Esileht Pereelu ja suhted ” Nümfomaanist mehe ja aseksuaalist naise kooselu”

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: ” Nümfomaanist mehe ja aseksuaalist naise kooselu”

Postitas:

Eakamaks saades aasta-aastalt, on naine muutunud aseksuaalseks ja loobunud täielikult lähedusest k.a seks. Kuna mina olin enne see “paha”, kes otsin lähedust ja lunis vahekorda, andsin ma talle ka võiimaluse. Et tule lähene, anna märku… Sellest on möödunud nüüdseks 1,2 aastat, vaikus jätkuvalt… Jah ma tean, et ka ta enda enesehinnang mõjutab asjade kulgu. Ta ei suuda püsida kaalus(kuigi püüab), nimetab endale pekisangad külge, kuigi on minujaoks jätkuvalt sümpaatne. Ja et lõpuks näidata, et tal ükskõik lähedusest ja perest, kolis teise tuppa magama. Tööpäeva järel valitseb kodus vaikus, elab kuskil omas mullis. Kui midagi küsida, tulevad ainult nähvamised. Milles asi, naised?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 06:08; 11.02 13:15; 18.02 09:27; 18.02 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooris:
LAA-HUU-TAA !!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

/lunis vahekorda/ — öäkk

Midagi eemaletõukavamat ei saagi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nümfomaanist mees? Päris naljakas mees, kes ennast niimoodi nimetab. Aseksuaale on tegelikult vähe olemas, ilmselgelt puudub tal sinu vastu kirg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

turgutada lõputult tema enesehinnangut, kinnitada, et armastad jne, äkki saab üle ja äkki mõjub nii positiivselt, et saab kaalust ka jagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et mis mõttes see mees nümfomaan on, kui on üle aasta seksita olnud?

Või kui maania väljendub ohjeldamatult suvatibide või prostituutide tarbimises oma suhte kõrvalt, siis muidugi pole ime, kui naine teise tuppa läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja nagu nümfomaanist mees pole olemas. On hüperseksuaalsed mehed, aga sina sinna oma aastase tsölibaadiga ilmselt ei liigitu (kui sa just samal ajal pole teistega seksinud ja siin seda lihtsalt ei maini).
“Nümfomaania ehk furor uterinus ehk andromaania on naistel ülemäärane ja kompulsiivne vajadus seksuaalvahekorra järele. Selle häirega naisi nimetatakse nümfomaanideks”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga küsi ometi oma naiselt siis? mitte süüdistaval viisil, vaid rahulikult ja kenasti. Üllata oma naist, korralda talle romantiline õhtu kodus või mujal ja siis ehk saadki ta oma muredest rääkima..ja siis olenevalt sellest, mida teada saad, võid ka küsida, et kas on midagi, mida SINA saad teha, et TEMA end paremini ja õnnelikumana tunneks. Praegu tundub küll, et kumbki on teisele mõtted pähe pannud ja arvab et teab, mida teine mõtleb-tunneb-tahab. Ma olen päris kindel, et olete mõtetelugemisega eksiteel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leia uus naine, teie suhe ei saa kunagi enam endiseks. Olen elanud ise naisega kellega suhte lõpu aastatel ei seksinud aastas ühtegi korda. 2 aastat kannatasin ära ja siis tegin suhtele lõpu, ei kahetse siiani.

