Esileht Sünnitus NÖ kodune esilekutsumine

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: NÖ kodune esilekutsumine

Postitas:

No mul on nüüd kohe kohe TA ukse taga ja see rasedus on olnud kohutavalt raske, ei jõua enam rase olla 😀
See teema siin kindlasti enne ka olnud, aga võiks teha ühe uue ja värskema 😉

KAS ja KUIDAS on keegi kodustes tingimuses saanud sünnituse algust kiirendada ja sünnitust nö esile kutsuda ? 🙂
Olen proovinud sooja vanni, seksi, shampust, sauna, tikkude korjamist :D, vaarikalehe teed ja peterselliteed .. jne 😀
No ei tea, ei ole nagu aidanud.
Aga ehk on siin keegi, kes oskaks tõesti mõne tõhusa nipi välja tuua, et sünnitust esile kutsuda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aita midagi! Need kes väidavad midagi aitavat, neil lihtsalt kokkusattumus! Hiljuti sünnitasin oma neljanda esilekutsumisega. Kartsin esilekutsumist ning viimastel nädalatel tegin aiatöid hoolega lollis lootuses… Lõpuks ikka 41+4 esilekutsumine, õnneks kiire sünd (geelist 5tundi sünnini).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegelesin kolm nädalat igapäevaselt selle nn koduse esilekutsumisega, aga ei midagi. Sünnitegevus algas ikkagi iseenesest vastu seda hommikut kui pidin haiglasse esilekutsumisele minema.
Eelmisel õhtul veel koristasin kodu ja pesin käpuli maas põrandaid. Tundsin ennast tohutult väsinuna ning olin õnnelik, et järgmisel päeval tänu esilekutsumisele vaevast lahti pidin saama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin ise täpselt samamoodi kui esimest last ootasin, et kuidas saaks sünnitus alguse. Laps ikkagi otsustab ise millal tulla ja pole mõtet vägisi last ilmale kutsuda. Nägin veidi aega tagasi kuidas tuttav iga päev saunas istus 1-1,5h ja lõpuks laps 3 nädalat varem sündis(mitte küll tahtlikult, aga ikka kurb) Pigem nautige viimaseid päevi. Tehke palju pilte, kes teab millal viimane on. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise sünnitoetaja ning meie ringkonnas on teada küll meetod, mis pole kedagi veel alt vedanud ja mida saab iga naine kodus proovida. Aga me ei levita seda justnimelt sellel põhjusel, et inimestel saab rasedusest kopp ette ja siis nad mõtlevad, et oleks ise looduse kroon ja otsustaks, millal mu laps küps on! Või valiks õige ilusa kuupäeva lapse sünniks? Ka absurdsemate põhjustega on tuldud…
Laps tuleb siis kui ta valmis on ja esile kutsumist on tervel rasedal vaja alles siis kui 2-2.5nädalat on viimasest tähtajast möödas. Alles siis tasub tõsisemaid meetmeid rakendada. Ootusärevus on muidugi suur ja tüdimus rasedusest ka – olen ise 4x kogenud. Iga rasedusega 25kg +/- 5kg juurde võtnud, tursed, seljavalu jnejne. Aga ei ole hullu. Kui laps käes on, siis igatsed rasedust juba taga 😉
Pluss tõeliselt tõhusal kodusel esile kutsumise meetodil on ka kõrvalmõjud. Kõrvalmõjud, millega tuleb osata hakkama saada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid neid tõmmiseid juua lõpmatuseni, seksida nagu jänes jne jne aga kui ta tulla ei taha siis ta ei tule 😀
Selle asemel, et lollusi lugeda ja teha, võta end kokku ja mine jaluta õues üks pikem ring 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ma proovisin ka igasuguseid asju. Lugesin netist, et tuleb lagritsat süüa. Käisime isa sünnipäeval ja õde oli just Soomest toonud, rääkisin talle, andis mulle suure tüki, sõin ära ja öösel kell 2 hakkasid valud 😀 Proovida ju võib 😀
Nädalaid oli 41 ka juba muidugi 😛
Aga seda teed võid lürpida ainult selleks, et saaks veeeeeel rohkem vetsus käia (Y)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttav oma kaks sünnitust koduse “kokteiliga” esile kutsunud, kuna tal oli juba ette teada, et lapsed tulevad suure sünnikaaluga ja üle tähtaja kandmisega. Täpset retsepti ei mäleta, aga riitsinusõli ja viin olid komponendid, midagi veel. Mõlemal korral algas sünnitegevus samal päeval aga see võib muidugi ka kokkusattumus olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ühe lapse sünnitasin peale suurt ehmatust veidi enne tähtaega (põder jooksis teele ette). Teine laps sündis üle aja läinuna siis kui ma ise oli samal päeval roninud üles Otepääl seinamäest ning õhtul mees loobus sünnituse-ootamisest tingitud täiskarskusest ja kallas endale veidi veini oma sünnipäeva puhul. Kolmas laps sündis siis, kui olin juba üle kandnud ja koristasin maja-vaaritasin-korraldasin mehe ja lapse sünnipäeva puhul 30-le inimesele pidulaua meie enda kodus, samal ööl pärast lõbusat söömapidu siis läksin sünnitama. Kiired ja kerged komplikatsioonideta sünnitused olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttav oma kaks sünnitust koduse “kokteiliga” esile kutsunud, kuna tal oli juba ette teada, et lapsed tulevad suure sünnikaaluga ja üle tähtaja kandmisega. Täpset retsepti ei mäleta, aga riitsinusõli ja viin olid komponendid, midagi veel. Mõlemal korral algas sünnitegevus samal päeval aga see võib muidugi ka kokkusattumus olla.

