Esileht Kodunurk Nõudepesutabletid- kas peaks veel midagi lisama?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Nõudepesutabletid- kas peaks veel midagi lisama?

Postitas:

Viimasel ajal jätab nõudepesumasin nõud halliks ka siis, kui on just tehtud puhastusvahendiga läbipesu ja alumine filter korralikult puhastatud. Olen kasutanud Finish tablette valges kotis. Varem sellist asja ei täheldanud. Kas ehk peaks proovima teisi tablette või peaks näiteks lisaks tablettidele lisama ka nõudepesumasina soola vm? Siiani olen arvanud, et piisab ainult tablettidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult peab soola ka ikkagi pidevalt kasutama..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alati lisaks ka soola kasutanud (Eesti vee eripära).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soola peab kindlasti lisama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu nõudepesu masinal pole mingit soola lisamise kohta. Kasutasin aegade alguses sun pulbrit, siis läksin üle odavamale ja kodulähedases poes olevale rainbow pulbrile. Pesin sellega aastaid, kuni umbes aasta tagasi märkasin ka, et nõudele jääb hallikas kiht. masina puhastamine mingit kasu ei toonud, siis kasutasin mõned korrad tablette (ei mäleta, mis firma omad olid, võibolla ka finish, nõud said jälle puhtaks, aga väga tugev pesuaine lõhn jäi ka nendele külge). Nüüd olen uuesti sun pulbrile tagasi läinud, nõud puhtad ilma erilise haisuta, ainuke miinus, et pulbrit pean teisest linna otsast ostmas käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Nõudepesutabletid- kas peaks veel midagi lisama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.