Kui naine ei taha enam seksida on suhe läbi, mitte miski ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 11:40; 11.02 14:46; 11.02 15:33; 11.02 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te omavahel räägitud ei saa, siis minge suhtenõustaja juurde või lahku…
Sul on vaid üks elu, ja see elu on nautimiseks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 13:14; 11.02 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algataja olen. Minul mehena on tema vastu tunded olemas. Ei häiri mind see, kui ta ka on kaalus juurde võtnud. Meil on siiski perekond, kuhu kuuluvad ka alaealised lapsed. Ei ole ma ka kõrvalt pannud, ega otsinud ja ei otsigi mujalt puudujääke. Lihtsalt pole sedasorti mees. Naisel on justkui endaga probleeme, tujutseb, laidab end, häbeneb oma keha. Spaasse ei taha just minna seetõttu, et häbeneb end. Lähedust ta ei otsi, tõrjub iga lähenemise. Kui veel suhtes oli seks, siis ka see toimus järjest harvemini, ning rohkem pimedas ja teki all. Ei mingit vabameelsust… Kuid kunagi oli see kõik ju olemas. Kindlasti leidub veel sellises olukorras olnuid, ning ennekõike tahangi kuulda nende arvamusi, kuidas olukord laabus. Kuidas mees saab aidata naist, et ta mõistaks oma olemasolu just sellisena perekonnas, nagu ta on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 06:08; 11.02 13:15; 18.02 09:27; 18.02 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa tema kuuldes ei kommenteeri teiste naiste välimust? Ta võib mõelda, et välimus on su jaoks oluline (no meeste jaoks sageli ongi). Püüa talle selgitada, et sa armastad teda, olgu ta milline tahes. Ütle, et sa vajad lähedust ja ütle, et sul on temaga hea. Võta tal käest kinni kui jalutate, silita teda. Räägi temaga!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 13:14; 11.02 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe üle otsustab naine tegude põhjal. Sõnad ja mõtted on head tutvuse alguses, kuid see milliseks kujuneb edasi kooselu, see sõltub mehe tegudest. Tegudest, kus naine tunneb, et on kaitstud ja hoitud. Kui sinu ainus tegu naise suunas on läheduse otsimine, siis ei tea sa ju mis on armastus ja armastuse jagamine. Lähedus on eelkõige hingeline lähedus, 2 hinge suhtlemine, mis väljendub ka seksis. Kui lähedust pole, siis on seks pigem sport kui midagi enamat. Ja veab, kui mõlemad seda sprorti harrastavad. Nii et väljenda oma lähedust selliselt, et naine igas liigutuses ei näeks, et mees tahab ainult ja ainult seksi ja tema hingeelust üldse ei hooli. Puuduta oma tegudega naise hinge. Tee midagi naise ja ühise heaolu eest sellist, mis väljendaks su hoolimist ja turvatunde jagamist. Kui ei oska, õpi. Muidu tuleb sul sama õppetundi jääda kordama juba uue naisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algataja olen. Minul mehena on tema vastu tunded olemas. Ei häiri mind see, kui ta ka on kaalus juurde võtnud. Meil on siiski perekond, kuhu kuuluvad ka alaealised lapsed. Ei ole ma ka kõrvalt pannud, ega otsinud ja ei otsigi mujalt puudujääke. Lihtsalt pole sedasorti mees. Naisel on justkui endaga probleeme, tujutseb, laidab end, häbeneb oma keha. Spaasse ei taha just minna seetõttu, et häbeneb end. Lähedust ta ei otsi, tõrjub iga lähenemise. Kui veel suhtes oli seks, siis ka see toimus järjest harvemini, ning rohkem pimedas ja teki all. Ei mingit vabameelsust… Kuid kunagi oli see kõik ju olemas. Kindlasti leidub veel sellises olukorras olnuid, ning ennekõike tahangi kuulda nende arvamusi, kuidas olukord laabus. Kuidas mees saab aidata naist, et ta mõistaks oma olemasolu just sellisena perekonnas, nagu ta on.

