Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembribeebid 2017

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Novembribeebid 2017

Postitas:

Seal perefoorumi novembribeebide ootajad on juba facebooki grupi teinud.
Ehk jagavad ka meiega.

Kuidas te väsimuse ja iivelduse vastu võitlete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.03 13:04; 01.03 15:30; 03.03 19:19; 04.03 21:36; 11.03 22:52; 15.03 15:54; 18.03 14:54; 21.03 10:17; 22.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina võtan Elevit vitamiine.
Mul vist on taaskord selline rasedus, kus iiveldust ei ole ja enesetunne hea. Kuigi eile hakkas natuke halb ja oli vaja kähkukähku midagi süüa..mugisin oma 3 apelsini sisse ja kerisin lapsega koos magama.
Mul ju kodus 1,2aastane laps ja no üldse ei saa pm puhata, kuigi väga tahaks. Kui vaba hetk on, tegelen muude asjadega, koristan jne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 20:51; 12.03 06:56; 16.03 08:19; 19.03 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salajase Facebooki grupiga liitumiseks kirjutage või lisage sõbraks fbs kasutaja Kristiina Kruus, blondi peaga naine pildil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 22:46; 19.03 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile siis esimene uh tehtud ja selle järgi 6+3 südametöö ka ilusti näha.Tahtsin küsida kuidas teil iiveldustega lood,minul kolmas päev juba meeletult iiveldab,äkki jagate nippe,mida iivelduse vastu teete.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitab taimetee joomine või iga poole tunni tagant snäkkimine.
Eelmine nädal oli päris hull ja ei suutnud end paar päeva üldse liigutada, tööl käisin läbi vaeva ja lootsin, et süda pahaks ei lähe. Nüüd on veidi paremaks läinud, õhtuti veel on vastik iiveldus, aga siis lähen jalutan õues. Värske õhk mõjub ka hästi.
Ingveri tabletid peaksid ka mõjuma, aga apteeker ütles, et neid võib ainult arsti nõusolekul võtta.
Mul ämmakas alles järgmisel neljapäeval ja seni peab hakkama saama kuidagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.03 13:04; 01.03 15:30; 03.03 19:19; 04.03 21:36; 11.03 22:52; 15.03 15:54; 18.03 14:54; 21.03 10:17; 22.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin neid ingveritablette mis reisimise iivelduse vastu on,arst ütles et võib.Algul aitasid päris hästi aga lõpus pidin loobuma kuna tekkisid kõrvetised

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin üle mitmete aastate perekooli lehele.. ja jäi silma Novembribeebid 2017, ise olin kunagi grupis Novembribeebid 2007 🙂 Poeg saab novembris juba 10aastaseks,uskmatu kui kiiresti aeg lendab!

Minul endal pandi tol ajal tähtajaks 27november, aga kuna paar kuud enne tähtaeg sai selgeks et härra on kõhus nina püsti,ega kavatsegi ümber keerata(tuharseis),siis tehti plaaniline keiser ja sündis 15.november 🙂
Hetkel peres kasvamas kaks poisikratti- 9a. ja 5a.

Aga Teile 2017 novembrikad soovin-rahulikku ootusaega,kerget sünnitust ja ilusat kooskasvamist oma novembribeebiga! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui meil sünnitustähtaeg novembris, siis millise aasta palganumber emapalgana loeb 2016 või 2017?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.03 13:04; 01.03 15:30; 03.03 19:19; 04.03 21:36; 11.03 22:52; 15.03 15:54; 18.03 14:54; 21.03 10:17; 22.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minul peaks tulema novembri keskpaiga titeke. Kaks esimest rasedust peetusid varases staadiumis. Umbes 4.-5. nädala peal. Tehti uuringud ja tõenäoliselt on mul Leideni mutatsioon. Kuigi seda diagnoositakse kahe vereanalüüsiga, mille vahe 12 nädalat. Aga ma jäin enne teist analüüsi uuesti rasedaks. Esimeses analüüsis olid autoantikehad väga kõrged ja nüüd võtan raseduse algusest peale duphastoni ja hakkasin ka clexanet süstima. Eile käisin esimeses uh-s. Mummu päevade järgi 5 +3, uh 5+5. Kõik korras, lootemuna ja rebukott kõik ilusa kujuga ja õiges kohas. Loodan seekord parimat! Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui meil sünnitustähtaeg novembris, siis millise aasta palganumber emapalgana loeb 2016 või 2017?

2017 ikka! Augusi keskpaik peaks olema viimane aeg mil dekreeti jääda, et VH läheks 2016 arvesse, aga novembrikad saavad kõige varem sept jääda (70p enne)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui meil sünnitustähtaeg novembris, siis millise aasta palganumber emapalgana loeb 2016 või 2017?

