ainus variant need uned nö maha jalutada – aga mu beebi tahab hommikul 3-4 h magada! 😀 Lepin lihtsalt, et sel päeval ta nii pikalt ei saa jutti magada, ma ei jaksa kõndida nii palju 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Nippe, kuidas saada 8 kuune paeval oma voodisse magama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.