Äkki tal on armuke ja sinu tõrjumine on vastikusest kuna teine mees südames.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 11:40; 11.02 14:46; 11.02 15:33; 11.02 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No äkki ta eelistaks seksida mehega? Mis tal ikka ühist seelikus mehega, kes endale naiste diagnoosi (nümfomaan) paneb? Ta lihtsalt ei ole lesbi ja soovib sekspartneriks meest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 15:12; 11.02 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algataja olen. Minul mehena on tema vastu tunded olemas. Ei häiri mind see, kui ta ka on kaalus juurde võtnud. Meil on siiski perekond, kuhu kuuluvad ka alaealised lapsed. Ei ole ma ka kõrvalt pannud, ega otsinud ja ei otsigi mujalt puudujääke. Lihtsalt pole sedasorti mees. Naisel on justkui endaga probleeme, tujutseb, laidab end, häbeneb oma keha. Spaasse ei taha just minna seetõttu, et häbeneb end. Lähedust ta ei otsi, tõrjub iga lähenemise. Kui veel suhtes oli seks, siis ka see toimus järjest harvemini, ning rohkem pimedas ja teki all. Ei mingit vabameelsust… Kuid kunagi oli see kõik ju olemas. Kindlasti leidub veel sellises olukorras olnuid, ning ennekõike tahangi kuulda nende arvamusi, kuidas olukord laabus. Kuidas mees saab aidata naist, et ta mõistaks oma olemasolu just sellisena perekonnas, nagu ta on.

Milleks on vaja naisele seda välimust kogu aeg ette heita?
Kas siis ei või hämaras seksida, et naine saaks end vabalt tunda ja keskenduda samuti naudingu saamisele? Miks heidad naisele ette, et ta häbeneb oma keha? Mõista teda. Las ta siis häbeneb. Sina tee tuba pimedaks ja pane ainult küünlad põlema. Siis saab naine ka nautida vahekorda. Sinu asi on korrutada naisele, et tema keha on ilus. Et sa ei hooli sellest, et mõni pekirullikene siin või seal. Isegi kui sa niimoodi tegelikult ei mõtle. Tuleb seda teha oskuslikult. Et naine muutuks vabamaks voodis. Kas siis oma aju ei võta sellist asja? Kui naine vahekorda ei naudi, siis ta seda ei soovi ka. Vahekorda aga ei saa nautida siis, kui ollakse pinges kasvõi selle sama keha häbenemise pärast. Küsi naiselt, et kuidas tal oleks parem? Või siis tõesti tulla vastu – pimedas ja teki all…Poe teki alla ja tee naisele oraali näiteks. Küll ta siis üles soojeneb.

Aga miks peab meest süüdistama ja karistama kuna naine ei ole enda meelest enam ilus? Milles mees süüdi on, kas tema tegi naise ülekaaluliseks. Mees korrutab kuidas teda naise välimus ei häiri, aga ikka on mees süüdi, mees peab seksima pimedas, korrutama kui ilus ta on, kas see kõik võltsilt ei kõla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 11:40; 11.02 14:46; 11.02 15:33; 11.02 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsi kõlbas küll teha.
Ei saa meest ka kohe süüdistada. Mehed on enda võimekuses natuke teadlikud ka. Minul oli enne enda elukaaslast üks sekspartner. Tahtis peale esimest vahekorda abielluda ja peret mängima hakata. Pidin ära põgenema, muidu oleks tahtnud isegi veel seksida. Ei saa esimese asjana öelda, et mees ei oska, noku on väike ja pehme (või mis iganes hirmud naisi vaevavad). Kõige lihtsam on meest süüdistada. Kõiges on alati mees süüdi

Ma arvan, et kui nad lapsi tegid, ei olnud veel mees lolliks läinud ja ei pidanud ennast naiseks. Nüüd peab ta ennast naiseks, muidu ju ennast nümfomaaniks ei nimetaks. Ja ta naine ei soovi seksida ennast naiseks pidava mehega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 15:12; 11.02 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algataja olen. Minul mehena on tema vastu tunded olemas. Ei häiri mind see, kui ta ka on kaalus juurde võtnud. Meil on siiski perekond, kuhu kuuluvad ka alaealised lapsed. Ei ole ma ka kõrvalt pannud, ega otsinud ja ei otsigi mujalt puudujääke. Lihtsalt pole sedasorti mees. Naisel on justkui endaga probleeme, tujutseb, laidab end, häbeneb oma keha. Spaasse ei taha just minna seetõttu, et häbeneb end. Lähedust ta ei otsi, tõrjub iga lähenemise. Kui veel suhtes oli seks, siis ka see toimus järjest harvemini, ning rohkem pimedas ja teki all. Ei mingit vabameelsust… Kuid kunagi oli see kõik ju olemas. Kindlasti leidub veel sellises olukorras olnuid, ning ennekõike tahangi kuulda nende arvamusi, kuidas olukord laabus. Kuidas mees saab aidata naist, et ta mõistaks oma olemasolu just sellisena perekonnas, nagu ta on.