Riitsinusõliga on üks kokteil küll, aga VIIN sinna sisse kindlasti ei käi! Mõtle ka, mida sa suust välja ajad! Viina ja riitsinusõli kombinatsiooniga võib end haiglasse juua ja mitte sünnitusosakonda! Lapse jaoks võib see samuti väga traagiliselt lõppeda, kuna ajab lapsel kõhu lahti ning looteveed seega roheliseks.
Sealt need külajutud tulevad. Südamest loodan, et keegi pole selle vastutustundetu postituse tõttu veel traagiliselt lõpetanud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul töötas Murphy päris hästi:) St olin täitsa kindel, et kannan üle, ja tekitasin endale hulga plaane, millega ootust sisustada – kinod, spaad, kohvikud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil töötas eelmisel õhtul kinos vaadatud action-film väga hästi. Väristas keha läbi ja öösel kell 3 tulid veed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin sünnitama, kuna olin sunnitud jooksma.. Olime teiste lastega surnuaial ja vihma hakkas äkki sadama ja väiksemad lapsed hakkasid auto poole jooksma, lidusin siis järgi, kuna kartsin, et nad eksivad haudade vahele ära, no ja autos hakkasid valud ja paari tunni pärast laps käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on nüüd kohe kohe TA ukse taga ja see rasedus on olnud kohutavalt raske, ei jõua enam rase olla ????
See teema siin kindlasti enne ka olnud, aga võiks teha ühe uue ja värskema ????

KAS ja KUIDAS on keegi kodustes tingimuses saanud sünnituse algust kiirendada ja sünnitust nö esile kutsuda ? :)
Olen proovinud sooja vanni, seksi, shampust, sauna, tikkude korjamist :D, vaarikalehe teed ja peterselliteed .. jne ????
No ei tea, ei ole nagu aidanud.
Aga ehk on siin keegi, kes oskaks tõesti mõne tõhusa nipi välja tuua, et sünnitust esile kutsuda :)

No tõesti, ära tee midagi, pärast veel lapsel nabanöör ümber kaela ja sina surmväsinud. Puhka ennast sünnituseks välja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on nüüd kohe kohe TA ukse taga ja see rasedus on olnud kohutavalt raske, ei jõua enam rase olla
See teema siin kindlasti enne ka olnud, aga võiks teha ühe uue ja värskema

No tõesti, ära tee midagi, pärast veel lapsel nabanöör ümber kaela ja sina surmväsinud. Puhka ennast sünnituseks välja!

Ma arvan, et teemaalgataja võib praeguseks kõike teha, mis hing ihaldab ja vaevalt see varsti pooleaastane beebi kuskilt omale nabanööri tagasi hangib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttav oma kaks sünnitust koduse “kokteiliga” esile kutsunud, kuna tal oli juba ette teada, et lapsed tulevad suure sünnikaaluga ja üle tähtaja kandmisega. Täpset retsepti ei mäleta, aga riitsinusõli ja viin olid komponendid, midagi veel. Mõlemal korral algas sünnitegevus samal päeval aga see võib muidugi ka kokkusattumus olla.

Tõesti… nii loll jutt!!! Võiks ikka vaadata mida suust välja ajada. Mõni tõesti usubki seda. Pole sõnu. Lammas täielik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta 2-3 Nospa tabletti ja 2-3 palderjani ja kuuled kuidas poole tunni pärast veed pauguga lahti lähevad. Eelpol mainitut tegin hommikul kella 6 ajal, eelneval õhtul oli saun, shampus ja seks. Ööotsa maamata ja vannis istumist. Kella 5 ajal käisin Pelgus, saadeti Tõnismäe apteeki palderjani ja nospad ostma. Kogused improviseerisin ise. Kell 7 võeti sisse, ja kell 17.59 sündis 4,4kg ja 56cm terve poeg.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta 2-3 Nospa tabletti ja 2-3 palderjani ja kuuled kuidas poole tunni pärast veed pauguga lahti lähevad. Eelpol mainitut tegin hommikul kella 6 ajal, eelneval õhtul oli saun, shampus ja seks. Ööotsa maamata ja vannis istumist. Kella 5 ajal käisin Pelgus, saadeti Tõnismäe apteeki palderjani ja nospad ostma. Kogused improviseerisin ise. Kell 7 võeti sisse, ja kell 17.59 sündis 4,4kg ja 56cm terve poeg.:)

Meedikuna ütlen, et see oli sul puhas kokkusattumus. No-spa on sünnitegevust pärssiva toimega, lõõgastab silelihaseid (millel on keskne roll sünnitusel). Ega seda muidu rasedatele ei soovitataks, kel oht enneaegseks sünnituseks.
Palderjan on lihtsalt lõdvestava toimega ning 2-3tbl on niivõrd väikene kogus, et see ei pruugi isegi seda efekti väga omada.
Sul sündis laps, kuna ta oleks nagunii sündinud. Kui oleksid No-spa võtmata jätnud, oleks sünnitegevus ehk veidi kiirem olnud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronisin mööda Toompea treppe üles ja alla, õhtul väike nahistamine voodis ja kell 01.00 haiglas ja 2.50 laps käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rabamatk!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Sünnitus NÖ kodune esilekutsumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.