Esileht Ilu ja tervis Nõmedad ripsmepikendused

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Nõmedad ripsmepikendused

Postitas:

Ma ei suuda ennast ära kiruda, et need tobedused endale jälle panin.
Teist korda juba astun samasse ämbrisse-mõtlen, et püsivad kaua ja on ilusamad kui mu enda ripsmed, kuid tegelikkused on mu oma ripsmed palju ilusamad.
Ja kui koledad on need peale nädalat pealolemist juba-ja milline piin on see ripsmehoolduses käimine-2 tundi kinnisilmi vedeleda ning kuulata tehniku klat¨imast ning silmad on pärast punased ja valusad.
Elusees enam ei taha….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see, et sul on kehv tehnik ja sa liimile allergiline oled, ei tähenda kohe, et ripsmepikendused ALATI ja KÕIGIL koledad on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 22:45; 30.08 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No see, et sul on kehv tehnik ja sa liimile allergiline oled, ei tähenda kohe, et ripsmepikendused ALATI ja KÕIGIL koledad on.[/tsitaat]

Mina pole veel ilusaid ripsmepikendusi näinud, kõik on sellised võltsid harakajalad. Kristallid ripsmetel on veel maitsetuse tipp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina pole veel ilusaid ripsmepikendusi näinud, kõik on sellised võltsid harakajalad. Kristallid ripsmetel on veel maitsetuse tipp.[/tsitaat]

See on maitseküsimus. Mina küll olen ilusaid ripsmepikendusi näinud. Aga 2 tundi hoolduseks ja paistes silmad pole normaalsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 22:45; 30.08 11:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Nõmedad ripsmepikendused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.