Milleks on vaja naisele seda välimust kogu aeg ette heita?
Kas siis ei või hämaras seksida, et naine saaks end vabalt tunda ja keskenduda samuti naudingu saamisele? Miks heidad naisele ette, et ta häbeneb oma keha? Mõista teda. Las ta siis häbeneb. Sina tee tuba pimedaks ja pane ainult küünlad põlema. Siis saab naine ka nautida vahekorda. Sinu asi on korrutada naisele, et tema keha on ilus. Et sa ei hooli sellest, et mõni pekirullikene siin või seal. Isegi kui sa niimoodi tegelikult ei mõtle. Tuleb seda teha oskuslikult. Et naine muutuks vabamaks voodis. Kas siis oma aju ei võta sellist asja? Kui naine vahekorda ei naudi, siis ta seda ei soovi ka. Vahekorda aga ei saa nautida siis, kui ollakse pinges kasvõi selle sama keha häbenemise pärast. Küsi naiselt, et kuidas tal oleks parem? Või siis tõesti tulla vastu – pimedas ja teki all…Poe teki alla ja tee naisele oraali näiteks. Küll ta siis üles soojeneb.

Aga miks peab meest süüdistama ja karistama kuna naine ei ole enda meelest enam ilus? Milles mees süüdi on, kas tema tegi naise ülekaaluliseks. Mees korrutab kuidas teda naise välimus ei häiri, aga ikka on mees süüdi, mees peab seksima pimedas, korrutama kui ilus ta on, kas see kõik võltsilt ei kõla?

Meest ei olegi karistatud. Väga imelik mõtlemine. Selline – kõik keerleb ümber mehe – mõtlemine.
Naisel on probleem oma välimusega ning sellega seoses on tekkinud häbelikkus oma keha suhtes. See ei ole seotud kuidagi mehe karistamisega. Lihtsalt on tekkinud selline olukord. Nüüd on mehel valik, kas toetatada naist ning püüda teda veenda, et teda ei häiri naise keha, proovida soendada suhet üles hämaras toas. Või siis loobuda üldse vahekordadest, sest naine ei suuda enam endist viisi vahekorda nautida. Lihtsalt on selline olukord ja tuleb leida lahendus. See ei ole mehe karistmine. Olukord on nii mehe, kui ka naise jaoks ebameeldiv.

Mees ei peaks end sellistesse rumalustesse alandama. Kui tõesti naine seksida ei soovi, siis tal pole mehe vastu mingeid tundeid, sest ta füüsiliselt ei taha meest. Arvatavasti siis ka mitte vaimselt. Kas poleks toredam kui naine räägiks kohe oma tunnetest mehele ja koos otsustatakse eluga edasi minna, kumbki oma teed, andes mõlema uue võimaluse leida see õige.
Sedasi üksteisele valetades kibestuvad inimesed kõige rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 11:40; 11.02 14:46; 11.02 15:33; 11.02 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine, käitun kodus nagu teemaalgataja naine. Ma ei taha enam ammu oma mehe lähedust, mu südames on keegi teine, keegi väga eriline, aga ma ei ole valmis (veel) oma peret lõhkuma ja lapsi traumeerima.
Olen kaua oodanud, et see tunne üle läheks, kahjuks ei lähe.
Oma mehest ma hoolin ja austan teda, aga ei armasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine, käitun kodus nagu teemaalgataja naine. Ma ei taha enam ammu oma mehe lähedust, mu südames on keegi teine, keegi väga eriline, aga ma ei ole valmis (veel) oma peret lõhkuma ja lapsi traumeerima.
Olen kaua oodanud, et see tunne üle läheks, kahjuks ei lähe.
Oma mehest ma hoolin ja austan teda, aga ei armasta.