2017 ikka! Augusi keskpaik peaks olema viimane aeg mil dekreeti jääda, et VH läheks 2016 arvesse, aga novembrikad saavad kõige varem sept jääda (70p enne)

Kui ta ei lähe dekreeti (ei tööta), siis on 2016.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 22.03 arsti juures ära. Süda tuksus kenasti ja UH järgi oli 7+2. Enda arvestuse järgi oleks pidanud olema 6+6. Päris jõnks käis läbi, kui arst ütles, et vaatame, mitu neid siis ikka on. Õnneks oli 1 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 15:17; 05.03 09:21; 24.03 04:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perefoorumi novembribeebide grupp on siin:

http://perefoorum.postimees.ee/viewtopic.php?f=8&t=75675

Niisama otsingust FB gruppi ei leia, sest see on salajane. Kui soovite FB salajase grupiga liituda, siis kirjutage Perefoorumi kasutajale brightgirl või FB Kristiina Kruus (blond naine profiilipildil) , ta lisab teid gruppi. Mida rohkem meid tuleb seda uhkem. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 13:54; 27.03 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tähtaeg 7.november. Tulemas kolmas laps,kaks poissi juba peres kasvamas. Kerget ootusaega kõigile ootajatele. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tähtaeg on 15november 2017a ja hetkel käimas 8nädal niinii loodan kõik korras,esimese lapsega polnud hirme nüüd kardan igat valet liigutust.Kas emapalka hakkan saama selle aasta järgi või eelmise?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean ka vist ühinema 🙂 Mul on kodus alles 11-kuune tirts ja sain endale triibud! Shokk oli suur ja käisin arstil 30.03, öeldi, et väga väike rasedus- tundub 5n, kuigi päevade järgi peaks olema 6. Kalkulaator näitab TA 23.11, aga eks see selgub täpsemalt, kui arstile uuesti 18.04 🙂 Oh alles ma olin rase ja sünnitasin 😀 Kusjuures mul juba nädal aega hommikust õhtuni vahetpidamata iiveldab, esimesega küll nii hull polnud 🙁 Käisin selle FB kohta ka uurimas päevi tagasi, seal oli juba loodud novembrikate grupp, aga ei julge enne liituda, kui arst kuupäeva kinnitab 🙂 Kuidas teil enesetunded? Kaugel rasedus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on homme esimene ä/e visiit. TA peaks jääma novembri lõppu. Enesetunne on viimased nädalad üpris kehv olnud, toit on pidevalt kurgus kinni ja ajab iiveldama. Olemine on uimane. Tundub, et mida rohkem tegutsen seda parem on. Eilne päev oli kõikse hullem. Magasin, oksendasin, magasin. Täna plaanin HM’st rasedatele pükse vaatama minna, sest tavaliste pükstega on täielik piin käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahe esimese lapsega oli ainult hommikul iiveldus nüüd kolmandaga terve päev iiveldab ja mega väsimus(arvasin ,et see tingitud ka vanusest ,et 40 ja rase selle väsinud)Tähtaeg päevade järgi arvatult 16.11 kuid uh järgi pigem 11.11 ,Väike kõhuke on ka juba ette tulnud ,õnneks kaalu pole veel juurde tulnud,püüan ikka norm kaalu jääda,viimase rasedusega võtsin 30kg juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka vestlusringi, kuigi ei teagi kumba valida, kas november või detsember :).
T/A päevade järgi 28.11. Täna käisin esimesel arstivisiidil ning süda tuksus ilusti, rasedust 7+0. Kahe nädala pärast taas günekoloogi juurde ja siis võetakse ilmselt ametlikult arvele ka.
Viimased hommikud on küll öökima ajanud ja midagi süüa pole eriti suutnud, muidu väike kõhuvalu ja väsimus. Kuna esimese lapsega iiveldust hommikuti polnud, siis olen kohe arvamisel, et nüüd tuleb tüdruk. Kodus kasvamas 4,5a poiss :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ühinen ka teiega tähtaeg on 20 november!!!
Momendil kimbutab jube väsimus ja muidugi iiveldus,esimese põnniga sellist “jama” küll ei mäleta.
Teistele aga ilusat ootusaega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka hommikust õhtuni iiveldab ja meeletu väsimus ja jõuetus on.. esimese lapsega kindlasti nii hull asi polnud- käisin ju veel töölgi. Praegu on mul kodus aastane tirts ja päris keeruline on puhata, aga õhtuti olen ma ikka täielik zombie ???? Tahaks, et see väsimus ja iiveldus mööduks, siis hakkaks õhtuti jalutamas käima????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Mõtlesin, et teen siis endale ka Perekooli konto. Liitun samuti novembribeebide grupiga. Käsil esimene rasedus ja nädalaid 22+2. Tähtaeg 21. november. Siiani on läinud kõik ludinal, ei ole kordagi iiveldanud, ei ole suurt väsimust, ei ole isusid ja ei hakka ükski asi vastu, hormoonide möllamisest ei tea ka veel midagi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka novembrikad.Tähtaeg peax 2 nov.olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mina ühinen teiega. Tähtaeg on novembri algus ja ootan poissi:) kas keegi on veel Rakverest:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembribeebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.