Kas oled oma mehele sellest märku andnud?
Toidad siis igapäevaselt oma “erilist suhet”? Toitmata ju lähevad sellised tunded üle.
Seda võib nimetada tunnetega manipuleerimiseks või ka kahepalgelisuseks ehk silmakirjalikkuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 13:19; 18.02 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ongi kohe selline suhe, et mees on nii nummi, aga naine lihtsalt ei taha?

Olen ise olnud seksita suhtes ja päris pikalt. Kaugenemine toimus pärast laste saamist, kusjuures mingit kehakompleksi v häbenemist mul polnud. Oli suur väsimus, millega mees ei arvestanud. Nõudis oma, seadis tingimusi. Kui ma ei jaksanud (sest olin surmväsinud päevad ja ööd läbi kaksikutega mässamisest), järgnesid teravad märkused stiilis “sul on vist armuke”. Ta aina korrutas seda ja jäigi seda uskuma. See oli ka meie seksielu lõpp. Elasime veel mitu aastat ilma seksita, sest mina enam ei tahtnud. Alguses ta heitis nalja selle üle stiilis “mul ei olegi kodus enam naist”. Ajapikku kadusid ka naljad ja kogu suhe. Ta ei teinud kordagi katset asja kuidagi parandada. Läksime laiali, leidsime omale uued kaaslased ning oi imet küll, minu aseksuaalsus on kui peoga pühitud.

Kuidas sina, teemaalgataja, oled oma naisele püüdnud uuesti läheneda? Mis vanuses te olete? On väheusutav, et seksisoov, mis enne oli, kaob kilode lisandumisega. Seal peab midagi muud olema.

Nii, siis üks asi, mis tapab vist küll iga naise seksisoovi, on pidevalt kepinäljas mehe kepi lunimine. Ainuüksi kui selle peale mõelda, läheb süda pahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa pole seksi nõudnud? Või olnud pärast naise keeldumist kodus kui äikesepilv, vihane ja tüli noriv, stiilis soolasid-supi-üle,-süüa-sa-ka-teha-ei-oska jne? Valanud oma pahameelt välja muudele asjadele, samas kui naine saab ikkagi suurepäraselt aru, et algpõhjus on tegelikult seksist keeldumises?

Kui nii, siis oled väga rumalasti teinud. Miski ei tapa seksiisu rohkem, kui seksi kohustuslikuks muutmine. Noh, et sa pead andma, muidu kodurahu ei ole, muidu ma olen sinu peale vihane, sest mind sinu arvamus ja soovid ei huvita, ma sind ei armastagi kui inimest, vaid ainult seksi tahan sinult. Niimoodi tunneb naine, kui mees nõuab seksi. Ja sellise mehega ta loomulikult seksida ei taha.

Aga ütle talle: “Sellest pole midagi, et sul täna isu pole, sa oled mulle niigi kallis, mul on nii hea sinu kaisus lebada,” ja naise süda rõkkab. Ja kohe tekib ka kirg. Ilma südame rõkkamiseta on seksiisu äärmiselt vähestel naistel!!! Näita talle, et sa armastad eelkõige teda ennast ja alles seejärel tema keha. Ära ole kunagi solvunud, kui näiteks korraldad talle nüüd romantilise õhtu ja ta ikkagi ei tule sinuga voodisse. Ta saab ju aru, et üritad selle õhtuga temalt seksi osta. Ja kui oled järgmisel päeval vihane, sest plaan läks luhta, ongi naisel kinnitus olemas, et olid vaid seksi peal väljas, naise tunded ja hirmud ja ebakindlus jne, ehk siis naine oma olemuse ei huvita sind üldse. Aga ole õrn ka järgmisel päeval, näita, et kõige olulisem on sulle teievaheline HINGELINE LÄHEDUS, ja asjad hakkavad veerema.

Kujuta ette, et oled noor vallaline mees. Saad tuttavaks neiuga. Sa ju ei eelda, et ta on valmis sinuga voodisse minema enne, kui teie vahel on tekkinud hingeline lähedus? Ikka kõigepealt hingeline, ja alles seejärel füüsiline. Aga abielus on ju samamoodi! Kui mingil põhjusel on see hingeline lähedus kadunud, kaob ka seks. Asja päästmiseks tuleks jällegi alustada hingelise läheduse loomisest. Siis tuleb seks nagu iseenesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ongi kohe selline suhe, et mees on nii nummi, aga naine lihtsalt ei taha?

Olen ise olnud seksita suhtes ja päris pikalt. Kaugenemine toimus pärast laste saamist, kusjuures mingit kehakompleksi v häbenemist mul polnud. Oli suur väsimus, millega mees ei arvestanud. Nõudis oma, seadis tingimusi. Kui ma ei jaksanud (sest olin surmväsinud päevad ja ööd läbi kaksikutega mässamisest), järgnesid teravad märkused stiilis “sul on vist armuke”. Ta aina korrutas seda ja jäigi seda uskuma. See oli ka meie seksielu lõpp. Elasime veel mitu aastat ilma seksita, sest mina enam ei tahtnud. Alguses ta heitis nalja selle üle stiilis “mul ei olegi kodus enam naist”. Ajapikku kadusid ka naljad ja kogu suhe. Ta ei teinud kordagi katset asja kuidagi parandada. Läksime laiali, leidsime omale uued kaaslased ning oi imet küll, minu aseksuaalsus on kui peoga pühitud.

Kuidas sina, teemaalgataja, oled oma naisele püüdnud uuesti läheneda? Mis vanuses te olete? On väheusutav, et seksisoov, mis enne oli, kaob kilode lisandumisega. Seal peab midagi muud olema.

Nii, siis üks asi, mis tapab vist küll iga naise seksisoovi, on pidevalt kepinäljas mehe kepi lunimine. Ainuüksi kui selle peale mõelda, läheb süda pahaks.

Ole sa tänatud, ma tunnen end korraks ka natuke rohkem inimesena. Meil küll kaksikute asemel üks laps, aga muu sama. Ja see järgmises kommentaaris kirjeldatud nõudmine ka, et peab andma, muidu ta käitubki halvasti. Tal ju kodus naist põhimõtteliselt pole!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Ma ei ole oma elukaaslasele kordagi ette heitnud tema “volte”, vaid ta ise toob teema esile. Seksi pole ma ka “luninud”, vaid püüdnud lähedust otsida. Kahjuks naised vist arvavadki, et kui mees otsib või vajab lähedust, võrdub see neile kohe seksina. Jah, laste peale ta ka turtsub ja elab end välja. Pidevad riiud ja ütlemised on õhus. Endale mulle tundub juba, et ta on kas ületöötanud oma tegemistega või hakkab ta naisena läbi põlema, s.t “parim enne” aeg on käes. Ei tea kas siin oleks abi mõnest perenõustajast, tahaks lihtsalt rahu ja õnne. Teist meest tal südamel ei olevat, ta ei taha üldse neist miskit kuulda… Lastest on kahju, nemad saavad kõige rohkem haiget.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 06:08; 11.02 13:15; 18.02 09:27; 18.02 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Ma ei ole oma elukaaslasele kordagi ette heitnud tema “volte”, vaid ta ise toob teema esile. Seksi pole ma ka “luninud”, vaid püüdnud lähedust otsida. Kahjuks naised vist arvavadki, et kui mees otsib või vajab lähedust, võrdub see neile kohe seksina. Jah, laste peale ta ka turtsub ja elab end välja. Pidevad riiud ja ütlemised on õhus. Endale mulle tundub juba, et ta on kas ületöötanud oma tegemistega või hakkab ta naisena läbi põlema, s.t “parim enne” aeg on käes. Ei tea kas siin oleks abi mõnest perenõustajast, tahaks lihtsalt rahu ja õnne. Teist meest tal südamel ei olevat, ta ei taha üldse neist miskit kuulda… Lastest on kahju, nemad saavad kõige rohkem haiget.

Kas sina mehena oled siis täissale ja vormis?
Oled ehk ise nn teiste naistega pikalt sõbrannatanud ja nüüd naine on loobunud sinuga….?
Kuuldavasti sõbrannatavad mehed muutuvad ise selliseks apaatseks ja ökskõikseks, mittemehelikeks mühakateks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 13:19; 18.02 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen jah vormis ja sale. Ja see jääb ka vahest ette. Et stiilis, “mis sul viga, sööd mida iganes, kuskilt lisakilosid ei tule”. Pole ka sõbrannatavaid naisi… Olen pigem töö, kodu, lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 06:08; 11.02 13:15; 18.02 09:27; 18.02 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elu on ka selline nagu teemaalgataja kodus. Ma siis naise rollis. Praegune elukaaslane on minu enesehinnangu täielikult põrmustanud. Küll olen ma paks jne. Kuulen ka räigemaid sônu. Olen tõesti kehakaalu suurendand, nii 10 kilo.
Aga ma armastan teda. Ja loodan et tema tunneb sama. Aga voodielu on 0. Ei tunne seda kirge. Tunnen kui olen üksi ja mõtlen tema peale. Aga koos temaga kahjuks mitte. Arvan et kunagi tuleb lahku minna. Seni kaua naudin kooselu positiivseid külgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ongi kohe selline suhe, et mees on nii nummi, aga naine lihtsalt ei taha?

Olen ise olnud seksita suhtes ja päris pikalt. Kaugenemine toimus pärast laste saamist, kusjuures mingit kehakompleksi v häbenemist mul polnud. Oli suur väsimus, millega mees ei arvestanud. Nõudis oma, seadis tingimusi. Kui ma ei jaksanud (sest olin surmväsinud päevad ja ööd läbi kaksikutega mässamisest), järgnesid teravad märkused stiilis “sul on vist armuke”. Ta aina korrutas seda ja jäigi seda uskuma. See oli ka meie seksielu lõpp. Elasime veel mitu aastat ilma seksita, sest mina enam ei tahtnud. Alguses ta heitis nalja selle üle stiilis “mul ei olegi kodus enam naist”. Ajapikku kadusid ka naljad ja kogu suhe. Ta ei teinud kordagi katset asja kuidagi parandada. Läksime laiali, leidsime omale uued kaaslased ning oi imet küll, minu aseksuaalsus on kui peoga pühitud.

Kuidas sina, teemaalgataja, oled oma naisele püüdnud uuesti läheneda? Mis vanuses te olete? On väheusutav, et seksisoov, mis enne oli, kaob kilode lisandumisega. Seal peab midagi muud olema.

Nii, siis üks asi, mis tapab vist küll iga naise seksisoovi, on pidevalt kepinäljas mehe kepi lunimine. Ainuüksi kui selle peale mõelda, läheb süda pahaks.

Sinu soovitus siis oleks see, et vahetage partnereid? (“leidsime omale uued kaaslased ning oi imet küll, minu aseksuaalsus on kui peoga pühitud.”)
Ime`ma hakkasid siis tõesti.
Ja kui teine seksida soovib, siis süda läheb pahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina naisena soovitaks perele rohkem aega võtta. Naine on vaja saada liikuma, menüüd on vaja muuta, lastega on vaja tegeleda. Mees võta see kõik enda peale. Aita tal kehakaalu alandada. Tee ise süüa ja köök koristaka ise ära, vältimaks et naine maiustab millegagi. Ärge tooge koju maiustusi.
Liikumise ja valitud toiduga võtab naine nādalas nii kg alla. Positiivsed emotsioonid.
Kui naisele enda keha meeldima hakkab, küll ta sinu poole vaatama hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted ” Nümfomaanist mehe ja aseksuaalist naise kooselu”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.